Jump to content

MorganJones

Player
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Świetny Gość!

About MorganJones

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday September 3

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2177 profile views
 1. Nick: MorganJones Serial: 684ABE0AE998E64BB9663E28B6C26DB4 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: lajoN Powód zbanowania: Wyzwiska administracji. Krótki opis sytuacji: Dawno to było, coś tam gadałem z kolegą i miałem brązową wodę i napisałem, że szambo mi wywaliło po czym rambo się tepnął i było że go wyzywałem i dostałem mute. Potem no wyzwałem administracje, przepraszam. Dowody: Brak. Link do poprzedniego podania: Brak. Coś od siebie: No przepraszam, za bardzo już nie pamiętam o co tam chodziło ale wiem, że źle zrobiłem i wiem, że wyzywałem administracje (poźniej, bo to szambo nie było niego, ale jak wiadomo mógł uważać, że to prowokacja). Przepraszam wszystkich urażonych, essa.
 2. Z góry przepraszam za wypowiedź ale byłem ofiarą wczorajszej sytuacji i gdy widzę, że gracz dalej udaje, że rozmawiał z kimś innym przedstawię wam dowód. Jak widzimy na załączonym przez gracza screenie rozmawia on z graczem DJ_Luki, a nie z Mateo. który mnie przejechał. Nie bądźmy głupi i to sprawdźmy. Czy Mateo to DJ_Luki? Nie ma napisane nigdzie, że piszę za kolegę. Pisze to w swoim imieniu. Tutaj jeszcze prosi o przypomnienie pasów do swojego drugiego konta czyli Mateo. Nie warto pogrywać i kłamać.
 3. Drogi TheRacerTrubo, 1. Został dorzucony screen z Twoim nickiem, ostatni. 2. Tak? 2 razy ci się scieło? 2 razy akurat na mnie jak mnie rozjeżdżałeś? 3. Dostałeś kicka z automatu za VDM. 4. Wyżej wszystko napisałem. 5. Nikt nie będzie brał pod uwagę tego co on napisał. Również pozdrawiam.
 4. Data i godzina zdarzenia: 21.07.2018 21:47 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 684ABE0AE998E64BB9663E28B6C26DB4 Opis: Pracowałem sobie jako tuner Garcia w SF. Po godzinie podjechał do mnie TheRacerTrubo, przejechał mnie lecz udało mi się wstać. Napisał wtedy, że gra na padzie i miał laga. Potem podjechał drugi raz i mnie zabił. Zrobił to dla gracza Mateo, który był głównym prowodyrem zamieszania. Na pierwszym screenie widzimy nick osoby przejeżdżającej mnie. Na drugim widzimy zaś jak gracz Mateo stoi przed wejściem na stanowisko tunera? Ciekawe skąd wiedział, że zaraz się zwolni? Ciekawe dlaczego nie pomyślał, że ta osoba przyjechała się naprawić tylko przybiegł od razu? Co najlepsze są z tej samej organizacji. Pewnie w ich prywatnej korespondencji (pm>logi) była rozmowa na ten temat (chyba, że rozmawiali na jakimś komunikatorze, niestety) Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/LA2k9T5 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Administrator rozpatrujący sam wybierze karę dla nich.
 5. Data i godzina zdarzenia: 21.07.2018 21:47 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 684ABE0AE998E64BB9663E28B6C26DB4 Opis: Pracowałem sobie jako tuner Garcia w SF. Po godzinie podjechał do mnie TheRacerTrubo, przejechał mnie lecz udało mi się wstać. Napisał wtedy, że gra na padzie i miał laga. Potem podjechał drugi raz i mnie zabił. Zrobił to dla gracza Mateo, który był głównym prowodyrem zamieszania. Na pierwszym screenie widzimy nick osoby przejeżdżającej mnie. Na drugim widzimy zaś jak gracz Mateo stoi przed wejściem na stanowisko tunera? Ciekawe skąd wiedział, że zaraz się zwolni? Ciekawe dlaczego nie pomyślał, że ta osoba przyjechała się naprawić tylko przybiegł od razu? Co najlepsze są z tej samej organizacji. Pewnie w ich prywatnej korespondencji (pm>logi) była rozmowa na ten temat (chyba, że rozmawiali na jakimś komunikatorze, niestety) Dowody w postaci screenshotów: https://imgur.com/a/LA2k9T5 Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy: Administrator rozpatrujący sam wybierze karę dla nich.
 6. Nick: CichyZabujca28 Serial:684ABE0AE998E64BB9663E28B6C26DB4 Staż na serwie: Na serwerze gram od 5 lat. Nick admina: lajoN Powód zbanowania: Żegnam, cbk w raporcie Krótki opis sytuacji: Wbiłem wczoraj na serwer w stanie, w którym nie powinienem wbijać na serwer. Zdenerwowałem się jakąś głupotą i wyzwałem kogoś w raporcie. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Jest mi głupio za popełniony czyn, a mój stan to żadne wyjaśnienie. Wiem, że źle zrobiłem, zachowałem się jak szczeniak i nie powinienem tego robić.
 7. Nie mam zamiaru kłócić się z 13 letnim chłopcem, czekamy na rozpatrzenie
 8. Proszę o surową karę, nie mam zamiaru użerać się z odwalaczami Proszę mnie nie obrażać bo ja tu się nikogo bać nie mam zamiaru Proszę również o punkty dla osoby wyżej, wypisuje głupoty po skargach
 9. Tak, trznastoletnim. Nie pamiętasz już jak wyzywałeś mnie na ts3?
 10. Ktoś Cię tu straszy? Czy słyszysz jakieś dziwne głosy?
 11. 5 lat i 600 godzin? I co? Nie zesraj się i idź dalej sprzedawać ludzi i się tym szczycić. Zapierdalasz 1039km/h jak zawracałem to Cie nie widziałem, to nie moja wina, że nie masz refleksu i nie potrafisz zahamować. Skakałeś to Ty nie powiem po czym. Pozdro
 12. Nick: MorganJones Serial: 684ABE0AE998E64BB9663E28B6C26DB4 Staż na serwie: Na serwerze gram od 4 lat. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: wlamanie na konto i kradziez auta Krótki opis sytuacji: Dokonałem czyn karalny, którym było logowanie się na nie swoje konta. Mimo tego, że nie odniosłem żadnych korzyści popełniłem ten czyn. Dowody: ---- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Wiem, że źle zrobiłem, a całą sytuacje już poznałeś noctropolisie. Chciałbym przeprosić za moje mało przemyślane działania, które wpłynęły na niekorzyść innych graczy. Chciałbym Was bardzo przeprosić. Jeżeli otrzymam drugą szansę to już się nie powtórzy.
 13. Czekam na podanie sposobu rozwiązania tej sytuacji.
 14. Doskonale to rozumiem, że ktoś to musi zwrócić. Postaram się z nim skontaktować i wyjaśnić to wszystko. Mógłbym uzyskać dokładną kwotę, którą trzeba zwrócić ?
×
×
 • Create New...