Jump to content

BlaxoreK

Player
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

274 Świetny Gość!

8 Followers

About BlaxoreK

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday March 5

Komunikatory

 • Numer GG
  65874910
 • Skype
  kawi5911
 • Steam
  http://steamcommunity.com/id/blaxor3k/

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Opole, Opolskie

Recent Profile Visitors

5002 profile views
 1. Witam, tak jak w temacie, tak samo prosiłbym o id i właściciela aktualnego mojego ostatniego auta które miałem. Byłbym niezmiernie wdzięczny serial; 22C1F20F62A6BF9C8BFCC0A0EAB01684
 2. Czyli jakbym chciał to jest taka możliwość, tak? Więc chciałbym UB, zgadzam się na zerowanie konta... Za błędy się płaci, ale tym samym prosiłbym o zerowanie konta..
 3. Łącznie z licencjami etc ? Proszę mi też powiedzieć, kiedy będzie zerowanie kont z tego co pamiętam to tu takie coś jest.
 4. Co masz na myśli mówiąc "reset konta" co jest związane z nim?
 5. Nie jestem żadnym handlarzem majątku, drogi noctropis podaj mi chociaż jeden dowód związany z tym, że HANDLOWAŁEM poza serwerem prócz tej skargi która wpłynęła na mnie. Co prawda miało dojść do transakcji lecz nie doszło, nie wysłałem nawet graczowi oferty z kupnem samochodu etc ... z decyzją chcę się jeszcze wstrzymać, chcę przeprowadzić z Tobą wyczerpująca konwersacje bo nie rozumiem Twojej decyzji. Na serwerze nie gram od wczoraj, znam regulamin, wszelkie próby oszukania i sprzedaży karane będą banem, nie była to nawet próba. Mam duży sentyment do serwera, gram na nim od początku, można powiedzieć nawet, że "jestem przywiązany" do społeczności serwera. Każdy chyba w moim przypadku żałuję takiej sytuacji.
 6. Nick: @Flyse Serial: 22C1F20F62A6BF9C8BFCC0A0EAB01684 Staż na serwie: Gracz od 6 lat. Nick admina: @noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem - Krótki opis sytuacji: Od jakiegoś czasu zaczęła mnie gra nudzić, po tylu latach chodź nie widać to po przegranych godzinach u mnie, postanowiłem skończyć grę ale nie na zawsze i chciałem pozbyć się majątku.. Gdy napisał do mnie gracz który złożył skargę ucieszyłem się. ponieważ pomyślałem, że to, czego się dorobiłem będę mógł spieniężyć ... Gracz zaczął mi pisać, wchodzić na serwer, wszedłem na serwer i od tamtej pory miałem taką burze myśli, - sprzedać czy nie, może jednak nie bo wiem, że skończy się to banem ... Gdy dojechaliśmy na miejsce powiedziałem sobie, raz się żyje ... By nie zostać oszukanym, postanowiłem napisać graczowi, że kod PSC (rzekomo miał być działający), ma podać pierwszy, wysłałem mu dowód, że owy pojazd mam ... Gdy gracz za pierwszym razem podał kod psc który okazał się niedziałającym (zużytym) już wiedziałem, że coś się święci ... Wtedy już wiedziałem na 100%, że sprzedawanie majątku to nie jest dobry pomysł i miałem już pewność, że nie chce ... Dowody: https://imgur.com/a/5x6CoII - Można zobaczyć, że w dniu w którym owa transakcja miała być przeprowadzona nie dokonywałem żadnej transakcji na moim jedynym koncie na platformie paysafecard - ani żaden kod nie został doładowany.. Link do poprzedniego podania: -- Coś od siebie: Wiem, że źle zrobiłem próbując spieniężyć dorobek na serwerze za realne pieniądze gdzie jest to surowo zabronione, nie jestem nowym graczem wiec wiem, że poniosłem konsekwencję tego czynu ... Nie potrzebuje bana, ponieważ lubię wchodzić na serwer i pojeździć czymś, nad czym pracowałem długi okres na tym serwerze ... Nigdy też nie handlowałem poza serwerem co można sprawdzić, dawno nie byłem karany żadnym banem dlatego uważam też, że powinno mi się tzw "upiec" i powinienem dostać ostatnią szansę lecz to jest tylko moje gdybanie... Do tego żadna ze stron nie ma wystarczających dowodów z których mogłoby wyniknąć to, że oszukałem owego gracza, jestem prawdomówny i osoby z którymi miałem przyjemność "pracować" na serwerze bądź grać wiedzą, że jest to prawda. Nie jestem pierwszym lepszym "chłopaczkiem" lecącym na hajs w realu za rzeczy wirtualne. Jako stary wyjadacz obiecuję od siebie nigdy więcej nie próbować prowadzenia transakcji poza serwerem, ponieważ wiem, że jest to surowo zabronione i szkoda mi godzin i miłych wspomnień na serwerze... Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam!
