Jump to content

SkipeL*

Premium
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Świetny Gość!

About SkipeL*

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/01/2002

Komunikatory

 • Website URL
  www.szybcyiwsciekli.ugu.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Okolice Jasła
 • Zainteresowania
  Motoryzacja
  Kolarstwo
  Muzyka

Recent Profile Visitors

1523 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 07.11.2019, godz.: 20:35 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @Pupcia Mój serial: Zbędny Opis: Gracz celowo wjechał mi skuterem faggio w premiera, w skutek czego uszkodził mi pojazd. Niestety nie mam na to dowodów. Później gracz nie okazał ani grama szacunku, okazując całkowity brak kultury, co widać na ss. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/sbYPMNl Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Oczekuję iż gracz dostanie bana na 7 dni bez możliwości apelacji.
 2. Gracz zwrócił pieniądze. Liczę, że Jarek wyciągnie z tego wnioski i nie będzie już takiej sytuqcji. Skarga do zamknięcia.
 3. Data i godzina zdarzenia: 24.09.2019 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @|ASMSA|*Jarek* Mój serial: Nie potrzebny Opis: W ciągu 2-4 dni gracz zaczął niszczyć pojazdy organizacji. Pojazdami zniszczonymi przez *Jarek* są: banshee, premier. Niestety ss zniszczonego banshee nie posiadam. Premiera natomiast zniszczył dziś rano (na ss widać stan premiera oraz wykaz kierowców z ewidencji). Gdy został poinformowany o karze za premiera, stwierdził że nie będzie płacił. Napisał że nie ma pieniędzy i odchodzi z organizacji. Kara jaka została nałożona na gracza to 350 EUR. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/s6g21UV https://imgur.com/unc7q1M Proszę @Msciciel o wstawienie logów rozmowy z graczem *Jarek* Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Myślę, że tak nie powinna postępować osoba, która dostała się właśnie do ASMSA. Oczekuję zapłaty 350 EUR.
 4. Gracz zapłacił za szkody. Można zamknąć temat.
 5. Skoro gracz chcę pokryć koszty naprawy, nie mam nic przeciwko. Ciężko jednak stwierdzić mi w tym momencie kwotę, gdyż pojazd miałem już wcześniej zepsuty. Myślę, że skoro sam zaproponowales takie rozwiązanie to kwotę odszkodowania również sam ustalisz.
 6. Data i godzina zdarzenia: 06.08.2019, godz: 13:40 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @FarmerPL Mój serial: Zbędny. Opis: Oskarżony ciśnie sobie pod prąd, dodatkowo taranuje. Gracz został poinformowany o skardze. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/Ngkosiu Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zakaz prowadzenia pojazdów na 7 dni, bez możliwości apelacji.
 7. #MuremZaPylifem

 8. Podpinam się do skargi, gdyż to ja byłem taranowany przez owego gracza.
 9. Chciałbyś wpisać się w karty historii organizacji? To jest właśnie ten moment! Wymagania: - minimum 500 godzin przegrane na serwerze, - minimalny wiek 15 lat, - aktywność na serwerze minimum 1h dziennie, - długoterminowa współpraca Podania można składać na stronie organizacji (link: http://www.szybcyiwsciekli.ugu.pl/showthread.php?tid=311&pid=940#pid940). Rekrutacja zostanie zamknięta po zebraniu wystarczającej liczby podań. POWODZENIA!!! Lider organizacji SkipeL*
 10. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: Szybcy i Wściekli Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/1106 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
 11. O nas Organizacja oficjalnie została utworzona 16 listopada 2015 roku. Aktualny skład zarządu @SkipeL* @HP_G7 @Ariex|KAT-A| Nasza organizacja przeżyła nie tylko czasy świetności ale i też wiele upadków, więc w prowadzeniu organizacji mamy pewnie doświadczenie oraz chcemy wytrwać do czasu wiele świetniejszych. Co nasza organizacja oferuje? W naszej organizacji oferujemy: wspaniałą atmosfera ogarniętych członków pomocny zarząd organizacji komis z okazyjnymi cenami tylko dla naszych członków tani wynajem wayfarer'a dość sporą kolekcje pojazdów oddanych do dyspozycji graczy Pojazdy TAXI dla naszych członków Jak do nas dołączyć? To proste! Pierwsze co robisz to dokładnie czytasz nasz regulamin, dlaczego napisałem "dokładnie"? Ponieważ nie chcemy karać gracza za jego nieznajomość. Regulamin znajduje się na naszym forum -> [LINK] Co potem? Po przeczytaniu naszego regulaminu piszesz podanie na naszym forum. Dział z podaniami znajduje się tu -> [LINK] Podania są sprawdzana "na bieżąco", więc odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h, i to tyle, proste! Resztę informacji znajdziecie na naszym forum http://szybcyiwsciekli.ugu.pl ZAPRASZAMY
×
×
 • Create New...