Jump to content

TheJerremYs*BMW

Gold
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 CJ

About TheJerremYs*BMW

 • Rank
  CJ
 • Birthday 02/02/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Plej Jor Lajf
 • Zainteresowania
  Motoryzacja,gry

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. Imię: KacperWiek:19 (jeżeli ma to coś do rzeczy to w lutym 20 . )Twój pasek z strony pylife.pl Serial: 259ACE408D011C18C3FC393E5C69DD13Staż na serwerze: 6 lat Czy byłeś za coś karany na serwerze? (Bany, mute, prawka) Dawne czasy ban i prawko Opisz siebie i swój charakter: Jestem osobą spokojną lecz jeżeli sytuacja zmusza do działania to nie waham się , podejmuję decyzje rozsądnie , jestem również szczery Kim byś chciał zostać, kamerzysta/montażysta/lektor? Kamerzystą lub montażysta Czy masz jakieś doświadczenie/umiejętność specjalizującą Cię do powyższego wyboru? w zeszłych latach (3-4 lata wstecz) próbowałem swoich sił na YouTube , montowałem filmy itp. lecz z chęcią nauczę się nowych rzeczy ponieważ od tamtej pory nie robiłem w tym kierunku nic .Dlaczego ty zasługujesz na to stanowisko? Chciałbym spróbować czegoś nowego , tym bardziej że jestem na serwerze po 2 miesięcznej przerwie i nie zamierzam odejść . Każdy zasługuje na swoja szansę.
 2. eleg. jak sprzedam znow resztki to 380k
 3. Kupie jakiś pojazd najlepiej na ściganta lub coś ciekawego do 250k
 4. Za mało no co ty na giełdzie bez baku za 68k
 5. Model Samochodu: Mesa Przebieg:5900 mozliwe ze wzroscie trochę Cena: Licytacja od : 55k Kolor:złoty Felgi:OffRoad Kolor Świateł:Gold 3% Tuning:Bak 50 L OffRoad wariant Dachu SS: http://imgur.com/dbP166J Jeżeli cena mnie nie zadowoli nie selam
 6. Nie będę handlować poza serwerem , i będę przestrzegał regulaminu .
 7. Witam , prosiłbym o zwrócenie SandKinga do MrStrasznyKot* .
 8. Punty ?? proszę Cię najpierw żądasz pieniądze a teraz jeszcze punkty za prawdę . Jesteś winny tylko to mogę (JA) powiedzieć a resztę sprawy zostawiam osobą upoważnionym do tego (ADMINISTRACJI) @edit nie dopisałem A i sprawę z innymi graczami wyjaśniliśmy ( chodzi mi o cofnięte oskarżenia)
 9. Wina spadła na obojga graczy ponieważ Mirek pieniądze wydał na 2x Clovery z atrapą nitra (sam mi powiedził) a MrStrasznyKot* nie był zdecydowany na zakup pojazdu . Mirek otrzymał 71k a auto wycenione zostało na 99k więc mysle ze mirek powinien osobiscie uzgodanic ta sytuacje z mrstrasznymkotem. Równi dobrze gracz mirek moze dac Super GT strasznemu poniewaz brakuje do Kt: 28k .
 10. jak sellne coś to dam ci 80k
 11. Jak nic nie kupie to dam ci 68 @Edit Wycofuje Aktualna oferta Verido.vin
×
×
 • Create New...