Jump to content

OmaX

Player
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Świetny Gość!

About OmaX

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/24/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Ślesin

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. Powiem Ci tak ja jestem w 1 technikum a co do ortografii ja mam ją w dupe bo jakieś pedały wymyśliły i trzeba się męczyć i powtarzam pytanie co Qmis takiego robi że piszesz cytuję on przynajmniej coś robi
 2. Haha ciekawe co robi to jest dzieciak w 6 klasie podstawówki który cfaniakuje a w realu zagioł ogon i spiepszał gdzie pieprz rośnie a co do asa masz trochę racji i trochę nie ponieważ może trochę nie było ogaru bo nikt nie umiał dobrze dowodzić a klimat był zajeb**** i powtarzam co niby Qmis robi takiego że go bronisz hmm??
 3. Qmis weś się za robotę a nie konfidencie rudy tylko utrudniasz życie.
 4. No właśnie widzę proszę o zamknięcie.
 5. Data i godzina zdarzenia:25-08-2015 godzina 10:50 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial:4983285823FBD3A832D5BBA2A3CAFD53 Opis:Witam, więc tak wchodzę do gry jadę sobie do tune i chcę dać do mojej blisty wydech i jeszcze coś tam nie pamiętam i gdy mechanik prosi abym mu przekazał pieniądze to kręcił się jakiś cj i nie mogłem zobaczyć id mech dokładnie więc wziąłem i wpisałem tam id i pomyliło mi się ponieważ już nie pamiętam jakie id miał mech ale wie jakie miał oskarżony miał id 8 więc wpisałem id 8 przypadkowo i widzę że dałem temu cj więc chciałem do niego napisać aby oddał a on wyszedł od razu i no więcej już się nie pojawił na serwie no i nie wiem co teraz począć proszę o zbanowanie gracza i oddanie pieniędzy. Pozdrawiam całą administrację. SS:
 6. Tylko jak ja widzę to wierzą tylko swym znajomym a co do maści mi jest nie potrzebna bo mnie nie boli może tobie jest potrzebna.
 7. Powiem Ci tak już nie podlizuj sie a jeśli cię tak Chcesz żebym dostał to mute to niech mi dadzą bo i tak na tym serwerze nie na sprawiedliwości tu tylko rządzą znajomości z administracją niech cię uszczensliwią.
 8. Więc tak jadę od mecha tune-lv jadę na prostej wyprzedam oto tego gracza no prędkość nie była duża bo 60km/h no i gdy go wyprzedałem to zajechał mi drogę i prawie uderzyłem w innego gracza gdy już dojechałem na giełdę to stanąłem i chciałem wystawić cenę a tu oczywiście gracz o nicku smelly.vid uderzył we mnie i co auto rozwalone i to nawet się nie zatrzymał nie przeprosił tylko pojechał dalej a ja się w kurzyłem i napisałem na niego takie oto obraźliwe słowa i to na pewno nie był lag tylko specjalne uderzenie i to nie ja powinienem zostać ukarany tylko gracz o nicku smelly,vid
 9. A nie dało by się tak że z jego konta na moje konto przesłać pieniądze jak ma a jeśli nie ma to auto równowartości 25k
 10. King a jak nie napisze Snooper apelacji to co w tedy ?
 11. O pożyczce gadałem z nim na mumblu a logi mam tylko z tego jak mi przesłał kasę światków mam dwóch.
 12. Pożyczyłem bo mnie o to prosił i obiecał że odda a ja głupi się na to zgodziłem.
 13. [2015-02-08 22:15:22] [Output] : Przekazujesz 25000.00 euro graczowi |A-ASA|SnooperxGaming Data i godzina zdarzenia:2015.02.08 około 22:00 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial:08A292D3CE6C9C7F865D344349B21BE4 Opis:Sprawa jest taka że dawny kolega z ASA przyłożył ode mnie 25k ale dałem mu warunki że musi oddać do 2015.02.16 do godziny 18:00 minęła 18 a on nie oddaje kasy nie wiem co się dzieje boje się że stracę kasę proszę o ukaranie gracza lub oddanie mi kasy. Mam światków takich jak Progaming i Majtek. Proszę administrację o szybkie wypowiedzenie się.
×
×
 • Create New...