Jump to content

boakrztusiciel

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 CJ

4 Followers

About boakrztusiciel

 • Rank
  CJ

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1843 profile views
 1. Przestań mnie prześladywać typie

 2. gosciu oddawaj waldka

  1. boakrztusiciel

   boakrztusiciel

   nie dla grzybiarza to 

 3. Gosciu kiedy przestaniesz mnie stalkowac

  1. Maniekxx

   Maniekxx

   Nigdy nie przestane

 4. boakrztusiciel

  cls

  nieaktualne
 5. Model pojazdu: Burrito Przebieg: obojętnie Cena: do dogadania, najlepiej jak najmniejsza Felgi: nie muszą być dobrze jakby miał komputra (albo laptoka)
 6. boakrztusiciel

  close

  2 baza (snake farm) zaczne od 1,5k
 7. Model pojazdu: Previon Przebieg: Dowolny Cena: Do ustalenia Felgi: Dowolne Najlepiej bez tuningu albo z minimalnym tuningiem.
 8. od pejrzarza: Tak, bede w stanie zresetowac lecz zeby sie zalogowac musze dostac unbana na sraczkaPL lub obu kontach.
 9. Nick: pejrzarz oraz sraczkaPL Serial: 1B6F30147E0A3CC0C2C007805FC1F1E4 Staż na serwie: pejrzarz - Gracz od 4 lat. Łączny czas gry: 1192h 29m. sraczkaPL - Gracz od 3 lat.Łączny czas gry: 00h 15m. Nick admina: AFX Powód zbanowania: Wytlumacz na forum: nieudane logowania (17) na konta (2) w ostatnim czasie Krótki opis sytuacji: Witam. Pierwsze co powiem to to, iż moje konto na forum jest zbanowane dlatego jest to z konta znajomego. Dzisiaj chcieliśmy powrócić do grania po gdzieś rocznym odstępie (logowałem się już wcześniej - z 2 miesiące temu?). Niestety logując się na konto o nazwie obecnej pejrzarz żadne z moich haseł nie działało. Próbowałem jeszcze pare razy i nic. Postanowiłem zresetować hasło lecz okazało się, że zresetowało lecz do mojego zapomnianego konta o nazwie obecnej sraczkaPL. Szczerze mówiąc nie wiem o co tu chodzi, bo na samym emailu mam wiadomości związane z kontem pejrzarz czyli moim 1 i jedynym koncie na którym grałem lecz sprawdzając stare nicki konta sraczkaPL odkryłem iż mój 1 nick to był Zim, a emaile były własnie do tego nicku... więc całkiem prawdopodobne iż do konta pejrzarz miałem całkiem inny email o którym już zapomniałem w co trochę wątpiewam. Po zalogowaniu na konto sraczkaPL wyszedlem i probowalem jeszcze raz zalogować się na oba konta. W między czasie dostałem taką o to wiadomość na emailu: https://i.imgur.com/PTRz7rr.png a następnie już po kolejnej próbie zalogowania otrzymałem bana z powodu tych nieudanych prób logowaniu. Nie wiem o co z tym chodzi i ciężko mi to będzie zrozumieć bez informacji od was. Pozdrawiam pejrzarz. Dowody: https://i.imgur.com/PTRz7rr.png Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Akurat w tej sytuacji nic nie będzie tutaj raczej potrzebne.
 10. Nick: janpawlacz Serial: D3E98481F4C106D35654644FBA4B4AA3 C Staż na serwie: 3 lata Nick admina: Tanek.vin Powód zbanowania: CBK wobec gracza. Jazda po rodzicach. Krótki opis sytuacji: Rzuciłem obraźliwym tekstem w stronę straży pożarnej. Dowody: Brak Link do poprzedniego podania: Brak Coś od siebie: Nudziło nam się trochę z kolegą i zaczęliśmy trochę odwalać i przeszkadzać w akcji RP. Na dodatek przy próbie ogarnięcia nas tak jak napisałem wyżej - rzuciłem obraźliwym tekstem do frakcji. Nie mam pojęcia dlaczego to zrobiłem, zachowałem się gorzej niż stereotypowy gimnazjalista. Zgadzam się, że zasłużyłem sobie na bana ale aż do lutego 2017? To był tylko jeden tekst. Mimo wszystko proszę o danie mi szansy na poprawę i zdjęcie bana lub zamianę go na wyciszenie.
×
×
 • Create New...