Skocz do zawartości

Sklep z kodami zostały uruchomiony. Zakupione kody można wykorzystywać we wszystkich formularzach w grze.

Insanus.vin

Gracz
 • Zawartość

  475
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana Insanus.vin w Rankingu w dniu 7 Maj

Insanus.vin posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

2108 Świetny Gość!

O Insanus.vin

 • Tytuł
  Luis Lopez
 • Urodziny 10.07.1995

Komunikatory

 • Numer GG
  57526163

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tu i tam
 • Zainteresowania
  Enduro, PSP - Na serwerze od 23.09.2015 :)

Ostatnie wizyty

10682 wyświetleń profilu
  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Frytek

   Frytek

   Aż mnie żenua złapała :V

  3. |OSP|MrKrystian.
  4. |SAMC|Ostry*

   |SAMC|Ostry*

   Jak to ShieldPro jest xD

   Mogliśmy dać nazwe Krucci jednak xD

 1. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 34/2018 z dnia 3 kwietnia w sprawie zmian w stanie osobowym. Pomocnik Dowódcy Sekcji Shieldpro (dawniej SuperGoku) powraca do grupy po przerwie. Starszy Strażak H4K3R zostaje zwolniony dyscyplinarnie z powodu otrzymania bana na serwerze. Dowódca Sekcji Gilbert odchodzi z grupy na własne życzenie. Dowódca Roty PicoBello odchodzi z grupy na własne życzenie. Dowódca Sekcji GilbertPL zostaje pozbawiony kursu Prowadzenia Pojazdów Uprzywilejowanych oraz dostaje ostrzeżenie w związku z utratą prawo jazdy na serwerze. Pomocnik Dowódcy Plutonu xLukes odchodzi z grupy na własne życzenie.
 2. Zapraszam do składania podań do SGSP! Zamykam rekru o 22 ;p

 3. Insanus.vin

  Rozkazy personalne

  Rozkaz personalny nr. 6/2018 z dnia 25 marca 2018r w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KPPSP Los Santos Starszy Strażak uBitekDD powraca do frakcji po przerwie. Młodszy Ogniomistrz Arowek powraca do frakcji po przerwie Młodszy Ogniomistrz Raczek odchodzi z frakcji na własne życzenie. Starszy Sekcyjny Play4Fun zostaje zawieszony na okres 2 tygodni za nieodpowiednie zachowanie podczas pełnienia obowiązków służbowych. Aspirant Gumka powraca do frakcji po przerwie na stopień Ogniomistrza.
 4. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej ogłasza konkurs na nowego Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej Wybór nowego Prezesa będzie 2/3 etapowy. Pierwszy to podanie, następne to rozmowa na mm oraz sprawdzenie danych kandydatów w rożnych sytuacjach dziejących się na serwerze/forum/mumblu. Podania może składać każdy gracz spełniający niżej wymienione wymagania: 1. Posiadać doświadczenie w zarządzaniu ludźmi oraz umiejętność zarządzania nimi 2. Wiedza teoretyczna p-poż 3. Doświadczenie jako funkcjonariusz, członek grupy na serwerze. 4. Duży staż na serwerze(ilość godzin), znajomość serwera i jego struktur. 5. Wiek minimum 14 lat 6. Kulturę osobistą, opanowanie, talent do rozwiązywania konfliktów Jeżeli nie jesteś pewien swoich kompetencji i chęci - nie składaj podania! Zarządca grupy to odpowiedzialne stanowisko który ma w swojej opiece kilkudziesięciu funkcjonariuszy! Podania niestaranne zostają ukrywane! Podanie może napisać każdy, nawet osoba będąca we frakcji. Jeżeli to ty zostaniesz nowym prezesem musisz mieć na uwadze fakt że będziesz zmuszony do opuszczenia frakcji. Swoje podania proszę składać w tym wątku LINK
 5. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 29/2018 z dnia 13 marca w sprawie zmian w stanie osobowym. Prezes Xer odchodzi z grupy na własne życzenie. Dziękujemy mu za wkład w grupę, za wytrwałość, za służbę.
 6. Halo halo, dawno nie pytałem - jaki polecicie film na wieczór? 

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. DzikiJonson
  3. |SAPD|A-K69N|EW1223.

   |SAPD|A-K69N|EW1223.

   Noc oczyszczenia Część 3. Co prawda jest też 1 i 2, lecz nie dzieją się one na terenie całego miasta, lecz w 1 budynku, a to daje klimat!

  4. AudiB480*

   AudiB480*

   Kamienie na szaniec :D

 7. Insanus.vin

  Rozkazy personalne

  Rozkaz personalny nr. 5/2018 z dnia 9 marca 2018r w sprawie zmian w stanie osobowym funkcjonariuszy KPPSP Los Santos Starszy Strażak Pytonovski odchodzi z frakcji na własne życzenie. Młodszy Ogniomistrz Modzel powraca do frakcji na stopień starszy sekcyjny Młodszy Ogniomistrz Voxber zostaje wydalony z frakcji za udział w aferze opisanej w ogłoszeniach SAPD Starszy Strażak Muminek odchodzi na własne życzenie. Sekcyjny Skipper odchodzi z frakcji na własne życzenie. Aspirant Zg0n odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 8. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 24/2018 z dnia 5 marca w sprawie zmian w stanie osobowym Naczelnik Blar zostaje zwolniony z pełnionej funkcji oraz wydalony z grupy. Dziękujemy za pomoc w prowadzeniu grupy.
 9. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 20/2018 z dnia 4 marca. Prezes Xer w związku z otrzymaniem bana na serwerze zostaje ostrzeżony po raz pierwszy i ostatni. Jego prawa i obowiązku na pełnionym stanowisku nie ulegają zmianie.
 10. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 19/2018 z dnia 4 marca w sprawie zmian w stanie osobowym. Dowódca Roty Jamciu odchodzi z grupy na własne życzenie.
 11. Insanus.vin

  Rozporządzenia funkcyjne

  Rozporządzenie funkcyjne 18/2018 z dnia 26 lutego w sprawie zmian w stanie osobowym. Dowódca Roty Oker odchodzi z grupy na własne życzenie. Starszy Strażak Lodomir odchodzi z grupy na własne życzenie.
 12. Insanus.vin

  Skarga na Xer

  Bolek akurat do tej rozmowy sie przyznałeś z tym czf wtedy. A wydalony zostałeś przez twoje powtarzające się przypały które poniektóre zostały omówione wyżej. Wspomniałem o tym przy zawieszeniu. Gdyby nie ja, wyrzucony już zostałbyś po sytuacji z chudym. I co mi po tym zostało..
×