Jump to content

PonieVash.ROSE*

Player
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

1 Follower

About PonieVash.ROSE*

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

1162 profile views
 1. Witam, jakoś ok. 3-4 miesiące temu zostałem okradziony z Sultana, temat jest tutaj: https://imgur.com/a/btHDaRY . Chodzi mi o to, że chciałbym bardzo odzyskać chociaż małą część tych pieniędzy które straciłem. Jest mi bardzo szkoda tego i sporo czasu poświęciłem, aby zebrać te pieniądze na tego mojego "WYMARZONEGO SULTANA". Chciałem sprzedać go z powodu braku większych pieniędzy i w zamian za to, dostałem 100k i zażenowanie do Community MTA:PYLife. Powinniście oddać mi te pięniądze, zostały one zarobione legalnie, z regułami serwera. Wiem, pożyczek lub rat nie oddajecie... lecz dla mnie była to gruby szmat czasu zarabiania i spędzania czasu. Bardzo was proszę, administracjo kochana, dajcie mi chęci do gry i zwróćcie mi choć trochę pieniędzy, ponieważ serwer jest godny polecenia, a ja bardzo chciałbym odzyskać możliwość i zabawę z gry, a nie tylko zamartwianie się czy ktoś jeszcze mnie okradnie w taki a nie inny sposób. Wiem, popełniłem błąd dając komuś samochód do spłat na raty, ale przybliżając do REALII takich sytuacji w prawdziwym życiu, pieniądze zostają zwrócone do właściciela. Proszę was bardzo, najmocniej na świecie. Ten czas na serwerze jest dla mnie cennym czasem, te godziny zarabiania na waszym cudownym serwerze, duzo sprawiało mi to przyjemności, lecz teraz straciłem wiarę w ludzi, jak można tak podle się zachować... dla mnie jest to nie pojęte. Proszę Administratorze który to czyta, miej choć trochę żalu i zwróćcie mi to.. co zostało mi zabrane. Dziękuję za to, że przeczytaliście ten temat. W dalszym ciągu będę próbował odzyskać pieniądze... może kiedyś zobaczycie jak to jest stracić 2 lata zarabiania na serwerze. Mam nadzieję, że pozytywnie dla mnie rozpatrzycie ten temat. Dziękuję.
 2. @rtmooR mam przygotowane 12k dla Ciebie. Czekam aż będziesz na serwerze.
 3. @rtmooR Obiecuję, że oddam, ale jeszcze nie teraz. Pracuje teraz więc mam coraz miej czasu, bardzo przepraszam 12k to nie jest dużo a ja nie wywiązałem się z umowy. Postaram się oddać do Niedzieli. Przepraszam.
 4. Nick: ^EmeK*fh. Staż: Łączny czas gry: 552h 5m. Serial: * Twój numer seryjny to: 71C864E85989C6798CDA9C306BA47F04 Nick osoby zawieszającej: Qbi Powód zawieszenia prawa jazdy: Bawienie się w SAPD, przeszkadzanie w pościgu Opis sytuacji: Pomagałem San Andreas Police Departament w pościgu i dostałem prawko, trwało to 1-2min. Dowody: Przyznaje się. Coś od siebie: Przepraszam za swoje zachowanie, chciałem pomóc. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam.
 5. 245k i go biore @Piankowski2115
 6. Twój nick/login: |V-LIDER|^EmeK*fh. Twój serial: 71C864E85989C6798CDA9C306BA47F04 Data kiedy ostatni raz miałeś dostęp do konta/majątku: 10.03.2019 Data kiedy na pewno nie miałeś dostępu do konta/majątku: 11.03.2019 Opis sytuacji: Sprzedałem Sultana na raty graczowi Smash, gracz po czasie na forum napisał mi że z Sultana i z hajsu nici. Osoba, którą PODEJRZEWASZ o kradzież: Smash (zbanowany permanentnie) Ilu osobom podawałeś hasło do swojego konta: =========== Czy brałeś udział w handlu kontami/majątkiem poza serwerem: NIE Screeny/dowody: https://imgur.com/a/btHDaRY Czy złożyłeś zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji/w prokuraturze: NIE
 7. Nie udzieliłem pożyczki, gość kupił ode mnie samochód na raty...
 8. Witam, przychodzę tutaj z pewną sprawą która mnie dotknęła. Otóż sprzedałem samochód marki Sultan na raty graczowi Smash, który otrzymał perm bana. Straciłem 304000e i pytanie brzmi: Czy choć część pieniędzy mogę odzyskać z tego? Robiłem na to sporo czasu i szkoda mi żeby to wszystko przepadło. Zostało mi jedno wielkie nic i nie mam pojęcia jak dalsze przygody z serwerem mi się potoczą, choć serwer jest najlepszym RPG w Polsce, to takie rzeczy powinno jakoś zadziałać. Gracz został zbanowany za wielokrotne oszustwa, lecz sprawa mnie gryzie, bo mojego tematu jeszcze nie przeczytaliście. Proszę o zwrot pieniędzy, to dla mnie naprawdę ważne. Tutaj macie wszystkie potrzebne rzeczy, proszę bardzo administracjo... choć ten jeden raz...
×
×
 • Create New...