Jump to content

Ks.Kaziu

Player
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Ks.Kaziu

 • Rank
  CJ
 • Birthday 12/05/2002

Komunikatory

 • Numer GG
  786621083
 • Skype
  -
 • Website URL
  -
 • Steam
  -

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Panstwo DB
 • Zainteresowania
  Informatyka, Dziewczyny, Parafie, Krawiectwo, Gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra nie warto drążyć do zamknięcia.
 2. To jak będzie?? Koledze bardzo zależy, już prawie miesiąc nie wchodził na serwa, czasami ludzie którzy dostali słusznego bana szybciej zaczynają grać nisz on który nie ma bana a nie może wejść przez jakiś leszczy którym się kraść zachciało i tak wystarczająco długo się zabawiali. (...)
 3. Ks.Kaziu

  FESTIVAL KARAOKE

  Jak ktoś to wygra/wygrał to niech się na parafie zgłosi, szukam organisty bo jak się ten koronawirus rozkręci to warto mieć kogoś w zapasie.
 4. Wiernie cytując ''kolega nie mógł się zalogować'' to nie ja się logowałem tylko kolega, ja udostępniłem mu tylko kompa a bana dostałem tylko dlatego że jakiś złodziej ukradł koledze konto. Potem ja zalogowałem się na swoim i dostałem bana, pisało żeby wyjaśnić to wyjaśniam a czy admini odbanujo wcześniej czy nie to już wasza sprawa. Ja jestem uczciwy, cały czas próbuje pomóc koledze w odzyskaniu tego co jego jak ktoś nie wierzy to niech se sprawdzi mój serial i serial gościa który pisał z konta mego ziomka.
 5. To jak będzie?? Koledze bardzo zależy, już prawie miesiąc nie wchodził na serwa, czasami ludzie którzy dostali słusznego bana szybciej zaczynają grać nisz on który nie ma bana a nie może wejść przez jakiś leszczy którym się kraść zachciało i tak wystarczająco długo się zabawiali.
 6. Z pewnością nie. Graliśmy tylko na PYLife .
 7. pierwszy raz słyszę te nazwę Zbanowany i bardzo dobrze niech wie że złodziejstwo nie popłaca, tylko czy jest jakaś szansa na odzyskanie kona na forum żeby mój kolega mógł się zalogować i zmienić hasło coby na serwer wrócił.
 8. Nick: Ks.Kaziu Link do profilu: - Serial : 6449DA3DEE7A506CC55AC77E68ADC282 Staż na serwie: 2 lata a dokładnie 88 h i 18 min. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytłumacz na forum: nieudane logowania (27) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Otóż wbił do mię kolega a że wiało nudo postanowiliśmy pograć w mta. DB076 akurat miał autko zrobione pod taxo to zaproponował abyśmy pograli na jego koncie zgodziłem się, jednak kolega nie mógł się zalogować ani na serwa ani na forum, wpisywał różne kombinacje w końcu się zdenerwował i poszedł do domu to ogarnąć. Wtedy ja zalogowałem się na swoje konto i wyskoczyło że mam bana a w powodzie było żeby wyjaśnić sprawę na forum -to wyjaśniam. Dowody: Dowodami są apelacje które pisałem w imieniu kolegi w sprawie kradzieży konta na serwie jak i na forum. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: Mam nadzieje że wszystko wyjaśniłem i proszę administracje aby w wolnym czasie zajęła się sprawo kradzieży konta Kolegi (Bardzo Mu zależy) Pozdrawiam.
 9. Ks.Kaziu

  Party Night

  Bedzie biba Boża. XD
 10. Witam pisze w imieniu kolegi któremu ukradziono konto na serwie jak i na forum. Twój nick/login: DB076 Twój serial: E09992B82A1E781DD3EA86A8B791A954 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku:28.02.2020 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku:od 29.02.2020 do teraz Opis sytuacji:Pisze w imieniu kolegi DB w sprawie kradzieży konta na forum jak i na serwerze w sprawie konta DB076. Mój kolega dawno temu założył konto na forum za pomocą emejla z poczty którą mało wżywał i zapomniał o całej sprawie aż do dziś kiedy chciał zalogować się na serwa za co dostał bano z powodu nie udanych logowan, chciał wyjaśnić całe zajście i wszedł na forum na którym również nie mógł się zalogować w tym celu wszedł na Panel aby sprawdzić czy jego konto istnieje. Było ale kiedy wszedł na nie pojawiły się wiadomości których on nie pisał np "Jak zmienić emajl?"czy prośby o odbanowanie. Kolega chcąc ratować konto wszedł na staro pocztę i tam również okazało się że hasło zostało zmienione, nie wiedząc co robić poprosił mnie abym napisał w jego imieniu te wiadomość. A to serial ZŁODZIEJA: 08C8AD39A2682B54BFA8CE8C8A83C971 Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież:W sumie to może być każdy Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta:nikomu nigdy nie podawałem hasła Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: TAK / NIE NIE, nigdy nie uczestniczyłem w czymś takim. Screeny/dowody:Najlepszym dowodem jest konto kolegi na forum DB076 na którym ktoś wypisywał róże wiadomości np: czy da się zmienić emajl na koncie czy prośby o odbanowanie w których złodziej podaje inny serial niż na oryginalnym podaniu. Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: TAK / NIE Nie,ale jeśli to będzie konieczne to kolega różnie może postąpić. To chyba wszystko w imieniu DB076 proszę o szybkie rozwiązanie tej sprawy i pozdrawiam.
 11. Tu też napisze bo w temacie kolegi Pisze w imieniu kolegi DB w sprawie kradzieży konta na forum jak i na serwerze w sprawie konta DB076. Mój kolega dawno temu założył konto na forum za pomocą emejla z poczty którą mało wżywał i zapomniał o całej sprawie aż do dziś kiedy chciał zalogować się na serwa za co dostał bano z powodu nie udanych logowan, chciał wyjaśnić całe zajście i wszedł na forum na którym również nie mógł się zalogować w tym celu wszedł na Panel aby sprawdzić czy jego konto istnieje. Było ale kiedy wszedł na nie pojawiły się wiadomości których on nie pisał np "Jak zmienić emajl?"czy prośby o odbanowanie. Kolega chcąc ratować konto wszedł na staro pocztę i tam również okazało się że hasło zostało zmienione, nie wiedząc co robić poprosił mnie abym napisał w jego imieniu te wiadomość. Jeśli to pomoże podsyłam seriale: E09992B82A1E781DD3EA86A8B791A954-serial Kolegi. A to serial ZŁODZIEJA: 08C8AD39A2682B54BFA8CE8C8A83C971 Mam nadzieje że to pomoże w dorwaniu tego dziada co se sam nie umie zarobić tylko okrada przypadkowych ludzi w tym moich przyjaciół. Pozdrawiam wasz Ks.Kaziu
×
×
 • Create New...