 7. Nie rozumiem... Z jakiej racji ma być reset konta skoro nawet nie doszło do transakcji, wszystko co jest na koncie nie jest ani kradzione ani kupione z tzw "czarnego rynku" to dlaczego mam ponosić aż taką dużą konsekwencję. Rozumiem gdyby były takie akcje z mojej strony, ale nie było ani jednej skargi na mnie o takie coś... Do tego, do transakcji nie doszło bo najzwyczajniej gracz który chciał mnie oszukać wpakował mnie w bagno, w takim razie jeżeli ktoś mówi, że podał mi prawidłowy kod a był zużyty a wierzycie w to z dowodami gdzie jest pokazane, że kodu ani nie użyłem a na kodzie jest 0.50 centów to napiszę na paru graczy który kupowali coś z fb od osób 3-cich i dla nich reset też się będzie należał przy ub... Człowiek jest sprawiedliwy i prawdomówny, pokazuje dowody a tu cały dorobek idzie na marne ... ZA CHĘCI NIE KARAJĄ TYLKO ZA CZYNY!
 8. Nick: @Flyse Serial: 22C1F20F62A6BF9C8BFCC0A0EAB01684 Staż na serwie: Gracz od 6 lat. Nick admina: @noctropolis Powód zbanowania: handel poza serwerem - Krótki opis sytuacji: Od jakiegoś czasu zaczęła mnie gra nudzić, po tylu latach chodź nie widać to po przegranych godzinach u mnie, postanowiłem skończyć grę ale nie na zawsze i chciałem pozbyć się majątku.. Gdy napisał do mnie gracz który złożył skargę ucieszyłem się. ponieważ pomyślałem, że to, czego się dorobiłem będę mógł spieniężyć ... Gracz zaczął mi pisać, wchodzić na serwer, wszedłem na serwer i od tamtej pory miałem taką burze myśli, - sprzedać czy nie, może jednak nie bo wiem, że skończy się to banem ... Gdy dojechaliśmy na miejsce powiedziałem sobie, raz się żyje ... By nie zostać oszukanym, postanowiłem napisać graczowi, że kod PSC (rzekomo miał być działający), ma podać pierwszy, wysłałem mu dowód, że owy pojazd mam ... Gdy gracz za pierwszym razem podał kod psc który okazał się niedziałającym (zużytym) już wiedziałem, że coś się święci ... Wtedy już wiedziałem na 100%, że sprzedawanie majątku to nie jest dobry pomysł i miałem już pewność, że nie chce ... Gracz mnie upewniał, że drugi kod też jest działający ... Wiedziałem, że z tym kodem może być coś nie tak więc dla pewności wolałem sprawdzić go czy coś się na nim znajduje, okazało się, że na kodzie który został mi podany znajduje się tylko 0.50e, poinformowałem o tym gracza, że nie ma tam tylu ilu powinno i nie sprzedam mu tak czy inaczej po czym wyszedłem z serwera... Dowody: https://imgur.com/a/5x6CoII - Można zobaczyć, że w dniu w którym owa transakcja miała być przeprowadzona nie dokonywałem żadnej transakcji na moim jedynym koncie na platformie paysafecard - ani żaden kod nie został doładowany.. Link do poprzedniego podania: -- Coś od siebie: Wiem, że źle zrobiłem próbując spieniężyć dorobek na serwerze za realne pieniądze gdzie jest to surowo zabronione, nie jestem nowym graczem wiec wiem, że poniosłem konsekwencję tego czynu ... Nie potrzebuje bana, ponieważ lubię wchodzić na serwer i pojeździć czymś, nad czym pracowałem długi okres na tym serwerze ... Nigdy też nie handlowałem poza serwerem co można sprawdzić, dawno nie byłem karany żadnym banem dlatego uważam też, że powinno mi się tzw "upiec" i powinienem dostać ostatnią szansę lecz to jest tylko moje gdybanie... Jako stary wyjadacz obiecuję od siebie nigdy więcej nie próbować prowadzenia transakcji poza serwerem, ponieważ wiem, że jest to surowo zabronione i szkoda mi godzin i miłych wspomnień na serwerze... Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam!
 9. Jako iż skarga dotyczy mnie (xD) to się wypowiem. Tak, miałem myśl sprzedaży owego majątku na serwerze gdzie wiem, że jest to zabronione. Gdy miało dojść do transakcji gracz podał mi pierw jeden kod PSC który okazał się nieprawidłowy i wykorzystany, po podaniu drugiego kodu psc przez Ciebie wolałem się upewnić, że kod jest cały a tak się nie okazało, na kodzie znajdowało się 0.50 centów, więc Cię drogi graczu, grzecznie mówiąc "olałem", zablokowałem i wyszedłem z serwera nie kończąc transakcji która i tak by nie wyszła skończyła się banem dla obu stron. Co do prywatnych rozmów na fb, nie życzę sobie by znajdowały się tak moje dane prywatne, więc zgodnie z RODO, proszę Cię o zamazanie moich danych osobowych w innym przypadku będzie inna rozmowa jaki, iż jestem osobą pełnoletnią i wiedzącą o swoich prawach na początku Cię tylko grzecznie informuję. Wracając dokładnie do moich słów które zostały tam napisane "Zawsze się tak robiło ... Już sprzedawałem" nigdy nie handlowałem poza serwerem i nie zamierzam już nigdy więcej chodź owa transakcja się i tak nie odbyła to domyślam się konsekwencji tego co zrobiłem, doskonale wiedząc, że nie można handlować poza serwerem miałem myśl to uczynić ale nie zrobiłem tego. Poniżej podsyłam ostatni wyciąg z mojego konta PSC na którym widać, że nie było tam żadnej wpłaty żadnego z kodów które gracz mi wysłał a na screenie widać, że mam połączone konto także każde wykorzystanie kodu byłoby widoczne. Link: https://imgur.com/a/5x6CoII
×
×
 • Create New...