Jump to content

sersir

Player
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About sersir

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/28/1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych
 • Localization
  Katowice Górny Śląsk
 • Zainteresowania
  Górnik(uczeń)

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Tak ale jestem pewien że nie grałem w tym czasie na serwerze a i wogóle nie siedziałem wtedy na kompie bo miałem ważne sprawy osobiste. Nie nie ma nikt dostępu do mojego kompa bo wiem że pewnie o to spytasz ponieważ mieszkam sam. Nie możliwe jest to że z mojego IP komputera zostało co kolwiek sprzedawane. Powiedziałem że nie zostawię tej sprawy by ktoś nieprawidłowości zamiatal pod dywan. Chcę rozmowy w innej sytuacji z WŁAŚCICIELAMI Serwera bo takie coś co się podział to nie może od tak pozostać. Pozdrawiam
 2. To proszę o wytłumaczenie jak ktoś kogo nie znam ma taki sam serial jak ja. Ta osoba nie jest mi znana i nie miałem żadnego doczynienia. Proszę o wytłumaczenie po co bym pisał że wszystko utacilem co prawie od początku istnienia serwera się dorobiłem by za debili którym się nudzi tego nie odzyskać. Proszę o wypowiedź w mojej sprawie właścicieli serwera. (Szkoda mi tych lat by wszystko stracić) pozdrawiam i liczę na pozytywy.
 3. Tak wiem że nie potrafiłem odpisać ale zrozum że życie wirtualne to nie jest mój cały świat i dlatego napisałem go ponownie. Więc tak na jaką pomoc od grona administracji mogę liczyć w tej sprawie?
 4. Twój nick/login: sersir Twój serial: 8800315F22315282AD0BFEBF2F005291 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: Aktywny około 5 miesięcy temu Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: Dostęp był ale nie wchodziłem Opis sytuacji: Po wejściu na serwer okazało się że nie konto jest czyste i nie posiadam wszystkiego co dorobiłem się za czasów gdy jeszcze grałem.. Po małym wyjaśnieniu z Magą okazało się że ktoś sprzedawał moje konto i za to jest niby wyczyszczenie. Ja nigdy ale to przenigdy nie sprzedawałem ,nie miałem zamiaru i nie sprzedał bym konta lub jego dobytku. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: ---- Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: Nikomu Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: https://pylife.pl/forums/topic/271310-mikotocrossstv-zbanowany-przez-noctropolis/?tab=comments#comment-2012338 Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 5. Tak jak w temacie moje konto zostało całkowicie wyczyszczone i nie posiadam wszystkiego co dorobiłem się za czasów gdy jeszcze grałem. Chciał bym uzyskać jakąś pomoc w tej sprawie ponieważ nie wiem co się stało. Proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuje. Mój serial: 8800315F22315282AD0BFEBF2F005291 Znalazłem cos na forum ale nie wiem w jakim sensie jestem z tym powiązany.
 6. Jak nie zawsze sie zmienialo jest podanie żądamy zmiany i tyle z mojej strony.
 7. Witam piszę to podanie bym został przywrócony na range lidera mojej organizacji Hidden Face. Tutaj link do podania: http://pylife.pl/topic/50646-prosba-o-za%C5%82o%C5%BCenie-gangu-hiddenface/ Licze na szybkie rozpatrzenie mojej sprawy. Pozdrawiam sersir.
 8. Spk dzieki ona byla zalozona w podaniu
 9. No ja mialem przerwy z przyczyn prywatnych a tu co sie odwala poprostu de... i co teraz mam zrobic powie ktos.
 10. Witam jako lider organizacji HiddenFace mam juz od 6 miesiecy same problemy w organizacji z winy administracji jak nie samodzielne usowanie czlonkow mej organozacji to teraz i mnie juz mnie to mocno denerwuje i licze na ogarniecie waszych bledow lub zartow. Pozdrawiam.
 11. Licze na cos tanszego.
 12. Kupię bazę gangu w lv. Szukam taniej i wygodnej bazy z srednim parkingiem moga byc burgery a i nie ogromne oplaty za dobe. Licze na dobre oferty i czkam moze cos wybiore. Pozdrawiam.
 13. Maga i kolejne bledy na serwie juz 2 osoba tak ma a w moim gangu wywala mi v-liderow poprawcie to bo cos sie psujecie.
×
×
 • Create New...