Jump to content

Mateo*

Player
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetny Gość!

About Mateo*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Las Venturas

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LV
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

597 profile views
 1. Mateo*

  Sprawdzenie kar

  Proszę o sprawdzenie moich kar na serwerze serial: 51F24614F6988100FE3BDBEA9C6B8E43
 2. Nick: |SGSP|MaTi* Serial: 51F24614F6988100FE3BDBEA9C6B8E43 Staż na serwie: Gracz od 5 lat (760h 38m.) Nick admina: times Powód zbanowania: handel gotówką poza serwerem Krótki opis sytuacji: No co tu dużo pisać zaraz po udanej próbie handlu gotówka serwerową sam przyznałem się do tego błędu i otrzymałem bana z czego ponad dwa lata odczekałem. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Myślę, że zasługuję na anulowanie kary ponieważ sam się do tego przyznałem i odczekałem ponad dwa lata więc jest to wystarczająca nauczka dla mnie żeby tak nie robić bardzo żałuje i przepraszam za ten czyn. Dobra, zgadzam się na restart konta. A i mam pytanie czy kary przy resecie konta też się usuwają ?
 3. Znaczy nie chciał bym resetować tego co tam jest (czas, osiągnięcia, licencje) nie ma tam raczej żadnej kasy ani pojazdów, proszę mnie zrozumieć odczekałem tyle czasu i przyznałem się do tego czynu sam, wolał bym bez resetowania mojego konta.
 4. to było dokładnie 2 lata temu mogłem zapomnieć to jest trochę czasu, bardzo przepraszam.
 5. Nick: |SGSP|MaTi* Serial: 51F24614F6988100FE3BDBEA9C6B8E43 Staż na serwie: Gracz od 5 lat (760h 38m.) Nick admina: times Powód zbanowania: handel gotówką poza serwerem Krótki opis sytuacji: No co tu dużo pisać zaraz po udanej próbie handlu gotówka serwerową sam przyznałem się do tego błędu i otrzymałem bana z czego ponad dwa lata odczekałem. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Myślę, że zasługuję na anulowanie kary ponieważ sam się do tego przyznałem i odczekałem ponad dwa lata więc jest to wystarczająca nauczka dla mnie żeby tak nie robić bardzo żałuje i przepraszam za ten czyn.
 6. No chciałbym zostać odbanowany w tym celu napisałem apelacje ale w troche innych warunkach jak pisałem wyżej.
 7. No przecierz nic nie zyskałem tylko straciłem więc to jest dla mnie nauczka dodam iż sam się przyznałem do popełnienia tego błędu i odczekałem ponad pół roku kary, zrozumiałem wszystko co popełniłem i bardzo za to przepraszam.
 8. Nick: |SGSP|Mati* Serial:51F24614F6988100FE3BDBEA9C6B8E43 Staż na serwie: 760h 38m. od 3 lat Nick admina: times Powód zbanowania: handel poza serwerem (to było z pół roku temu) Krótki opis sytuacji: No to postanowiłem że trochę gotówki bym wymienił ale zrozumiałem swój błąd i nie doszło do transakcji. Dowody: --- Link do poprzedniego podania: --- Coś od siebie: Przepraszam, przyznałem się po paru dniach i nie doszło do żadnej wymiany.
 9. Prosze o punkty dla cj wyzej A nikt nic ?, spk.
 10. Nic mi nie płacił żadnej gotowki realna nie otrzymalem :3 Nie dostalem zadnej kasy wiec... A po drugie nie wypowiadaj sie.
 11. Data i godzina zdarzenia:dziś. Nick/pasek: MaTi* Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: --- Opis:Więc tak dopuściłem się oszustwa tzn: handel poza serwerem, mam wyrzuty sumienia... Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Wystarczy zobaczyć logi. Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Proszę o wyczyszczenia mojego konta oraz gracza Fabioo.sd
 12. noo fabio kończysz tu gre

  1. Devileczek

   Devileczek

   ty też lol xD

  2. Mateo*

   Mateo*

   masz racje.

  3. xMixer.

   xMixer.

   Coś ty odwalił ? Ale chociaż dobrze, że umiesz się do tego przyznać.

×
×
 • Create New...