Jump to content

AlexG275

Player
 • Content Count

  537
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1076 Świetny Gość!

4 Followers

About AlexG275

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 04/05/1999

Komunikatory

 • Website URL
  https://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorskie
 • Zainteresowania
  Motoryzacja i Lotnictwo i https://www.youtube.com/watch?v=bKDdT_nyP54

Recent Profile Visitors

4547 profile views
 1. alex oddawaj hajs! XD

 2. Chodzi o twój post w off-topicu w zabawie co gorsze, ukryłem twój post, Noctropolis może sprawdzić. Była to istna prowokacja, oprócz tego że podobne treści znajdowały na fp który ewidentnie obraża serwer ( to pisze tak w celu doinformowania, nie wiem kto to pisał) to również ty zamieściłeś je również na forum, byłęś już karany. Podejrzewam że na mumble również wchodziłeś z nickami obrażającymi ekipę i zmieniałeś IP. Proszę o ocenę noctropolisa w tej sprawie, nie chce być stronniczy w tej sprawie.
 3.  

  1. Show previous comments  1 more
  2. TwojStaryPijany
  3. AlexG275

   AlexG275

   Super muza z dzieciństwa, ze zgonem nie możemy się oderwać. 

  4. KoLT
 4. Model pojazdu: Super GT 13375 Przebieg: 9k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Wires Kolor Świateł: Jakieś fioletowe unikaty Tuning: Atrapa|RH1 Model pojazdu: Sabre 2345 Przebieg: 5k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Importy Kolor Świateł: Dance Tuning: RH1|MK2/3 Model pojazdu: Sultan 9211 Przebieg: 3k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Grove Kolor Świateł: Szmaragdy Tuning: Vizu które widać na ssie, RH1 Model pojazdu: Admiral 856 Przebieg: 69k Cena: Licytacja od 0eu KT do ustalenia Kolor: RGB Felgi: Importy Kolor Świateł: Drastic blue Tuning: RH1 Oczywiście jeśli cena mnie nie zadowoli to nie sellam, z pytaniami zapraszam na pm.
 5. I weź tu się przyzwyczaj do nowej wersji forum

  1. Show previous comments  1 more
  2. Sizim
  3. AlexG275

   AlexG275

   Ja nie ogarniam kurde, muszem sie przyzwyczaic

   Widzi się mnie to bo ładne ale jak się 2 lata korzysta z czegoś a teraz coś innego to przyps

  4. OjczeWasz

   OjczeWasz

   No kwestia przyzwyczajenia. 

 6. Z tak ograniczonym myśleniem to daleko nie zajdziesz, poszerzaj troszeczkę horyzonty.
 7. Jest jedna różnica, jak robi się obiektywną ankietę to nie kwestionujesz zdania gracza tylko obojętnie od jego wyboru to dla ciebie powinny liczyc się tylko wyniki, ale ty tego nie robisz tylko od razu próbujesz przekabacić gracza na "swoją" stronę. Teksty gdyby coś tam... to możesz sobie lepiej też odpuścić, na tym świecie bardzo wiele rzeczy zależy od przypadku, nie wiesz co by było gdyby danego powstania nie było, ale znamy statystyki - Miliony martwych niepotrzebnych ofiar i stronę która zwyciężyła.
 8. Za twoje wypowiedzi, gracz powiedział co myśli ( ja się z tym i tak nie zgadzam) od razu odpisałeś mu że jego myślenie jest teorią spiskową nie wyjaśniając dlaczego. Ogólnie to ankieta jest źle skonstruowana, odpowiedzi powinny być rozwinięte. Dla mnie na przykład chorymi teoriami osób sądzącymi że dojdzie do wojny, nie dojdzie do tego w najbliższych latach ( jest to po prostu nieopłacalne). Rzecz druga, gdyby nawet nastąpiłoby do wojny to choćby pół polski wałczyło by za kraj nic by to nie dało, to nie są czasy powstania styczniowego, nie jesteśmy romantykami i mamy rok 2017 gdzie najcenniejszą rzeczą na świecie jest informacja.
 9. Op to widzę daily narodowiec xD, zastanawiam się nad zamknięciem tematu, ale zanim zostanę uznanym przez graczy ubekiem i rosyjskim agentem to powiedz mi dlaczego w temacie który miał być ankietą narzucasz graczom swoje poglądy. Tak nie działa ankieta
×
×
 • Create New...