Jump to content

robyy

Premium
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetny Gość!

3 Followers

About robyy

 • Rank
  CJ
 • Birthday 03/29/1998

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Gniezno
 • Zainteresowania
  Sport, e-Sport

Recent Profile Visitors

773 profile views
 1. Pasek z panel.pylife.pl: Serial: 96893E2B15F029D31CB6A222493303C3 Staż na serwerze: 21.07.2015r Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę: 3-5 godzin dziennie. Imię: Oskar. Wiek: 21. Czy cierpisz na dysgrafię/dyslekcję?: Nie, nie cierpię. Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak, posiadam. Czy posiadasz mikrofon?: Tak, posiadam. Czy jesteś zapoznany z regulaminem SAPD, wymaganiem dyscypliny i kultury osobistej?: Tak. Czy byłeś za coś karany na serwerze?: Tak, byłem. Czy masz do czynienia w życiu realnym z policją na co dzień?: Nie. Czemu chcesz dołączyć do SAPD?: Chciałbym dostać się do Policji, ponieważ w życiu codziennym ze względu na widoczne tatuaże, które uniemożliwiają pracy w tych służbach, nie jestem w stanie pracować, jako policjant. Coś o sobie: Mam na imię Oskar, w grze znany, jako robyy. W marcu skończyłem 21 lat, mieszkam w województwie Wielkopolskim, w małej wiosce Mielno. Moim głównym zainteresowaniem jest piłka nożna, w której mam nie małe osiągnięcia. Cechuję mnie pracowitość i sumienność, staranie wykonuje swoje obowiązki, optymistycznie patrzę w przyszłość, potrafię odnaleźć się w większości sytuacji. Dlaczego to właśnie TY zasługujesz na to stanowisko?: Nigdy nie byłem w żadnej frakcji, a chciałbym spróbować swoich sił w Policji. Jednym z głównych celów na serwerze dla mnie jest dołączenie do SAPD. Uważam, że po 7 latach gry z przerwami nadszedł czas, bym mógł wstąpić w szeregi do wyżej wymienionych służb. W realnym życiu nie jest mi dane, to mam nadzieję, że w grze będę mógł pełnić rolę policjanta.
 2. Data i godzina zdarzenia: 18.05.2019 17:30 Nick/pasek: robyy Nick/pasek oskarżonej osoby: call_me_MaTTi Mój serial: 96893E2B15F029D31CB6A222493303C3 Opis: Po wyjeździe z mecha SF, jechałem w stronę blipu, żeby dowieźć pasażerów na taxo. Wyżej wymieniony gracz jechał pod prąd i nie zapłacił za szkody. Inaczej, zapłacił, ale nie wystarczająco. Oraz CBK w moją stronę. Dowody w postaci logów: screenshot: https://www90.zippyshare.com/v/j1JBBX0c/file.html oraz filmik: oraz filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4feFep2NyP4 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zabranie prawa jazdy za bezczelną jazdę pod prąd oraz mute za CBK.
 3. Model pojazdu: Jester Przebieg: Niecałe 13k Cena: CW: 180, KT: 285 Kolor: Niebieski Felgi: Twisty Kolor Świateł: Zeus Tuning: To co na zdjęciu
 4. Model pojazdu: Jester Przebieg: Obojętnie Cena: Dogadamy się Felgi: Obojętnie
 5. robyy

  Projekt NSX v2

  Sztosik 🔥!! Można prosić o ENB?
 6. robyy

  LOCK

  Jeżeli nówkę sztukę ze sklepu chcesz kupić, to polecam iPhone'a SE, oczywiście jak lubisz małe, poręczne telefony. Natomiast jeśli zadowoli Cie używany telefon, to też proponuję iPhona, tylko nowszego. W tym przypadku 7 jest w korzystnej cenie, bo znajdziesz już od 1100 w super stanie.
 7. Ktoś coś, jakieś sugestie? Dodam, że zmieniłem tylko kartę graficzną, w CS'ie jest wszystko okey, odpalam MTA i takie oto cuda.
 8. Premier FMK offroad 10 dni wbijania, 2k km dziennie mniej wiecej było robione
 9. Super! Elegy bez tylnych maskownic, to nie Elegy ☺️.
 10. Na tym właśnie zderzaku piliśmy kawkę, także służy nawet i do tego ☺️
 11. Witam! Wraz @|SMSA|OPSM|GOLDI*, sąsiadem z małej wioski Palomino Creek spotkaliśmy się na małej kawie i wpadliśmy na pomysł, aby zrobić kilka fotek naszych samochodów. Sentinel należy do GOLDI'ego, natomiast Elegy jest moje. Trzymajcie parę zdjęć z tego wyjazdu:
 12. Niezłe furmanki 🔟 / 🔟
×
×
 • Create New...