Jump to content

dziargus

Player
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About dziargus

 • Rank
  CJ

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Dobrze posluchamy się nie będziemy się wypowiadać :). Ale Ty kontynuuj bo fajnie się pośmiać z takich ludzi jak Ty :D
 2. Proszę bardzo. I nie Ty jesteś od ustawiania kto ma się wypowiadać a kto nie, tym bardziej, że kolega jest "zamieszany" Poproszę o dowód decydujący o mojej winie, bo tutaj nawet nie masz mnie na żadnym screenie. Pozdrawiam
 3. https://imgur.com/a/lgwNp Kto siedzi w bullecie? Bo okulary mam słabe
 4. [2017-11-16 19:55:17] [Output] : dziargus otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od Nowak*, powód: jazda pod prąd, taran (2 d)
 5. Po 1. Wątki obowiązkowo muszą zawierać: dokładny nick na serwerze (lub pasek), serial oraz datę zdarzenia. Po 2. Nie składamy skarg za za uszkodzenie pojazdu, chyba że było to faktyczne destruction derby. Takie rzeczy należy zgłaszać poprzez komendę /raport na serwerze. Po 3. [2017-11-16 19:55:17] [Output] : dziargus otrzymał/a zakaz prowadzenia pojazdów (A,B,C) od Nowak*, powód: jazda pod prąd, taran (2 d) Dziękuje, pozdrawiam.
 6. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
 7. Poprosiłeś o punkty, więc nie Twoja sprawa co się stanie nie powinieneś się wulgarnie odnosić
 8. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam XDD XDDDDDDDDDDD
 9. Nick: TheLuki525 Staż: Gracz od 3 lat. Łączny czas gry: 1574h 48m. Serial: 232E3D7A69B67C82330D8918F985DFA3 Nick osoby zawieszającej: Devileczek* Powód zawieszenia prawa jazdy: Stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym Opis sytuacji: Jeździliśmy z kolegą (Tomek8520) i nikomu nie robiliśmy krzywdy przez ponad godzinę więc zagrożenia raczej nie stwarzaliśmy. Jednak zawsze musi się znaleźć ktoś, kto gra z kijem w dupie i mu wszystko przeszkadza, pozdrawiam. Dowody: Coś od siebie: Tomek też pozdrawia.
 10. Nick: dziargus Staż: Łączny czas gry: 77h 56m. Serial: 2F5275E8C873AD8FAAC24AFC4FED77E4 Nick osoby zawieszającej: Krassa.vin Powód zawieszenia prawa jazdy: Mocny taran Opis sytuacji: Specjalnie staranowałem jednego ścigacza i wylądowałem w poprzek ulicy. Wycofałem więc a że jechałem autem kolegi to nie ogarnąłem tego przyśpieszenia i jeszcze przypadkiem tyłem staranowałem jakąś ciężarówkę, odbiłem się i wleciałem pod samochód osobowy. Dowody: -- Coś od siebie: Przyznaję, że źle zrobiłem i obiecuję, że już więcej tak nie postąpię. Te ostatnie dwa tarany były naprawdę nieumyślne. Przepraszam za moje zachowanie i szkody które wyrządziłem. Teraz mam kilka dni wolnych i chciałbym sobie pojeździć na PYLu dlatego proszę o zdjęcie lub chociaż skrócenie kary.
×
×
 • Create New...