Jump to content

brusekV2

Player
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

brusekV2 last won the day on June 27 2018

brusekV2 had the most liked content!

Community Reputation

1041 Świetny Gość!

About brusekV2

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 11/14/2003

Komunikatory

 • Numer GG
  Ktoś to używa ?
 • Website URL
  www

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Grove Street
 • Zainteresowania
  PYLife, Motoryzacja, Informatyka.

Recent Profile Visitors

10367 profile views
 1. Konto odzyskane takze slaby scam panie brusek xD /proto

 2. Widać poziom administracji... Sam na własne oczy się przekonałem jaka administracja tu na pracuję...

  1. Zapytajnik?

   Zapytajnik?

   Mamoooo zbanowali mnie na serwerze !!! ZA NIC :cccc Atminy głupie som wienc muszem sie podzielić o tym na OFRUM W STATUSSIE !

  2. xB0leK.37

   xB0leK.37

   Idź pobiegaj czy coś a nie w statusach płaczesz

  3. JamesBuond

   JamesBuond

   beka z was wszystkich pozdro 600

 3. Nick: brusekV2 Serial: F67C9C78BE9AD8C0653256B6FBD13CA3 Staż na serwie: 2829 godzin 6 lat Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Powiązanie z MaikaDrajwerka Krótki opis sytuacji: Logowalem się na jej laptopie kilka razy w celu odświeżania aut, opłacenia domku,lecz wyleciało mi to z głowy i zapierałem się, że się nie logowalem. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Pragnę wszystkich przeprosić za zapieranie się o to, że nie logowałem się na jej koncie tylko tak jak pisałem z głowy mi to wyleciało,bo nie zdarzało się to codziennie. Piszę tą apelację 2 raz, mimo że tamta nie jest rozpatrzona, ponieważ nadzwyczajnie w świecie jestem omijany przez administrację i moja apelacja czeka od września...
 4. @BloodLine_ Co mogę zrobić,aby sprawa szybciej się rozwiązał, jakieś niejasności macie ?
 5. 110kkm przepadło, także nie musicie się spieszyć.
 6. haloo ? dlaczego tyle muszę czekać ?
 7. @magicznYY* @BloodLine_ @Maga Osoby powiązane oraz sama Maika zostały odbanowane,a co ze mną ?
 8. Czy coś mogłoby się ruszyć @BloodLine_ nie ukrywam chciałbym wrócić na serwer
 9. Nick: brusekV2 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/497-brusekv2/ Serial: F67C9C78BE9AD8C0653256B6FBD13CA3 Staż na serwie: 2829h 5m. 6 lateq Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Powód: Powiązanie z kontem |TAXI|MaikaDrajwerka [83908] - wyjaśnij to Krótki opis sytuacji: Prawdopodobnie zostałem zbanowany, że logowałem się z komputera kuzynki na swoje konto. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Skoro macie w bazie danych, że ja logowałem się z komputera kuzynki to tak musiało być, prawdopodobnie jak mi laptop się rozładował to zalogowałem się, bo miałem ważną sprawę do załatwienia.Z całego serduszka przepraszam, że kłamałem, ale cała sytuacja wyleciała mi z głowy.Obiecuję, że więcej tak nie postąpię.
 10. Nick: brusekV2 Link do profilu: https://pylife.pl/profile/497-brusekv2/ Serial: F67C9C78BE9AD8C0653256B6FBD13CA3 Staż na serwie: 2829h 5m. 6 lateq Nick admina: BloodLine_ Powód zbanowania: Powód: Powiązanie z kontem |TAXI|MaikaDrajwerka [83908] - wyjaśnij to Krótki opis sytuacji: Po zmianie laptopa na nowy wracam do gry,zalogowałem się u kuzynki w domu,bo akurat tam byłem i postanowiłem przejrzeć auta itp ( takie rutyny po powrotach na serwer) Nie logowałem się ani ja na jej komputerze,ani Ona na moim i po 2 dniach zostałem zbanowany za powiązanie z jej kontem. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Gracz, który wypowiadał się pod moją apelacją był totalnie nie znany przeze mnie.Nie miał zbitych dowodów, że chce pozbyć się konta za jakieś dobra z pseudoli lub coś tam.Gram tylko i wyłącznie na top 3 serwerów Polskich.Nie gram na pseudolach zrobionych na skryptach z internetu, może czasami z kolegami dla zabawy i zobaczenia jak te serwery działają.
 11. Co to jest za e-mail xddd a i tak btw na tej domenie mozna sobie edytować wszystko :x
 12. Jeśli piszesz o Multi-Kontach to sam upewnij się czy nie masz, bo najpierw piszesz z konta Young$now, teraz natomiast jakiś Kompis.A jak masz niezbite dowody, że handluje majątkiem, gdy jestem zbanowany odsyłam Ciebie do wątku "Skargi na graczy"
×
×
 • Create New...