Jump to content

Lodowy

Player
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

2 Followers

About Lodowy

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 08/19/1999

Komunikatory

 • Skype
  jakubyt1927

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Siedlnica
 • Zainteresowania
  Piłka nożna , Kobiety , Informatyka a z muzyki Horror Core głównie Słoń.

Recent Profile Visitors

1514 profile views
 1. Nie przypominasz sobie sytuacji widocznej z ss? Polecam okuliste.
 2. Ps : Wstaw logi z wcześniejszej rozmowy jak mnie zwyzyałes i napiales tylko "TYŁ" a nie drzwi silnik tyl
 3. Bez przesady? Człowieku jesli nie umiesz panowac nad emocjami w małym stopniu to po co grasz na serwerze? Urażony to będe ja, Jak nie dostaniesz kary na którą ewidentnie zasługujesz. Nie fair będzie w stosunku do innych graczy jeśli nie poniesiesz konsekwencji poniewaz ludzie za mniejsze czyny dostawali mutę. Tyle ode mnie, nie chce mieć z twoją osobą nic wspolnego bo nie potrzebuję się denerwować na dziecięce zachowania. Czekam na wypowiedź ludzi z administacji. Nie pozdrawiam.
 4. Data i godzina zdarzenia: 4.11.2019 około 22:10 Nick/pasek: Lodowy Nick/pasek oskarżonej osoby: Dycki997 Mój serial: nie potrzebny Opis: Podjechał naprawić pojazd, napisałem mu cene. Wyzwał mnie od lamusów i złodzieja po czym za 3 razem udało mu się mnie przejechać i odjechał.. (poinformowany o skardze widac na ss) Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/eV7TyFw , https://imgur.com/a/IWwyzAi , https://imgur.com/a/6oS3iTr , https://imgur.com/a/xEydSXT , https://imgur.com/a/tstG1NO Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy : Mute lub Prawko na x dni.
 5. Data i godzina zdarzenia: 04.11.2019 około 22 : 05 Nick/pasek: Lodowy Nick/pasek oskarżonej osoby:|SGSP|Trzepus^ Mój serial: 591090CC132C5DBC109C2BFB4DAD6224 Opis : Przyjechał naprawić tył, naprawiłem mu zderzak tylni, bagażnik lecz nadal miał zepsute drzwi, po tym mnie zwyzyał... Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/sK2VNns , https://imgur.com/a/nUkjuRw Oczekiwania : Mute na 7dni, gracz poinformowany o skardze widać na ss . (pisze niżej bo się buguje linijka z oczekiwaniami...)
 6. Data i godzina zdarzenia: 01.11.2019 około 19 : 40 Nick/pasek: Lodowy Nick/pasek oskarżonej osoby: tolkamaster Mój serial : 591090CC132C5DBC109C2BFB4DAD6224 Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- --- lub screenshotów: https://imgur.com/a/wsdJk54 , https://imgur.com/a/Km1bcte , https://imgur.com/a/ZzUQPqm , https://imgur.com/a/mPyVD3F , https://imgur.com/a/GDr2PuL , https://imgur.com/a/cLpzjuv , https://imgur.com/a/DYOMf27 , https://imgur.com/a/zLmckn6 , https://imgur.com/a/CNxl7mv Nie wiem dlaczego lecz nie mogę napisać dodatkowej linijki o Oczekiwaniach.. coś się zbugowało Nie mniej, zakaz prowadzenia pojazdów na 7dni. Uważam, że jest to adekwatna kara w stosunku do wyrządonych krzywd. Gracz nie zapłacił za szkody. (ps : poinformowany widać na jednym z ss)
 7. Gracz został poinformowany przecież na ss powyżej jest widoczne , że napisałem mu na prywatnej wiadomości o skardze którą na niego napiszę .
 8. Data i godzina zdarzenia: 31.10.2019 godzina 16:48 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: |CP| --K--O--Z--I--P- Mój serial: 591090CC132C5DBC109C2BFB4DAD6224 Opis: Gracz podjechał na mechanika dolnego w Lv , żeby naprawić auto . Ja byłem na stanowisku , domyślam się że według niego za dużo mu doliczyłem do naprawy . Napisałem jeśli go nie stać niech odjedzie po czym gracz zwyzywał mnie od śmieci. Dowody w postaci logówlub screenshotów: https://imgur.com/a/M5AjbNW , https://imgur.com/a/IlninTx Oczekiwania : Oczekuje o ukaranie gracza w postaci mute .
 9. Elo, pytanie mam w sprawie moich pieniędzy na serwerze. Nie grałem ostatnim czasem na serwie ze względu na brak czasu (praca itp). Ostatnim razem byłem aktywny z 7/8dni temu. Usunięto mi mój gang i z tym nie mam problemu, tylko w bankomacie organizacji znajdowały się moje pieniądze, które odkładałem na różne cele. Usunięto mi gang, a w bankomacie organizacji znajdowały się moje pieniądze ( ponad 150k). Nie mam jak ich wyplacic ani odzyskac, licze na pomoc administarcji dziękuję i pozdrawiam.
 10. Dodam tylko że mam ss jak mi moderator napisał, że za "cwela" (taki jeden gość mnie tak wyzwał) nie dostaje sie mute tylko kicka. A ty za "nigga" napisałeś skargę ?
 11. Data i godzina zdarzenia: okolo 21:30 Nick/pasek: Lodowy Nick/pasek oskarżonej osoby: |SABD|rafcioxd3 Mój serial: : 591090CC132C5DBC109C2BFB4DAD6224 Opis : Wielokrotne potrącenie sm na służbie, zlewanie próśb moderatora o uspokojenie się, chamski na pw Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/IcZ90v6 , https://imgur.com/a/zp5BpAl , https://imgur.com/a/ObCaDgc
 12. Ciekawa inicjatywa
 13. Dzięki jeszcze raz za pomoc mordo, liczę na sprawiedliwe zakończenie tej sprawy. Miłego dnia, cześć.
 14. Dobrze że udało ci się zalogować i odzyskać konto, teraz pozostaje czekać na odpowiedź.
 15. Kolega był przy mnie, to była jego prośba. Jak wstawię screeny związane z jego kontem typu : potwierdzenie email czy coś, wtedy zostanę odbanowany? Dodam że kumpel odzyskałby hasło do konta na serwerze lecz musiałby zresetować hasło poprzez email, nieszczęście takie ze do tej poczty tez zapomniał hasła. Nie ma co się dziwić skoro data rejestracji to 2014 rok, ma prawo nie pamiętać no i korzysta już od wielu lat z innej poczty Przed chwilą kumpel wysłał mi screeny ze swojej skrzynki odbiorczej. " |SM|Ilaoi " to te konto, na które niby "Próbowałem" się włamać..., Dodam że kumpel nadal nie może zresetować hasła do konto choć ma tam wszystko napisane. Hasło zamazałem dla bezpieczeństwa. Liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie sytuacji. https://imgur.com/a/hDasy20 , https://imgur.com/a/XDtJljZ
×
×
 • Create New...