Jump to content

Presnel

Player
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

220 Świetny Gość!

About Presnel

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

5758 profile views
 1. Żeby tylko gracze poświęcali liczbom tyle uwagi, ile teraz liczbie graczy, jak wrócą na matmę.

 2. Jako, że dostałem kilka ofert na serwerze, ale potem ludzie odmawiali potwierdzenia ich w tym wątku, od teraz liczą się tylko oferty w tym temacie. Licytacja kończy się DZISIAJ O PÓŁNOCY. Najwyższa oferta wygrywa. Dla uczciwej rywalizacji: jeśli ktoś zamierza złożyć swoją pierwszą ofertę, musi to zrobić przynajmniej 15 minut przed północą. ///EDIT: Willa SPRZEDANA. Dziękuję i proszę o zamknięcie tematu.
 3. Uciemiężanie graczy w dziale Nieruchomości nie zna granic.

  11. Obowiązuje zakaz umieszczania Lenny Face w nazwach tematu oraz odpowiedziach.

  Dlaczego dilerom aut wolno używać ( ͡° ͜ʖ ͡°), a agentom nieruchomości już nie? Kto i w jaki sposób jest beneficjentem tego przekrętu? Dlaczego nikt jeszcze za to nie beknął?

 4. Lokalizacja: Richman Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: http://panel.pylife.pl/domy/367 Cena za dobę: 900e Cena za nieruchomość: CW: 40k, MP: 5k, KT: 120k Nazwa nieruchomości: Willa Opis: Najlepsza willa w Richman! Ogrodzona wysokim płotem (za wysokim by na niego wskoczyć z ulicy), posiada piękną (oczywiście nieruchomą) bramę jako jedyny możliwy wjazd. Ma największe miejsce parkingowe na Richman - na 30-40 aut, które można pięknie wystawić koło kwiecistej rabatki, w taki sposób, że każde auto świetnie się prezentuje i można nim wyjechać bez przestawiania innych. Willa posiada również aż 2 piękne trawiaste helipady (najwięcej na Richman!) oraz bankomat tuż przy wejściu. We wnętrzu znajduję się TV z kanapami na których można wspólnie ze znajomymi oglądać różne filmiki lub słuchać muzyki. Willa ta jest jedną z najlepszych nieruchomości na bazę bogatej organizacji lub dla bogatego gracza z pokaźną ilością aut, z helikopterami. Dodam, że to właśnie na balkonie tej willi, księżniczka @pokol*.* zabiegała o względy @a$ap.kemx, lecz ten, źle odczytując jej intencje, ukradł żużlowego Sancheza księżniczki. Zdjęcia nieruchomości:
 5. Dzisiejszy incydent pokazał, jak kruche jest PYżycie i to, że nie jesteśmy niczym więcej niźli pikselowymi kukiełkami. Jedno kliknięcie i prawda wychodzi na jaw: gdy zabraknie sznurków, każdy upada.

  1. Show previous comments  5 more
  2. Presnel

   Presnel

   Bo tacy jesteśmy kemx. Na przekór wszystkiemu co nas emocjonalnie masakruje, druzgocze, załamuje, my robimy sobie jaja, uśmiechamy się - ale przez łzy.

  3. Tobiasz3568

   Tobiasz3568

   Tak nieraz bywa...

  4. .QtsK*

   .QtsK*

   Szanuje za komentarz ;)

 6. Spokojnie. Mamy lato, wakacje, coś mogło się przegrzać. Naprawdę różnie bywa w tym okresie.

  1. Balusak

   Balusak

   Koronawirus przeciął kable. 

  2. Just

   Just

   jak na razie to jedyne co sie przegrzało to moj mozg

 7. Ciekawe jakie problemy przyniesie ze sobą sierpień.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Czester

   Czester

   Zamknięcie serwera 

  3. Presnel
  4. matikmontana.rc:-)

   matikmontana.rc:-)

   tylko jedno w głowie maaaaaaaam

 8. Nieważne kim jesteś graczu, nieważne dokąd zmierzasz w życiu. W pewnym momencie będziesz potrzebował kogoś, kto stanie przy Tobie.
 9. Coś pięknego, że wiele lat po śmierci pojawiają się nowe, zremasterowane klipy z Freddiem i może nam śpiewać z góry.
 10. Dziękuję za nominacje drogiemu sąsiadowi @|JRG-1|Even.tj oraz szefunciowi @Villa.frc. Nominuję hożą łanię @Sandra*frc, równie hożego medyka @wujo_Patriarcha oraz sąsiada na zawsze @SkrzaTek;D.
 11. Widać, że swojscy, sympatyczni goście, że wódki by nie odmówili.
 12. Odkąd zacząłem wyznawać filozofię "cj", moje życie stało się spokojniejsze, nie denerwuję się już prawie wcale. Kiedy ktoś doprowadza mnie do sytuacji stresowych, myślę sobie cj i wszystko staje się prostsze. Naprawdę wszystkim polecam ten styl życia.

  Mechanik liczy 100e za przedni zderzak w Mananie? cj.

  Kierowca wkurzony, że go wysuszyłem, cofa się, żeby obrazić mi rodziców? cj.

  Ktoś po prostu stoi obok mnie dłużej niż 10 sekund? cj.

  I od razu tak mi lżej, można się wziąć za siebie, polecam każdemu graczowi.

 13. Jako kontrrewolucjonista, w referendum najchętniej zagłosowałbym za przywróceniem płatności SMS. Nie ma jednak takiej opcji i trzeba głosować na mniejsze zło. Należy zagłosować na NIE. Nie od dziś wiadomo, że każdej akcji towarzyszy reakcja. Jedyną szansą na przywrócenie formy kont Premium/GOLD sprzed miesiąca jest ich stopniowe zanikanie. Jako, że wiele osób ma jeszcze wykupione GOLDy na kilka miesięcy, karzeł reakcji będzie miał wystarczająco dużo czasu by nabrać siły, a następnie odwrócić cały proces zmian w mikropłatnościach. Każdy kto chciałby powrócić do poprzedniego stanu rzeczy powinien zagłosować na NIE.

  1. Show previous comments  3 more
  2. |kat.A|BRATNEV3RA

   |kat.A|BRATNEV3RA

   z tym że resell kodów powinien być zabroniony

  3. AriooTriggered.

   AriooTriggered.

   Ale znowu będą płakać, że serwer dla hajsu : (

  4. Domelek.tj

   Domelek.tj

   Maga pisała ze nie można już przywrócić mikropłatności, jak zagłosujecie na NIE to goldy/premium całkowicie znikną z serwera. Wy decydujecie o tym czy zostaną czy nie

 14. Witaj ciemności, moja stara przyjaciółko. Polecam słuchać w nocy, najlepiej w odosobnieniu od innych graczy, na przykład podczas przejażdżki po jakimś odludziu jak Flint County.
×
×
 • Create New...