Jump to content

JohnPaulTheSecond

Player
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetny Gość!

About JohnPaulTheSecond

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1284 profile views
 1. Nick: sir21stsavage Serial: 10A6D06FF827B2598DFA3E23701E91F4 Staż na serwie: początek 2015 Nick admina: |SAPD|FrugOo. Powód zbanowania: Wylogowanie się z kajdanek - brak RP + CBK wobec SAPD Krótki opis sytuacji: z tego co pamiętam to było przy jakiejś sytuacji z pościgiem, chyba po pościgu miałem interakcje z SAPD Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: O RP nie można mówić kiedy policjant uprzywilejowany jest do korzystania z magicznych kajdanek których nadużywa. Wkurzony takim podejściem policjanta narobiłem trochę gnoju, za który odsiedziałem większość kary, czyli kilka miesięcy. Bardzo proszę o wyrozumiałość i odbanowanie ze względu na zbliżający się koniec roku szkolnego. Dzięki.
 2. strona przedstawia jakieś dowody/umowy/poświadczenia potwierdzające to że karma rzeczywiście zostanie przekazana? (albo w ogóle że na każdym kliknięciu 'zyskuje' się karme)
 3. dlaczego auto z giełdy mi znikło?

  1. Show previous comments  2 more
  2. NASTEL

   NASTEL

   @REMIGJUSZ

   prawdopodobnie jest w przecho

    

  3. remigiusz_tak

   remigiusz_tak

   Dziena kumpel za pomoc, rzeczywiscie tam bylo

  4. NASTEL

   NASTEL

   nie ma za co

 4. dzięki za pomoc, myślałem że aktywność konta ogranicza się tylko do jednej strony 7CB3DD3E7BFF4DE495235B2D842B89B3 - to chyba ten serial
 5. witam, chciałbym się dowiedzieć jakie ID miał mój pierwszy pojazd zakupiony ponad 4 lata temu, wiem tylko tyle że była to manana niestety nie mam możliwości sprawdzenia jaki miałem wtedy serial (stary komputer)
 6. Jest do tego odpowiedni wzór ☺ Oferuję Mesa, przebieg taki jak większość, felgi Stal, cena 9-10k
 7. *Proszę o nie nadawanie punkcików. Chciałem dodać, że gracz ten zaoferował mi dziś Buffalo, mowiąc ze ma go w przecho czyste. Dogadaliśmy się z 45k na 40k, cena mnie zadowalała, lecz gracz Lipton już nie chciał niżej zejść za nic w świecie. Wystawił pojazd, po czym na szczęście dostrzegłem, że ma 110k przeb, i mu to powiedziałem. Dokładnie zapytałem czemu mnie nie poinformował, odpowiedział mi 'ale co'. Powiedziałem mu że za takie to dam 20k, mówiąc to ironicznie. Gracz zapytał '25?'. Odpisałem że nie, po czym napisał 'okej 20'. Nagle zszedł z ceny o połowę? Doskonale wiedział, co robi. Na koniec dodał, że nie wiedział o tym, że go dostał. Wnoszę zatem o sprawdzenie czy faktycznie dostał ten pojazd, ponieważ jest to zabronione. Posiadam dowody, które uargumentują moją wypowiedź w tym wątku.
 8. Nick: Staż: 2 lata. Serial: CC893BCE46C90AFC7F400399013EA6F3 Nick osoby zawieszającej: Powód zawieszenia prawa jazdy: Blokowanie. Opis sytuacji: Blokowałem przez moment pewnego gracza. Dowody: -- Coś od siebie: Przepraszam za zaistniałą sytuację, byłem zdenerwowany. Jadąc do FC, gracz zajechał mi drogę, po czym mnie zwyzywał. Chciałem aby mnie przeprosił za to co powiedział, ten jednak napisał reporta, i dostałem prawko. Proszę o zwrot prawa jazdy, obiecuję, że następnym razem tak nie postąpie.
 9. Model samochodu:Bf Injection Przebieg:- Cena:- Felgi:- Rozpatrzę każdą ofertę! @reff
 10. Model samochodu:- Przebieg:- Cena: do 350k Felgi:- Rozpatrzę każdą ofertę!
×
×
 • Create New...