Jump to content

AlexG275

Player
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1076 Świetny Gość!

6 Followers

About AlexG275

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 04/05/1999

Komunikatory

 • Website URL
  https://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorskie
 • Zainteresowania
  Motoryzacja i Lotnictwo i https://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54

Recent Profile Visitors

5107 profile views
 1. Model pojazdu: Bullet ID 4124 Przebieg: 9800km Cena: Licytacja od 0eu minimalne przebicie 10k KT do ustalenia Kolor: Kolorowy Felgi: Wires Kolor Świateł: Fioletowe Tuning: Full MK, RH1 i pewnie coś jeszcze Model pojazdu: Bullet ID 7035 Przebieg: 9800 Cena: Licytacja od 0eu minimalne przebicie 10k KT do ustalenia Kolor: Kolorowy Felgi: Cutter Kolor Świateł: Czerwone Tuning: Full MK, RH1 Nitro Model pojazdu: Super GT ID 13375 Przebieg: 9700km Cena: Licytacja od 0eu minimalne przebicie 10k KT do ustalenia Kolor: Kolorowy Felgi: Wires Kolor Świateł: Fioletowe Tuning: Bodajże MK2/3 RH1 Otwarty na propozycje (jakieś zamiany etc) fotka byle jaka, sorka
 2. alex oddawaj hajs! XD

 3. Chodzi o twój post w off-topicu w zabawie co gorsze, ukryłem twój post, Noctropolis może sprawdzić. Była to istna prowokacja, oprócz tego że podobne treści znajdowały na fp który ewidentnie obraża serwer ( to pisze tak w celu doinformowania, nie wiem kto to pisał) to również ty zamieściłeś je również na forum, byłęś już karany. Podejrzewam że na mumble również wchodziłeś z nickami obrażającymi ekipę i zmieniałeś IP. Proszę o ocenę noctropolisa w tej sprawie, nie chce być stronniczy w tej sprawie.
 4. Model pojazdu: Super GT 13375 Przebieg: 9k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Wires Kolor Świateł: Jakieś fioletowe unikaty Tuning: Atrapa|RH1 Model pojazdu: Sabre 2345 Przebieg: 5k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Importy Kolor Świateł: Dance Tuning: RH1|MK2/3 Model pojazdu: Sultan 9211 Przebieg: 3k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Grove Kolor Świateł: Szmaragdy Tuning: Vizu które widać na ssie, RH1 Model pojazdu: Admiral 856 Przebieg: 69k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Importy Kolor Świateł: Drastic blue Tuning: RH1 Oczywiście jeśli cena mnie nie zadowoli to nie sellam, z pytaniami zapraszam na pm.
 5. I weź tu się przyzwyczaj do nowej wersji forum

  1. Show previous comments  1 more
  2. Sizim
  3. AlexG275

   AlexG275

   Ja nie ogarniam kurde, muszem sie przyzwyczaic

   Widzi się mnie to bo ładne ale jak się 2 lata korzysta z czegoś a teraz coś innego to przyps

  4. OjczeWasz

   OjczeWasz

   No kwestia przyzwyczajenia. 

 6. Z tak ograniczonym myśleniem to daleko nie zajdziesz, poszerzaj troszeczkę horyzonty.
 7. Jest jedna różnica, jak robi się obiektywną ankietę to nie kwestionujesz zdania gracza tylko obojętnie od jego wyboru to dla ciebie powinny liczyc się tylko wyniki, ale ty tego nie robisz tylko od razu próbujesz przekabacić gracza na "swoją" stronę. Teksty gdyby coś tam... to możesz sobie lepiej też odpuścić, na tym świecie bardzo wiele rzeczy zależy od przypadku, nie wiesz co by było gdyby danego powstania nie było, ale znamy statystyki - Miliony martwych niepotrzebnych ofiar i stronę która zwyciężyła.
×
×
 • Create New...