Jump to content

Stunter13.NTK

Player
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

1 Follower

About Stunter13.NTK

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Nick: Stunter13.NTK Wiek: 16 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Redzik Serial: A3FC4CE0EB19B1B6BD5C8B2250370554 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie na autostradzie Opis sytuacji: Leciałem nad kopalnią obok Fort Carson. A że mój komputer nie jest najlepszy to czasami się laguje, nagle raz mi sie zacieło i sciągneło mnie na autostrade. Dowody: Brak Coś od siebie: Chciałbym odzyskać licencje jak najszybciej bo wróciłem niedawno na serwer i juz na samym początku takie coś mnie spotkało proszę o przywrócenie licencji.
 2. Pomocy chciałem odzyskać hasło na innym koncie i się nie da. Za każdym razem jak wezmę przywrócenie hasła i przyjdzie mi link na maila i wchodzę w ten link to mnie cofa do logowania się na forum.Pomocy mam tam bardzo cenne rzeczy. Tamto konto to : Nietykalny
 3. Witam mam pewien problem. Gdy chcę przywrócić hasło przez maila to na pocztę przychodzi link w który trzeba kliknąć , klikam w niego i mnie cofa do stronki gdzie trzeba wpisać maila.Pomóżcie mi bo już sam nie wiem co mam zrobić a tam mam prawie cały mój dobytek.
 4. Nick: Nietykalny Serial: A3FC4CE0EB19B1B6BD5C8B2250370554 Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Nie znam Powód zbanowania: Za dużo razy logował się na konto. Krótki opis sytuacji: Mój brat nie grał od jakiegoś miesiąca jak nie lepiej i zapomniał hasła a na mail'a nie przychodziło i próbował cały czas na stare hasło. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Mam nadzieję że go odbanujecie ponieważ bardzo zależy mu na tym koncie ma tam cały dobytek i szkoda mu go stracić.
 5. Nick: |NTK|Stunter13 Staż: 2 Lata Serial: A3FC4CE0EB19B1B6BD5C8B2250370554 Nick osoby zawieszającej: Damianero.vin Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Jechałem sobie autostradą w LV i miałem przez chwile laga i skręciło mi pojazdem potem stanołem obok mechanika w lv i zabrana mi prawo jazdy Dowody: brak Coś od siebie: Prosze o oddanie prawa jazdy już tego więcej nie zrobię i będę bardziej uważać.
 6. Nie moge odpalic auta bo mi nie dziala klawisz shift i nie wiem jak to przestawic. prosze podajcie cos jak to przestawic
×
×
 • Create New...