Jump to content

Boyarek.*(cygan)

Player
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 CJ

About Boyarek.*(cygan)

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Napisałem że pomyłka... śpieszyło mi się dlatego mogłem pomylić id.
 2. lol sorka ale się śpieszyłem :v tak to jest jak jakieś dzieci pracują na mechu i zamiast naprawić to denerwują non stop.... Wybacz pomyłka proszę o zamknięcie tematu..
 3. Data i godzina zdarzenia: 04.08.2019 17:03 Nick/pasek: |SM|Boyarek.* Nick/pasek oskarżonej osoby: patrprog Mój serial: 152B12B2D293FBB851F80B588250E743 Opis: Wjechałem do mecha piszę all przelewam 100 potem napisał że 210 niby to dałem kolejne 110 i piszę mi że czeka aż mu przeleję :v to pozdrawiam oddał mi tylko 100 i nic nawet nie naprawił musiałem wydać kolejny hajs Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: ----------- Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Moim oczekiwaniem jest rekompensata w wysokości 1500€
 4. Ja myslalem ze nikt na nim nie gra tak mi powiedziano.. Ale jak uslyszalem ze jednak gra wiec postąpilem uczciwie i oddalem..
 5. Witam chciałbym przedstawić na początku krótką historię.. dostałem hasło na konto maper_pl*thr od gracza KromkaChleba*thr znany na innych serwerach jako CONVERSEE* i powiedział mi że na tym koncie nikt już nie gra że jego kolega skończył grać no to na tym koncie był jester z mk2 rh1 spoilerem JDM i wlotami na dachu zdemontowałem rh1 spoiler JDM i wloty przyznaje nie było to zbyt mądre ale za to zamontowałem mk1 i mk3 więc Jester zamiast vizu miał speeda czyli zamontowane mk1 mk2 i mk3 ale to nic po tym co mnie później spotkało... po 1 czy 2 dniach chcę wejść na serwer i kicka dostałem pisało spójrz na logi w F8 czy coś takiego włączam Console i pisze mi wejdź na forum i wyjaśnij sprawe z pojazdem gracza maper_pl*thr no to odrazu sie domyśliłem że sie wbiłem w niezłe bagno.. więc próbowałem napisać do tego mapera ale nie wiedziałem jak dopiero po czasie sie skapnąłem że on do mnie pierwszy napisał na priv na forum i wtedy odczytałem jego wiadomość. A on napisał do mnie czy naprawde chce mu oddać jego Jestera to ja napisałem że tak bo to można powiedzieć że kradzione ale ja nie wiedziałem że on wbije i bedzie grać ;/ wszystko wina KromkiChleba*..... to wszystko i chciałem jeszcze dodać że w tym wszystkim straciłem swoje auta żeby ztuningować pojazd Jester ;c moje Sabre z mk2 Premier rh1 ahaby oby dwa pojazdy premier 70k przeb chyba nie pamietam sabre napewno miało 4.1k bo dużo jezdziłem odkąd zamontowałem sobie mk2 ale już nie mam niczego. http://pylife.pl/topic/224045-boyarek-zbanowany-przez-damianero/tutaj macie apelke wszystko wyjaśniłem z graczem maper_pl*thr z góry dziękuję za wyrozumiałość Damianero i maper_pl*thr dlatego że wiedział że nie chciałem mu niczego ukraść. ;D
 6. Wątpie. Nikt jeszcze nie dostał odszkodowania a tymbardziej taki ktos jak ja.. Ale bym sie ucieszyl jakbym odzyskal moje 2 auta ktore sprzedalem zeby zamontowac mk do jestera
 7. hasło znam od KromkaChleba*thr. i tak mogę mu oddać to co wziąłem z jego konta rozmawiałem już z nim na skype dogadaliśmy się i można powiedzieć że mk1 i mk3 mu zostawie nieważne.. dogadałem się z nim o tym więc nie będzie żadnego problemu.
 8. Nick: Boyarek.* Serial:6C5300A62F5D2EAB2F085089DADC11E2 Staż na serwie: Ile grasz na naszym serwerze Nick admina: Damianero Powód zbanowania: Wyjasnij sprzedaż pojazdu, oraz przelew gotówki z konta maper_pl*thr Krótki opis sytuacji: Dostalem bana za kradziez gotowki z konta mapel_pl*thr oraz pojazdu. po 1 ... nie wziąłem żadnej gotówki. po 2 ... dostalem hasło od znajomego i powiedział że to jego konto i już nie gra więc moge sobie wziąć tego Jestera z MK2 no i sobie wziąłem.. Dowody: dowodów nie mam.. Link do poprzedniego podania: Nie ma... Coś od siebie: Jeżeli właściciel pojazdu Jester z MK2 ktore mial go tak bardzo chce odzyskac to moge mu go oddać ale teraz tak wymontuje mk1 i mk3 dlatego ze sam na to zarabiałem... musiałem sprzedać swoje auta.. Premier z rh1 i Sabre z mk2 więc jeżeli nie dostane zwrotu z demontu tych 2 rzeczy a maper odzyska auto to nwm co za administracja tu gra.. myśle że jakis dobry i uczciwy admin jeszcze tu gra.. nie chciałem kraść tego pojazdu.. po prostu powiedziano mi że mogę sobie wziąć ten pojazd bo on nie gra i tyle... zapomniałem wpisać stażu na serwerze ;c przepraszam Staż na serwie: Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 427h 39m.
 9. Times Odbanujesz Mnie A Ja Tobię Powiem Co Trzeba Nawet Więcej.

 10. Times Odbanuj To Ci Napiszę Na Serwerze.

  1. Show previous comments  1 more
  2. InToo
  3. archiwum-KNX_2gie_konto
  4. Paralyzed

   Paralyzed

   Chyba wyraźnie napisał Ci, że masz się wytłumaczyć w apelacji a nie na serwerze.

 11. Justice Ku... Niechcę Się Wyrażać W Sposób Wylgarny Ale Miałem Napewno 20k I Jak Nie Chcecie Oddawać Auta To Mam To Gdzieś Ale Oddajcie Mi To Co Straciłem... Proszę Was Bardzo.
 12. No Dobra Ale Jak Nie Banshee To Może Turismo ?? Okej Teraz Może Być?? A Po 2. To Pan HejTman Miał To Sprawdzić I Jak Zwykle Oczywiście Mają To Jak To Powiedziała Mysza "W Tyłku"
 13. Panie iWanted Napisałem 20.000.00€ czyli 20 tysięcy € Jakby Pan Umiał Czytać.
 14. Nick W Grze : Kocurek Pasek : Serial : 6C5300A62F5D2EAB2F085089DADC11E2 Grałem Sobie Miałem 20.000.00€ Dostałem Bana I W Czasie Bana Grałem Na Innym Serwerze Niepodam IP A W Tym Czasie Administrator Wykradał Pieniądze Z Kont Poprzez Panel Gracza/Admina I Po Unbanie Gdy Wszedłem Już Tych Pieniędzy Nie Miałem Proszę O Oddanie Tych 20.000.00€ i Auta Banshee
×
×
 • Create New...