Jump to content

pashiner

Premium
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetny Gość!

2 Followers

About pashiner

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

 1. Pasek (https://panel.pylife.pl/): Serial: 18FCC99911948244DBB7CA81274A9252 Imię: Alan Wiek: 16 lat O sobie: Jestem osobą odpowiedzialną oraz rozsądną. Zawsze towarzyszy mi dobre poczucie humoru. Interesuje się motoryzacją, piłką nożna oraz sportami walki. Ćwiczę regularnie na siłowni oraz trenuje MMA. Twój staż na serwerze: 5 lat, 1500 godzin Dlaczego SMSA: Chciałbym zwyczajnie zasmakować czegoś nowego. SMSA jest tą frakcją której obowiązkom wiem, że bez problemu dałbym rade się podjąć. Stąd więc moja decyzja. Czy zapoznałaś/eś się z regulaminem SMSA(na forum): Tak Czy byłaś/eś karany na serwerze (jeśli tak, wymień swoje kary): Niestety wielokrotnie straciłem prawo jazdy oraz licencje lotnicze. Zdarzyło się parę mute i na początku gry jakiś ban również się pojawił. Czy posiadasz aktywne kary na forum lub na serwerze? Nie. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany: Ze względu na mój staż i wiedzę. Współpraca z SMSA w różnych okolicznościach bywała codziennością. Zdaje sobie sprawę z obowiązków i odpowiedzialności które spadną na moje barki. Mimo brudnej kartoteki moja gra na serwerze nie wygląda jak za wtedy. Zawsze zachowuje się adekwatnie do sytuacji a swoją prace wykonuje sumiennie i dokładnie. Zasady RP są mi bardzo dobrze znane. Dodam, że należałem do Pozorantów więc nie przychodzę bez żadnego doświadczenia.
 2. OS rapu Wierzysz w zjawiska paranormalne czy raczej takie coś dla Ciebie nie istnieje i mimo wszystko szukasz logicznego rozwiązania?
 3. Data i godzina zdarzenia: 10.03.2018 13:42 Nick/pasek: pashiner (paski mi nie wchodzą, nie wiem dlaczego) Nick/pasek oskarżonej osoby: Foxman69 Mój serial: 26647C4B0F7BCC301365DDE855CF6EB3 Opis: Przyglądałem się akcji SAPD, po czym nagle zostałem kilkakrotnie obrażony. Przyczyny nie znam, najprawdopodobniej wyrzut testosteronu. Po całej akcji oskarżonemu było widocznie za mało i postanowił napisać do mnie jeszcze w prywatnej wiadomości. Wszystko widać na ss'ach. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/XnfTsPm Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 : mute na x dni.
 4. Wie ktoś przy aktualnych przepisach w którym momencie moge zacząć wyrabiać prawo jazdy? 17 lat? 3 miesiące przed 18'stką? Jak to teraz wygląda? Jakieś konkretne info, nie strzelać z ucha.

  1. Show previous comments  2 more
  2. IPYM

   IPYM

   Zielony listek jeszcze nie obowiązuje.

  3. JestemKillerem

   JestemKillerem

   Ale zgaduję że jeżeli ma 3 miesiące przed 18 to już będzie obowiązywał.

  4. IPYM

   IPYM

   Ja w zeszłym tygodniu zdałem, nie obowiązuje mnie żaden ''testowy kierowca'' czy ''zielony listek'' to wszystko zależy czy ustawa zostanie wprowadzona. Jeżeli ustawa nie przejdzie do momentu kiedy kolega zda prawo jazdy to nie będzie go to obowiązywać bo prawo nie działa wstecz.

 5. ankieta potrzebna do szkółki, łapcie wszyscy: https://www.strawpoll.me/17348559/r

 6. Nick z ts3: zapewne Pashiner Wiek: 16 Kto Cię zbanował: nie wiem. Powód zbanowania: obrażanie na karaoke Krótki opis co zrobiłeś: nie pamiętam, na ostatnim karaoke byłem pare lat temu, do gry również wracam po długiej przerwie. Link do poprzedniego podania: -
 7. Nie odzyskasz już pieniędzy z bankomatu organizancji, która została usunięta  ;)

 8. Dobra, wszystko jasne. Do zamknięcia. Jeszcze mam sprawe co do bankomatu organizacji w którym leżała pewna suma. Przestałem grać i organizacja się usuneła, jest możliwość odzyskania tych pieniędzy? Wyjaśnimy to tutaj czy stworzyć drugi post?
 9. Witam. Wróciłem dzisiaj do gry na serwerze po kilku miesięcznej przerwie. Zanim przestałem grać na koncie miałem 2 pojazdy, mam je do teraz, lecz po zajrzeniu do bankomatu stan konta wynosił dokładnie 0.01€. Mam duże wątpliwości co do tego czy rzeczywiście zostałbym wcześniej z jednym groszem, dlatego prosiłbym o sprawdzenie ostatnich przelewów. Oczywiście istnieje opcja, że faktycznie zostalo mi tyle, ale wole się upewnić, bo troche to dla mnie nierealne. Kwota której się mniej więcej spodziewałem to 20k aczkolwiek tu też moge się mylić. serial gdyby był potrzebny : 26647C4B0F7BCC301365DDE855CF6EB3
 10. Model pojazdu: Sentinel Przebieg: 19k CW: 230k€ MP : 2K Kolor: Ciemny zielony Felgi: Twisty Kolor Świateł: błękitne +/- 10% Tuning: Full MK , RH1 , taxo , podwójny zakrzywiony wydech , bak 92l Zdjęcie Pojazdu:*wymagane* https://imgur.com/a/DJQYpb6 :)
 11. Nick: Pashiner Wiek: 15 Staż: 4 lata Nick osoby zawieszającej: Domelek Serial: 26647C4B0F7BCC301365DDE855CF6EB3 Powód zawieszenia licencji: Lądowanie poza lotniskiem Opis sytuacji: Wylądowałem poza lotniskiem w celu zatankowania paliwa i uzupełnienia nawozu. Dowody: - Coś od siebie: Wybacz , jednorazowa akcja.
×
×
 • Create New...