Jump to content

pumse

Player
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetny Gość!

4 Followers

About pumse

 • Rank
  CJ
 • Birthday February 4

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ✔ Przekazujesz 350.00 € graczowi kbxx/43.
 2. @Domelek.tj weź przenies kasę z mego konta na poszkodowanego bo ta skarga szybko się nie zamknie
 3. To napisz mi pv kiedy grasz
 4. Faktycznie staranowalem gracza. Mogę mu wrócić pieniadze za naprawę lub najwyżej dostać prawko bo zasłużyłem
 5. Nick: pumse Staż: Pół roku prawie 900h Serial: B5E142D51E601EC855F0B36EB0813EA3 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Skarga - Opis sytuacji: Pozną nocą sie nudziliśmy jeżdżąc po ulicach SA i spotkaliśmy gracza co jechał faggio i go staranowaliśmy. Pozniej spotkalismy go za sf i chciałem go podwiezc a on nie chciał wiec daliśmy mu spokój. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przepraszam za to bardzo, nie często przytrafia mi się odwalać i żałuję tego naprawdę mocno. Dostałem odpowiedz taką samą jak kolega, gdzie ja mam dużo prawek na koncie gdzie wątpię aby to była liczba 2 cyfrowa.
 6. Nick: pumse Staż: Pół roku prawie 900h Serial: B5E142D51E601EC855F0B36EB0813EA3 Nick osoby zawieszającej: W_Thunder Powód zawieszenia prawa jazdy: Skarga - Opis sytuacji: Pozną nocą sie nudziliśmy jeżdżąc po ulicach SA i spotkaliśmy gracza co jechał faggio i go staranowaliśmy. Pozniej spotkalismy go za sf i chciałem go podwiezc a on nie chciał wiec daliśmy mu spokój. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Przepraszam za to bardzo, nie często przytrafia mi się odwalać i żałuję tego naprawdę mocno.
 7. pumse

  Referendum

  To chociaż powiedzcie nam jakie ceny będą gdy będzie możliwość kupna w grze? Bo nie widzę sensu głosowania na tą możliwość gdy będą po jakiejś kosmicznej cenie. Kody powinny być TANIE ze względu że te wszystkie auta są w chorej cenie, oglądając licytacje na forum sprzed chociażby tych 2 lat auta które mają podane *kup teraz* w obecnej chwili większość osób by kupiła bez zastanowienia a przecież wtedy kody były jeszcze tańsze...
 8. Jak dla mnie to słabe rozwiązanie, kody gold były o ile sie nie mylę od początku serwera i każdy kupował w jakiej formie chciał czy to za prawdziwą gotówkę czy w tą w grze. Nie ma co ukrywać że przyczyniały się do zarobków bo jednak 1k na h dodatkowo to nie tak mało, a gospodarka dalej stoi w miejscu czyli zarabianie stanie się mało opłacalne... bo będzie trzeba poświęcić kilka godzin dodatkowo by zarobić taką samą co z kodami. Kolejną kwestią jest czat, bo z tego co widzę sporo osób było nawet dla samego czatu, więc jeśli ma być wyłączona ta opcja by się przydał czat dla graczy np. 1000h+. Każdego nowego gracza zniechęcają zarobki i możliwość kupna auta w tych cenach dla początkujących. Po perku (1.5k) to jest sadler (12k) a potem walton (16k), więc albo dodać wiecej aut do 10k lub na początek dla nowego gracza dać premium na tydzień albo 2.
×
×
 • Create New...