Jump to content

CzempioN

Player
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About CzempioN

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

82 profile views
 1. Nick: CzempioN Staż: 4 lata Serial: 4B18A57301A880E849607D2D2D3F66E2 Nick osoby zawieszającej: Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: "Taran" Opis sytuacji: gielda sf, przejezdzalem sobie moonbeamem, gdy jakis gosc, ktory mial wystawionego previona i zepsute auto stal na srodku drogi, postanowilem go lekko staranowac, zeby usunac miejsce, bo za mna jeszcze z 2-3 chlopa czekalo, po czym zostalem ukarany Dowody: - Coś od siebie: rozumiem, ze taran nie byl najlepszym wyjsciem, na przyszlosc postaram sie poszukac normalnego rozwiazania problemu xD ze swojej strony przepraszam za glupote
 2. Nick: CzempioN Wiek: 15 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: 4B18A57301A880E849607D2D2D3F66E2 Powód zawieszenia licencji: kamikadze Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że na przełomie lipca i sierpnia, lecąc samolotem „Dodo”, wleciałem w tłum bawiących się ludzi (prawdopodobnie) na wydarzeniu organizowanym przez Administrację na molo w Los Santos. Wydaje mi się, że naoglądałem się za dużo filmów katastroficznych. Przez moją głupotę słusznie została mi odebrana licencja lotnicza na 999 dni. Dowody: brak Coś od siebie: Miałem trochę czasu na przemyślenie swoich złych czynów i z pełną odpowiedzialnością mogę tu i teraz napisać, że taka sytuacja NIGDY więcej się nie powtórzy. Bardzo proszę o zwrócenie mi licencji lotniczej i przepraszam za wszelkie problemy związane z moją osobą. Dodam, że kilka dni temu napisałem apelację, która niestety została rozpatrzona negatywnie. Mimo to, chciałem udowodnić, że zależy mi na tym, żeby czerpać pełną satysfakcję z gry na waszym serwerze. Dodam, że w apelacji sprzed dwóch miesięcy zostałem poinformowany o tym, że kara na razie zostaje i żebym napisał kolejną apelację po upływie dwóch miesięcy, zatem liczę dziś na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Tu poprzednia apelacja:
 3. Nick: CzempioN Wiek: 15 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: A0AE59E88A82D0603037515D905C3BA2 Powód zawieszenia licencji: kamikadze Opis sytuacji: Wleciałem samolotem Dodo na pewien event, który odbywał się na molo w LS, po czym dostałem karę w postaci zawieszenia licencji na 999 dni. Dowody: - Coś od siebie: Chcę ten ostatni raz spytać, czy mogę dostać tą ostatnią szansę. Zrobiłem coś na miarę typowego odwalacza, to fakt. Jednak nie zmienia to tego, że naprawdę zależy mi na tej licencji, jak i na grze na tym serwerze. Korzystanie z samej licencji jest dla mnie podstawą podczas grania tutaj, więc łatwo się domyślić, dlaczego jest dla mnie taka ważna. Dodatkowym powodem, dla którego ta apelacja w ogóle się pojawia jest to, że niedawno założyłem organizację, którą zamierzam się na poważnie zająć. Możliwość odzyskania licencji bardzo mi pomoże, bo będę miał co robić oprócz samego załatwiania spraw. Dodam jeszcze, że sama sytuacja miała miejsce już dosyć dawno. Także po raz ostatni bardzo przepraszam za błąd i proszę o ostatnią szansę, której na pewno nie zmarnuję.
 4. Nick: CzempioN Wiek: 15 Staż: ponad 4 lata Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: A0AE59E88A82D0603037515D905C3BA2 Powód zawieszenia licencji: kamikadze Opis sytuacji: Wleciałem samolotem Dodo na pewien event, który odbywał się na molo w LS, po czym dostałem karę w postaci zawieszenia licencji na 999 dni. Dowody: - Coś od siebie: Miałem napisać jeszcze jedną apelację po upływie około 2 miesięcy od poprzedniej. Chyba taki czas minął, także mam nadzieję, że licencja do mnie wróci, gdyż bardzo mi na niej i na grze na tym serwerze zależy.
 5. Nick: CzempioN Staż: 4 lata Serial: 4B18A57301A880E849607D2D2D3F66E2 Nick osoby zawieszającej: Krassa Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran autobusem Opis sytuacji: Sytuacja była taka, że w San Fierro doszło do wypadku między mną a drugim kierowcą. Po zdarzeniu najprawdopodobniej zostałem zreportowany i wtedy dostałem karę w postaci zabrania prawa jazdy na 6 dni. Dowody: - Coś od siebie: Sytuacja, po której prawo jazdy zostało mi zabrane, była przypadkowa. Zarówna ja, jak i drugi kierowca byliśmy winni przy wypadku. Osobiście zdaję sobię sprawę, że bywam nieodpowiedzialny podczas jazdy, ale w ramach otrzymanej kary zamierzam to zmienić. Liczę na wyrozumiałość z Waszej strony.
 6. Nick: CzempioN Wiek: 15 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: 4B18A57301A880E849607D2D2D3F66E2 Powód zawieszenia licencji: kamikadze Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że na przełomie lipca i sierpnia, lecąc samolotem „Dodo”, wleciałem w tłum bawiących się ludzi (prawdopodobnie) na wydarzeniu organizowanym przez Administrację na molo w Los Santos. Wydaje mi się, że naoglądałem się za dużo filmów katastroficznych. Przez moją głupotę słusznie została mi odebrana licencja lotnicza na 999 dni. Dowody: brak Coś od siebie: Miałem trochę czasu na przemyślenie swoich złych czynów i z pełną odpowiedzialnością mogę tu i teraz napisać, że taka sytuacja NIGDY więcej się nie powtórzy. Bardzo proszę o zwrócenie mi licencji lotniczej i przepraszam za wszelkie problemy związane z moją osobą. Dodam, że kilka dni temu napisałem apelację, która niestety została rozpatrzona negatywnie. Mimo to, chciałem udowodnić, że zależy mi na tym, żeby czerpać pełną satysfakcję z gry na waszym serwerze.
 7. Nick: CzempioN Wiek: 15 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Lechu. Serial: 4B18A57301A880E849607D2D2D3F66E2 Powód zawieszenia licencji: kamikadze Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała tak, że lecąc Dodo, wleciałem na jakiś event (czy coś w tym stylu, było to na molo w LS) z premedytacją, taranując przy tym graczy i robiąc zamieszanie, co spowodowało nałożenie na mnie kary zabrania licencji lotniczej na 999 dni. Dowody: brak Coś od siebie: Po przemyśleniu tego, co zrobiłem, chciałbym przeprosić za takie coś i tym samym obiecuję, że do podobnego wygłupu przeze mnie nie dojdzie. Bardzo mi zależy na tym, żeby licencja do mnie wróciła, bo serwer lubię i gram na nim od długiego czasu.
×
×
 • Create New...