Skocz do zawartości

ArbuZZeQ.*rcv

Gracz
 • Zawartość

  650
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

206 Świetny Gość!

5 obserwujących

O ArbuZZeQ.*rcv

 • Tytuł
  Lance Vance

Komunikatory

 • Numer GG
  60356862

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2221 wyświetleń profilu
 1. Konkurs o pieniążki sponsored by Proto. Marzec'18

  Lubie ogórki kiszone kurde blaszka
 2. Kupno Bulleta z podanym fałszywym przebiegiem

  Gdzie w przedstawionych wyżej logach widzisz moje potwierdzenie, że pojazd ma 9k przeb? Sam nie dopilnowałeś tego więc skąd ten płacz?
 3. Kupno Bulleta z podanym fałszywym przebiegiem

  Chodzi o bulleta, którego posiadałem więc chyba trzeba to sprostować... Pierwszą sprawą jest to, że nie muszę Ci się spowiadać ile zarobiłem/straciłem na samochodzie. Nie napisałem Ci, że zarobiłem na nim 80k więc skończ pierdo...niczyć dobrze? Nie zamierzam o tym mówić bo nie jestem osobą, która przechwala się pieniędzmi. Coś Ci tam napisałem w stylu "i tak na +" (nie pamiętam dokładnie) żebyś sobie dał spokój po tych Twoich śmiesznych negocjacjach. Druga rzecz. Pojazd był wystawiony na giełdzie, widziałeś przebieg, przy kupnie tak samo. Serio, gówno mnie to interesuje, że niedowidziałeś czy kij wie o co chodzi. Jak masz logi to, że zaświadczałem, iż pojazd ma 8k przeb a nie 87k to proszę, przedstaw je. Ja nic takiego nie pamiętam. Może dlatego, że tak trułeś dupe o cene tego auta. Zaakceptowałeś kupno pojazdu i trudno, Twój błąd. Nie zamierzam płacić za czyjeś błędy. Jeśli nadal widzisz jakieś nieprawidłowości zapraszam do działu skargi, tam rozstrzygnie to administracja.
 4. Organizacja Radioactive rekrutuje! Co możemy zaoferować? >Świetną atmosferę >pojazdy organizacyjne >wspólne akcje >brak składek >brak wpisowego Czego wymagamy? >Przestrzegania regulaminu Jesteśmy organizacją otwartą na wszystkich graczy bez względu na wiek i staż na serwerze! Zapraszamy do pisania podań! http://radioactivepylife.cba.pl/showthread.php?tid=107&pid=490#pid490 Regulamin: http://radioactivepylife.cba.pl/showthread.php?tid=4 Wzór: http://radioactivepylife.cba.pl/showthread.php?tid=7
 5. Skarga na Martin21

  Data i godzina zdarzenia: 6.01.2018 18:25 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 709855E975260735020953B451A13AF4 Opis: Przyjechałem do cygana, kupiłem perka bo akurat był a gracz zaczął mnie wyzywać, że (jak On to ujął) "zaj*bałem" mu auto. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Ban
 6. Rekrutacja do Radioactive - Grudzień'17

  Powodzenia życzę!
 7. Rekrutacja do Nevermind "Listopad 2017"

  Powodzenia! Polecam gorąco!
 8. Gratuluję! Rangi na forum dostaniecie jak dojdą wszyscy bo za leniwy jestem żeby dawać każdemu z osobna
 9. sesja super prestiżowych aut !!1!

  ostatnie zdjęcie!!11! Fajne furki
 10. Ostatnia szansa żeby do nas dołączyć! :D Zapraszamy! :lol:

 11. Skarga na ArbuzeQ

  Data i godzina zdarzenia: 22.10 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: 709855E975260735020953B451A13AF4 Opis: Bodajże w czwartek zostałem poinformowany przez mojego znajomego, że ktoś ma taki sam nick. Sprawdziłem to i napisałem do ów gracza na pw na forum i poprosiłem aby zmienił ten nick, ponieważ gram na nim od prawie 4 lat (oskarżany ma staż 8 miesięcy, więc posiadam ten nick dużo dłużej). Gracz nie wyraża chęci zmiany nicku. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Zmiana nicku. Pozdrawiam, ArbuZZeQ.
 12. Tak właśnie zareagowaliśmy widząc twoje podanie XD Najpierw wyzywaj potem przepraszaj i pisz podania XD I oczywiście gratuluję!
 13. Sprzedam dużą bazę gangu z TV!

  ref
×