Jump to content

Szymexis

Player
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 CJ

About Szymexis

 • Rank
  CJ
 • Birthday 08/21/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Data i godzina zdarzenia: 21:25 21.04.2019r Nick/pasek: Szymexis Nick/pasek oskarżonej osoby: herbata321 Mój serial: FF9D891DDB776FE0BC671AE716D0F094 Opis: Nie chiałem oddać graczowi busa san news do ogłaszania. Gracz zaczął wyzywać mnie i moją organizację oraz zaczął mi realnie grozić, wszystko jest ukazane na filmie :) Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Oczekuję że gracz zostanie ukarany za swoje zachowanie poprzez mute lub ban na x dni, jak już administacja zdecyduje Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:
 2. Siema! To już 4 odcineczek z Pylifa, mam nadzieję że się spodoba! Enjoy
 3. Wiek: 16 latStaż na serwerze: 5 lat, 530h 13mNick na serwerze: SzymexisImię: SzymonTwój pasek ze strony pylife.panel.pl: Serial: FF9D891DDB776FE0BC671AE716D0F094Za co byłeś u nas karany (kary,bany): Raczej jedynie pojedyncze prawka.Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: myślę że ok 2-3h.Opisz krótko siebie i swój charakter: Jestem Szymon, mam 16 lat i właśnie kończę 3 klasę gimnazjum. Po gimnazjum chciałbym pójść do technikum informatycznego a dalej na jakieś fajne studia. Interesuję się informatyką i motoryzacją. Moim marzeniem jest zdać prawo jazdy i kupić jakąś fajną furkę. Z reguły jestem przyjazny i otwarty na nowe znajomości.Czy miałeś kiedyś styczność z grupą o podobnym charakterze?: Nie miałem styczności z taką grupą, ale byłem w wielu frakcjach przez co oceniam swój poziom RP na dość wysoki.Twój pomysł na akcje(Opisz): Wielki karambol na jakimś ruchliwym odcinku drogi, np rondo w LV, SAMC miałoby dużo do roboty bo było by to naprawdę duże, myślę że mogłoby być ciekawie.Dlaczego ty?: Myślę że dobrze sprawdziłbym się w roli "pozoranta", bo jak już wspomniałem oceniam mój poziom RP na raczej wysoki. Oceń swoje umiejętności odgrywania RP w skali 1/10: 8/10 Wpominam o SPASie 12 czyli o włoskiej broni typu "shotgun"
 4. Szymexis

  Lockkk

  15 za tampe
 5. Siema! Wbijam do was dziś z kolejnym odcinkiem z pylifa! Tym razem DERBY z 29.03.2019. Czy udało mi się wygrać? Sprawdź sam! Jakbyś zostawił łapę to byłoby kozak :). Pozdro wielkie bq (mikro lepiej słychać od 1:40)
 6. Siema! Z góry mówię że video powstało z nudów i tak naprawdę nie jestem jakimś mega drifterem, ale fajnie było się pobawić w montaż. Łapcie odcinkerson i oceniajcie :)!
 7. Odcinkerson!

   

 8. Siema! Chciałem zaprosić was na nową serię z serwera plus info o rekrutacji do organizacji! Pierwszy odcinkerson! Wiem, że jakość słaba, poprawie to w następnym odcineczku. Jak oceniacie? Pozdroo
 9. Model pojazdu: Obojetne Przebieg: Obojetny Cena: do 200k Felgi:obojetne
 10. Nick: Szymexis Staż: 450h, 4 lata Serial: FF9D891DDB776FE0BC671AE716D0F094 Nick osoby zawieszającej: @BielawsoN Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran na giełdzie + jazda pod prad Opis sytuacji: Pojechałem pod prąd na giełdzie bo całkowicie zapomniałem że jest tam ruch jednokierunkowy. Co do tarana to nie był celowy bo w ogóle go nie było, zdążyłem wyhamować przed sultanem. Dowody: Nie mam. Coś od siebie: Chciałem bardzo przeprosić za tą sytuację, nie powtórzy się ona więcej. Jeśli nie da rady odwiesić prawka, to prosiłbym chociaż o skrócenie kary, bo myślę że 7 dni to trochę za dużo jak za to co zrobiłem. Przepraszam jeszcze raz.
×
×
 • Create New...