Jump to content

krad*

Player
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127 Świetny Gość!

3 Followers

About krad*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Recent Profile Visitors

2590 profile views
 1. Wy swoje, ja swoje. Wy próbujecie wywrzeć na mnie presję i przeczytać to co chcecie, ja piszę to co jest zgodne z moim sumieniem i prawdą. Regulamin nie został złamany bo nie doszło do handlu ani nie miało do niego dojść i tego będę się trzymał. Dodatkowo zasady napisane w powyżej przytoczonym linku są niejasne, a możliwość ich interpreracji w dwojaki sposób jest zgubny. Nie ma nic o zakazie wystawiania kont/gotówki, jest tylko zakaz handlu kontami/gotówką. Dlaczego ustalacie regulamin stricte pod moją apelację?
 2. Na logikę, gdybym chciał faktycznie pozbyć się konta, to na pewno postępowałbym bardziej dynamicznie i wystawiał więcej ogłoszeń. W moim przypadku wszedłem do grupy i wystawiając jedno ogłoszenie, po czasie wyszedłem, gdy tylko sobie przypomniałem. Dodatkowo gdybym chciał złamać regulamin i przyjęte zasady serwera, na pewno nie zrobiłbym tego ze swojego konta prywatnego. Zdawałem sobie sprawę że nie jestem anonimowy i nie potrzebowałem być. Nie spodziewałem się, że sprawdzenie wartości konta dla zaspokojenia ciekawości może być karane.
 3. Jasne jest dla mnie i dla Was że jeśli napisałbym "chcę się dowiedzieć jaka jest wartość konta" otrzymałbym oferty mało realne. Definiując ogłoszenie w taki, a nie inny sposób sprawiłoby otrzymanie realnych ofert i zaspokojenie mojej ciekawości. W skrócie, handel to zaspokajanie potrzeb poprzez wymianę dóbr na pieniądze. Takie czynności nie zostały dokonane więc nadal twierdze, że nie złamałem regulaminu. Bajek nie mam potrzeby wciskać, jesteśmy poważnymi ludzmi i tak się traktujmy ze wzajemnością.
 4. Już spieszę z wyjaśnieniami. Konto nie było wystawione na sprzedaż w celach zarobkowych. Chciałem zobaczyć przybliżoną wartość konta tylko w celach prywatnych z czystej ciekawości. Do żadnej transakcji nie doszło ani nie miało dojść, co też można zobaczyć po logach. Nie udzielałem żadnych "pożyczek" oraz nie sprzedawałem żadnych pojazdów po zaniżonych cenach czy też za podatek. Na koncie gram regularnie, również tak samo regularnie uczestniczę w "życiu" serwera i nie widzę sensu ani logicznego wytłumaczenia dlaczego miałbym pozbywać się wirutalnej waluty zdobytej przez tak długi okres czasu grania tutaj. Żadnego bana za handel poza serwerem nie uzyskałem, każda z transakcji przebiegających na moim koncie była legalna, według regulaminu; przez 6 lat jak i przez okres od 18.12.2019r. 8. Zabroniony jest handel gotówką, kontami, pojazdami i innymi dobrami poza grą. Według tego regulaminu zabroniony jest handel kontami. Do takiego handlu nie doszło i jak już wspominałem wyżej nie miało dojść. Nie spodziewałem się, że próba sprawdzenia wartości konta (czyli próba wystawienia) może podlegać karze, również nie jest to wspomniane w wyżej przytoczonym regulaminie. Dodam jeszcze, że gdybym faktycznie chciał pozbyć się konta, na pewno nie wystawiałbym go ze swojego prywatnego konta FB.
 5. Nick: krad* Serial: E7A701A46A17DCF362BBBE7570921A52 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: Bloodline Powód zbanowania: Konto wystawione na sprzedaż Krótki opis sytuacji: Proszę o wyjaśnienie Dowody: ------------------------------------------- Link do poprzedniego podania: ------------------------------- Coś od siebie: Proszę o wyjaśnienie
 6. Tak jak mowilem, 180
×
×
 • Create New...