Jump to content

SkipeL*

Player
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Świetny Gość!

About SkipeL*

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 04/01/2002

Komunikatory

 • Website URL
  www.szybcyiwsciekli.ugu.pl

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Okolice Jasła
 • Zainteresowania
  Motoryzacja
  Kolarstwo
  Muzyka

Recent Profile Visitors

1596 profile views
 1. Poświęciłem godzinę aby sprawdzić ostatniego kierowce, naprawić pojazdy, zatankować i zwieźć na bazę. Gdyby nie twoje nieodpowiedzialne zachowanie w tym czasie mógłbym pracować na taxo czy l2 i zarobić spokojnie ponad 3000 EUR. Oczekuję 700 EUR na rzecz organizacji, czy to tak dużo w porównaniu z tym co mogłem zarobić? Czekam na wypowiedź administracji w tej sprawie. Pozdrawiam
 2. Data i godzina zdarzenia: 12.03.2020r. Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby:@Hazzu_ Mój serial: Nie potrzebny Opis: Gracz w ciągu 24h na złość organizacji rozwalił oraz porzucić kilka samochodów dostępnych do wspólnego użytku, po czym postanowił odejść z organizacji. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/q3PT1P5 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Myślę, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca, dlatego oczekuję od gracza kwoty w wysokości 1500 EUR. Koszty naprawy wyszły ponad 800 EUR, natomiast 700 EUR w zadośćuczynienie za zmarnowany czas na zwożeniu pojazdów.
 3. Data i godzina zdarzenia: 07.11.2019, godz.: 20:35 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @Pupcia Mój serial: Zbędny Opis: Gracz celowo wjechał mi skuterem faggio w premiera, w skutek czego uszkodził mi pojazd. Niestety nie mam na to dowodów. Później gracz nie okazał ani grama szacunku, okazując całkowity brak kultury, co widać na ss. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/sbYPMNl Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Oczekuję iż gracz dostanie bana na 7 dni bez możliwości apelacji.
 4. Gracz zwrócił pieniądze. Liczę, że Jarek wyciągnie z tego wnioski i nie będzie już takiej sytuqcji. Skarga do zamknięcia.
 5. Data i godzina zdarzenia: 24.09.2019 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @|ASMSA|*Jarek* Mój serial: Nie potrzebny Opis: W ciągu 2-4 dni gracz zaczął niszczyć pojazdy organizacji. Pojazdami zniszczonymi przez *Jarek* są: banshee, premier. Niestety ss zniszczonego banshee nie posiadam. Premiera natomiast zniszczył dziś rano (na ss widać stan premiera oraz wykaz kierowców z ewidencji). Gdy został poinformowany o karze za premiera, stwierdził że nie będzie płacił. Napisał że nie ma pieniędzy i odchodzi z organizacji. Kara jaka została nałożona na gracza to 350 EUR. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/s6g21UV https://imgur.com/unc7q1M Proszę @Msciciel o wstawienie logów rozmowy z graczem *Jarek* Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Myślę, że tak nie powinna postępować osoba, która dostała się właśnie do ASMSA. Oczekuję zapłaty 350 EUR.
 6. Gracz zapłacił za szkody. Można zamknąć temat.
 7. Skoro gracz chcę pokryć koszty naprawy, nie mam nic przeciwko. Ciężko jednak stwierdzić mi w tym momencie kwotę, gdyż pojazd miałem już wcześniej zepsuty. Myślę, że skoro sam zaproponowales takie rozwiązanie to kwotę odszkodowania również sam ustalisz.
 8. Data i godzina zdarzenia: 06.08.2019, godz: 13:40 Nick/pasek: SkipeL* Nick/pasek oskarżonej osoby: @FarmerPL Mój serial: Zbędny. Opis: Oskarżony ciśnie sobie pod prąd, dodatkowo taranuje. Gracz został poinformowany o skardze. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/Ngkosiu Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zakaz prowadzenia pojazdów na 7 dni, bez możliwości apelacji.
 9. #MuremZaPylifem

  1. Bebson.:c

   Bebson.:c

   o co chodzi ?>/

    

 10. Podpinam się do skargi, gdyż to ja byłem taranowany przez owego gracza.
 11. Chciałbyś wpisać się w karty historii organizacji? To jest właśnie ten moment! Wymagania: - minimum 500 godzin przegrane na serwerze, - minimalny wiek 15 lat, - aktywność na serwerze minimum 1h dziennie, - długoterminowa współpraca Podania można składać na stronie organizacji (link: http://www.szybcyiwsciekli.ugu.pl/showthread.php?tid=311&pid=940#pid940). Rekrutacja zostanie zamknięta po zebraniu wystarczającej liczby podań. POWODZENIA!!! Lider organizacji SkipeL*
 12. Pasek Lidera organizacji: Nazwa organizacji: Szybcy i Wściekli Link do panelu organizacji [panel.pylife.pl]: https://panel.pylife.pl/organizacje/1106 Potwierdzam aktywność kanałów organizacyjnych na serwerowym TeamSpeaku'3.
×
×
 • Create New...