Jump to content

KustoszYerbaMate

Player
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Świetny Gość!

About KustoszYerbaMate

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 05/12/2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  San Andreas

Recent Profile Visitors

4698 profile views
 1. Siemka, wiecie moze jakie jest ip tsa3 pylife albo discord? linki nie dzialaja

  1. |SAPD|Jacobex

   |SAPD|Jacobex

   na ts3: pylife.pl

  2. KustoszYerbaMate

   KustoszYerbaMate

   no to wlasnie nie dziala

 2. Wręcz przecudowna aktualizacja, nic się nie zmieniło oprócz tego, że teraz wszystkie kursy są zasłonięte zamiast 70% z nich. Nie wdrożyliście nawet tych rzeczy, o których wielu graczy pisało w utworzonym temacie o taxi lvl 4, które pomogłyby w udoskonaleniu pracy, np. znikania niewziętych kursów po jakimś czasie albo indywidualnych kursów dla każdego. Niewidoczne kursy nie zmieniły kompletnie nic, ponieważ większość graczy z poziomem 4 wie, które zlecenia się opłaca, a które nie, więc sytuacja jaka była, taka i jest. Właśnie takim zachowaniem z dnia na dzień tracicie graczy, Pozdrawiam :)
 3. Nick: KustoszYerbaMate Staż: od 11.10.2013, 2361h Serial: 7965DF17DC152933C76559EBAAF9A052 Nick osoby zawieszającej: @noctropolis Powód zawieszenia prawa jazdy: Kolejne celowe taranowanie Opis sytuacji: Zajechałem graczowi drogę, po czym go staranowałem Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Według mnie przesadziłeś z tym zakazem na 30 dni, dodając jeszcze przy tym, że znowu taranowałem. Nie wiem, gdzie ty niby wcześniej widziałeś, że to robiłem, nie ma na to również dowodów, do tego ostatni raz kiedy dostałem zakaz to był ponad rok temu, a były również takie kary, które zostały na mnie nałożone przez pomyłkę i odzyskałem prawko od razu po napisaniu apelacji (taran na strefie dm). Chciałbym także dodać, że kara należy mi się, ale nie aż taka, ponieważ nie taranowałem wszystkiego co popadnie, nie jeździłem pod prąd, a zrobiłem to jedynie jednej osobie i to nie było też tak, że taranowałem ją notorycznie, tylko była to pojedyncza sytuacja. Z mojej strony to tyle i czekam na skrócenie kary, gdyż jej długość jest absurdalna.
 4. Według mnie bardzo fajnym pomysłem jest usuwanie starych kursów z taxo i zastępowanie ich innymi, ponieważ niektóre to pół dnia zalegają. Dobrą sprawą byłoby też zwiększenie minimalnej kwoty do 200€. Od siebie mogę dodać tyle, że usunąłbym wymóg posiadania w aucie przebiegu mniejszego niż 70k km, gdyż jest niewygodnym utrudnieniem.
 5. Sultan 40kp, FMK, rh1, fvizu, offroady
 6. Auto ma duży bagażnik, idealny do przewożenia pobudzającego ziela, więc zacząłbym rozprowadzać te ziele po całym San Andreas, aby każdy mógł się nim delektować .
 7. Było świetnie, dziękuję wszystkim za fajnie spędzony czas
 8. spoko, tylko zbyt przesadzone efekty imo
 9. fajna fota, ale na nastepny raz polecam /showhud
 10. Dzięki za sesję, było kozacko, ładne zdjęcia
×
×
 • Create New...