Skocz do zawartości

ArbuZZeQ.*rcv

Gracz
 • Zawartość

  673
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

287 Świetny Gość!

O ArbuZZeQ.*rcv

Komunikatory

 • Numer GG
  60356862

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2929 wyświetleń profilu
 1. ArbuZZeQ.*rcv

  Pierwsze referendum

  @Skunik @Maniekxx hah, tak tak wiem, przypał troche XD Zbyt się podjarałem tym zdj z WSP, zbyt piękne to było żeby było prawdziwe, ale nadal licze że ten dzień nadejdzie
 2. ArbuZZeQ.*rcv

  Pierwsze referendum

  Świetny pomysł panie AFX 😁
 3. ArbuZZeQ.*rcv

  Skarga na |NT|Roczki

  Z tym, że niektóre osoby zachowywały się niepoprawnie to się zgodzę. Jednak ja tylko raz przeskoczyłem na teren akcji i to przypadkowo. Moja postać zamiast na pojazd stojący kolo płotu przeskoczyła przez ten płot (ss wyżej). Nie pisałem nic, po prostu oglądałem co się dzieje a i tak zostałem skuty i zabrany na Dillmore.
 4. ArbuZZeQ.*rcv

  Skarga na FIreboy

  1. Miałem 10e bo dopiero zaczynalem prace, reszte pieniędzy miałem w bankomacie 2. Nie miałeś zapalonych świateł a koledzy "nie są dobrymi świadkami"
 5. ArbuZZeQ.*rcv

  Skarga na FIreboy

  Data i godzina zdarzenia: 5.12 Nick/pasek: ArbuZZeQ.*rcv Nick/pasek oskarżonej osoby: FireBoy Mój serial: - Opis: będąc w SF nie zauważyłem pojazdu ww. gracza stojącego na poboczu. Była no i nie miał zapalonych świateł, lekko uderzyłem. Dałem mu 10e bo tyle miałem akurat przy sobie, miałem cel na taxo więc nie mogłem wysiąść z samochodu aby podejść do bankomatu. Następnie zobaczyłem to: Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: 178 FireBoy plac FireBoy spuszcza hamulec ręczny. 9 SMDymyElBubix Ale z ciebie dzban Plać za taran albo ban!! ⓘ Odbierz klienta z Ocean Flats, SF 178 FireBoy plac 378 ArbuZZeQ.rcv to wlacz swiatla jak na poboczu stoisz bo cie tu nie widac ✔ Przekazujesz 10.00 € graczowi FireBoy178. 178 FireBoy ahhaha FireBoy(178) tyle to se w dupe mozesz wsadzic RCV Boczuss kryha RCV Kryha16 co RCV Boczuss jest tu typ FireBoy(178) ale ty pusty jestes typie XD RCV Boczuss co ma 22k sub Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Mute Gracz poinformowany.
 6. ArbuZZeQ.*rcv

  Skarga na |NT|Roczki

  Data i godzina zdarzenia: 04.12.2018r. godzina 20:30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 709855E975260735020953B451A13AF4 Opis: W dniu dzisiejszym miała miejsce akcja SAPD w miasteczku Palmino Creek. Wszystko działo się obok mojego domku (http://panel.pylife.pl/domy/574). Znajdowałem się na terenie swojej posesji i nie przeszkadzałem funkcjonariuszom w wykonywaniu swoich czynności, po prostu obserwowałem co się dzieje. Stałem dokładnie w tym miejscu: Na mojej posesji znajdowali się inni gracze, niektórzy z organizacji w której jestem, gracz Roczki zwrócił im uwagę, po czym zainterweniowałem (w sposób kulturalny) aby wyszedł z terenu mojej posesji bo nie życzę sobie, aby inne osoby na niej przebywały. Po chwili wszyscy przebywający na terenie, który opłacam zostali skuci w kajdanki i przewiezieni do Dillmore. Po pytaniu "Dlaczego mnie skułeś?" gracz milczał i prawdopodobnie nie potrafił znaleźć żadnego sensownego argumentu usprawiedliwiającego jego postępowanie. Wg. mnie jest to ewidentne nadużycie z jego strony i domagam się ukarania tej osoby. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Można zidentyfikować po świadkach zdarzeniach jak i samych funkcjonariuszach będących na akcji. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Pozostawiam to zarządowi frakcji.
 7. Żyrafy potrafią biegać z prędkością nawet 50km/h. 😱

  1. BlackJesus.nev

   BlackJesus.nev

   Luz,ja po kebsy biegam szybciej ❤️

  2. DawajDyszke
 8. Dziwi mnie, że dokładna data urodzenia Jana Kochanowskiego nie jest znana. 

  1. Boczuss*

   Boczuss*

   Też się zastanawiam dlaczego...

  2. Maniekxx

   Maniekxx

   Tylko ja znam odpowiedz na to pytanie.

 9. A wiedzieliście, że bóbr europejski jest roślinożercą? Stare przekonania, że bobry polują na ryby, są nieprawdziwe.

 10. A moje miasto to Białystok,
  a moje życie to Białystok

  1. |ASMSA|MajCool

   |ASMSA|MajCool

   Nazywam się Kononowicz Krzysztof...

  2. KacpeR*.
  3. Maniekxx

   Maniekxx

   Mam konta narkomana na sell, potrafi się sam utrzymać. Ma tylko parę długów do oddanie u rusków, ale tym się proszę nie przejmować 

 11. ArbuZZeQ.*rcv

  Wybuchnięty shamal w przecho lot (tylko dla administracji)

  @lajoN*.RHS tak, można zamknąć.
 12. ArbuZZeQ.*rcv

  Wybuchnięty shamal w przecho lot (tylko dla administracji)

  Pisałem, prosiłem, każdy ma wy*ebane.
 13. Gołymbiorze, gołymbiorze,
  im już nic tu nie pomoże,
  no bo tak te chopy mają, 
  że na niebo zaglądają...

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. DawajDyszke

   DawajDyszke

   arbuys mordo co robisz w dzis pjiotnek a ja se ide spac se juz bo jestem w stanie niewazkrozsci

   branoc.

  3. ArbuZZeQ.*rcv

   ArbuZZeQ.*rcv

   W takim razie proszę Pana, aby Pan wytrzeźwiał.

  4. DawajDyszke

   DawajDyszke

   poniosło mnie wybacz

 14. Witam, przepisałem na org Shamala (samolot), który wypożyczyłem na 14 dni. Chciałem dziś nim polatać i okazało się, że jest "wybuchnięty". Pisałem do adminów czy mogą dać fixa bo nie mam go nawet jak wypchać i przetransportować na stanowisko mechanika samolotów. Żaden nie raczył pomóć więc piszę tutaj. Prosiłbym o naprawienie samolotu, mogą zostać pobrane za to nawet pieniądze z konta. Nie da się go wyciągnąć z przechowalni i dać na stano mecha lot bo samolot po chwili w przecho znika. ID Shamal: 172119 Proszę o wypowiedź jedynie administrację serwera, uwagi zwykłych graczy proszę pozostawić dla siebie.
 15. Witam, tak jak w temacie prosiłbym o sprawdzenie ID moich 3 pierwszych pojazdów na serwerze na koncie: serial: 709855E975260735020953B451A13AF4
×