Jump to content

Malyn98

Player
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Malyn98

 • Rank
  CJ
 • Birthday 01/20/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ostrów Maz.
 • Zainteresowania
  Cross/Enduro

Recent Profile Visitors

29 profile views
 1. Nie byłem w stanie sięgnąć pamięcią i na tamtą chwilę nie pamiętałem swojego loginu oraz hasła. Próbowałem zalogować się na kilka kont o różnych loginach upierając się że to właśnie to i nie żadne inne, stąd te kombinacje loginów oraz błędnych haseł. Wkrótce okazało się że te wszystkie loginy jak i niepasujące do nich hasła były błędne, a poprawny login został odnaleziony w historii wiadomości z kolegą któremu X czasu temu podawałem swój nick właśnie na tym serwerze ,i został sprawdzony gdzie staż jak i czas grania na serwerze idealnie pasowały do mojej wcześniejszej rozgrywki. Gdy już wszystko zebrałem do kupy to było za późno, bo ban już wszedł. Tak jak widać po rejestracji na forum,konto ten rok czy dwa lata temu nie było jeszcze 'aktywowane' i nie widniało na forum.Zostało to zrobione zaraz po tym jak udało mi się cały ten problem rozwiązać.
 2. Nick: Malyn98 Serial:A36E946AE3F3D6C40B333163BB24BA43 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Automat (AFX) Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Link do poprzedniego podania: Poprawiony,błąd był w temacie,nie zastosowałem się do wzoru. Krótki opis sytuacji: Witam,po dość długiej przerwie chciałem powrócić do gry.Po kilkunastu nie udanych próbach przypomnienia loginu oraz hasła dostałem bana automatycznie za nieudane próby logowania. Po kilku godzinach,zauważyłem że nie zrobiłem jeszcze konta na forum,i wszystkie dane login oraz hasła zostały przeze mnie odzyskane.Apeluje z prośbą o odbanowanie i rozwiązanie całej sytuacji. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie:Apeluje z prośbą o odbanowanie i rozwiązanie całej sytuacji.Grałem ze sporymi przerwami i dziś mnie coś natchnęło by powrócić do rozgrywki na waszym serwerze.
 3. Nick: Malyn98 Serial:A36E946AE3F3D6C40B333163BB24BA43 Staż na serwie: 2 lata Nick admina: Automat (AMX) Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (12) na konta (3) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam,po dość długiej przerwie chciałem powrócić do gry.Po kilkunastu nie udanych próbach przypomnienia loginu oraz hasła dostałem bana automatycznie za nieudane próby logowania. Po kilku godzinach,zauważyłem że nie zrobiłem jeszcze konta na forum,i wszystkie dane login oraz hasła zostały przeze mnie odzyskane.Apeluje z prośbą o odbanowanie i rozwiązanie całej sytuacji. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie:Apeluje z prośbą o odbanowanie i rozwiązanie całej sytuacji.Grałem ze sporymi przerwami i dziś mnie coś natchnęło by powrócić do rozgrywki na waszym serwerze.
×
×
 • Create New...