Jump to content

Sergio*P4f

Premium
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

3 Followers

About Sergio*P4f

 • Rank
  CJ
 • Birthday September 4

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gdzieś daleko

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. 1. Nazwa organizacji/gangu: Play4Fun 2. Link do panelu organizacji/gangu: https://panel.pylife.pl/organizacje/7151 3. Logotypy [128x128, 64x64, 32x32] : https://imgur.com/a/bNxdDky
 2. Nick: Sergio*P4f Wiek: 16 lat Serial: C1D1C1DE221C5812A568F36A66B35543 Staż: 451h Powód zmutowania: flood pomimo kicka Krótki opis sytuacji: Sprawdzałem i ustawiałem sobie bindy na czacie dla organizacji, i bindy były za długie więc dostałem kicka za flood a jak wchodziłem z powrotem na serwer to przypadkowo wcisnąłem sobie binda za którego przed chwilą dostałem kicka. Dowody: --------------- Link do poprzedniego podania:-------------------- Coś od siebie: Chciałem usunąć binda ale przypadkowo kliknąłem go jeszcze raz no i dostałem muta. Prosiłbym o odwieszenie kary ponieważ nie zrobiłem tego celowo.
 3. Chciałbym potwierdzić opis DJDenwer-a. Impreza była kulturalna bez żadnych wulgarnych piosenek, pewien gracz proponował mu aby puścił pewną piosenkę ale była to piosenka z przekleństwami ale ten jej nie puścił. Chwilę później ten sam gracz podesłał tę samą piosenkę ale napisał że jest ona spoko, bez przekleństw i on jak puszczał w pony to się nic nie stało, denwer puścił piosenkę ale jak się okazało że został oszukany i piosenka miała bardzo dużo wulgaryzmów to szybko ją wyłączył ale było już za późno. Prosił bym o zdjęcie kary ponieważ gracz niczym nie zawinił, dał się tylko nabrać na chamski podstęp.
 4. SS https://imgur.com/zOlpyg0 https://imgur.com/0wM2fIs
 5. Nick: |GO|Sergio_Montana Link do profilu: https://pylife.pl/profile/42659-gosergio_montana/ Serial: C1D1C1DE221C5812A568F36A66B35543 Staż na serwie: 3,5 tygodnia Nick admina: @Szakal_ Powód zbanowania: Zblokowanie klawisza w tramwaju celem ominięcia systemu anty-afk oraz czerpanie korzyści z konta premium oraz gold Krótki opis sytuacji: To prawda że zablokowałem klawisz w tramwaju,nie ma co kłamać ale nie chodziło mi o zarobienie pieniędzy z golda ani premium tylko chciałem szybko wbić 5h żeby móc założyć organizacje z kolegami. Dowody: ---------------------- Link do poprzedniego podania: --------------------------- Coś od siebie: Wiem że postąpiłem źle i jest mi z tego powodu głupio, rozmawiałem dzień po tym incydencie i przepraszałem moderatora który mnie wtedy wyrzucił z serwera bo zrozumiałem że głupio postąpiłem, mogłem normalnie wbić te kilka godzin a nie wymyślać jakichś głupot. Chciałbym dostać ub ale pewnie to nie możliwe bo zasłużyłem na jakąś kare, ale uważam że pół roku bana to jest chyba zbyt przesadzona kara jak na jeden głupi wybryk po którym mam nauczkę
 6. Nick: Sergio_Montana Serial: C1D1C1DE221C5812A568F36A66B35543 Staż na serwie: 2 dni Nick admina: Maga Powód zbanowania: Przelewy Krótki opis sytuacji: Mój kolega dostał przelew od jakiegoś gracza było to 30000e i chciał sobie kupić auto więc poszliśmy na giełdę, ale ten kolega miał zabrane prawo jazdy to postanowiliśmy że on mi przeleje pieniądze i ja kupię to auto a jak już mu oddadzą prawko to mu oddam to auto, no ale na giełdzie w SF nie było nic ciekawego więc postanowiliśmy się przelogować do LV, i jak próbowałem wbić na serwer to mi wyskoczył komunikat że mam bana. Dowody: ------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: --------------------------------------- Coś od siebie: Jestem nowym graczem i na serwerze gra mi się mega fajnie, ale zostałem zbanowany sam nawet nwm za co. Chciałbym dostać ub a jeśli to nie możliwe bo zrobiłem coś nieświadomie za co zasłużyłem na bana to chociaż sensowne wyjaśnienia.
×
×
 • Create New...