Skocz do zawartości

EneK

Gold
 • Zawartość

  132
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Świetny Gość!

O EneK

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 07.12.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lubelskie

Ostatnie wizyty

379 wyświetleń profilu
 1. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  Skoro i ja mam potwierdzić to potwierdzam.
 2. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  Chyba nie mamy wyjścia.
 3. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  - Sutlan - FMK, RH1, Spoiler Husar, Progi X-Flow, Wloty X-Flow, Felgi Grove, Wydech X-Flow, Przedni zderzak X-Flow, Tylny zderzak X-Flow, 1662km Przebiegu. - Phoenix - FMK, Koła U-W, Atrapa, Felgi Wires, Bak 98L, 7166km Przebiegu. Uzgodniliśmy że pieniądze oddam w momencie sprzedania pojazdów i na takich warunkach chciałbym się trzymać. Postaram się sprzedać te pojazdy jak najszybciej.
 4. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  Termin był bliżej nie określony, miałem mu oddać pieniądze gdy sprzedam dany pojazd lub gdy zarobię po prostu wcześniej na spłatę. Co do tego czy było ustalane to na serwerze, pisaliśmy coś o phoenixie ale tak to wszystko ustalaliśmy na tsie. Dlatego tamte pojazdy stoją od tamtej pory na giełdzie i czekają na nowego właściciela.
 5. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  Ponieważ wziąłem go na raty, miałem go sprzedać za sumę którą wystawię na giełdzie a miałem oddać mu sumę za którą chciał sprzedać pojazdy. Tyczy się to oczywiście dwóch pojazdów.
 6. EneK

  Enek zbanowany przez Vein

  Jest to mój znajomy który mieszka 10km ode mnie.
 7. Nick: EneK Serial: 0A9DF5FB4A08F547C2F794B0B7307793 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: VeiN Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum. Krótki opis sytuacji: Nie wiem dokładnie o co chodzi, wstałem rano, chce zagrać a tu mam bana Dowody: T- Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chcialbym sie dowiedziec o co u chodzi i jezeli jest potrzeba to jak najbardziej wyjasnic
 8. EneK

  Kupię BULLETA

  Bullet FMK, RH1, Felgi Mega, 39k przeb, 39% lampki, 90k id.
 9. Nick: EneK Staż: 5lat Serial: 0A9DF5FB4A08F547C2F794B0B7307793 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Kolega chciał wepchnąć pojazd do wody, zjawił się właściciel, wsiadł do auta tuż przy wodzie, postanowiłem go wepchnąć a tu pojawia się fapasmerf. I bum, nie ma prawka Dowody: Ja się przyznaję Coś od siebie: Przepraszam, obiecuje poprawie i proszę o rozgrzeszenie, zrozumiałem swój błąd i tego nie powtórzę. Ja bez prawka jak bez ręki panie.
 10. Wstawiam tutaj screena za kolegę ponieważ otrzymał blokadę na forum ☺️
 11. EneK

  Licytacja Bulleta

  f5
 12. EneK

  Licytacja Savanny

  Ref
 13. EneK

  Skarga na EneK

  Nie rób z siebie ofiary. „Oszuści” to po co jeszcze grasz ?
×