Jump to content

EneK

Player
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetny Gość!

1 Follower

About EneK

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 12/07/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

518 profile views
 1. Skoro i ja mam potwierdzić to potwierdzam.
 2. - Sutlan - FMK, RH1, Spoiler Husar, Progi X-Flow, Wloty X-Flow, Felgi Grove, Wydech X-Flow, Przedni zderzak X-Flow, Tylny zderzak X-Flow, 1662km Przebiegu. - Phoenix - FMK, Koła U-W, Atrapa, Felgi Wires, Bak 98L, 7166km Przebiegu. Uzgodniliśmy że pieniądze oddam w momencie sprzedania pojazdów i na takich warunkach chciałbym się trzymać. Postaram się sprzedać te pojazdy jak najszybciej.
 3. Termin był bliżej nie określony, miałem mu oddać pieniądze gdy sprzedam dany pojazd lub gdy zarobię po prostu wcześniej na spłatę. Co do tego czy było ustalane to na serwerze, pisaliśmy coś o phoenixie ale tak to wszystko ustalaliśmy na tsie. Dlatego tamte pojazdy stoją od tamtej pory na giełdzie i czekają na nowego właściciela.
 4. Ponieważ wziąłem go na raty, miałem go sprzedać za sumę którą wystawię na giełdzie a miałem oddać mu sumę za którą chciał sprzedać pojazdy. Tyczy się to oczywiście dwóch pojazdów.
 5. Jest to mój znajomy który mieszka 10km ode mnie.
 6. Nick: EneK Serial: 0A9DF5FB4A08F547C2F794B0B7307793 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: VeiN Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum. Krótki opis sytuacji: Nie wiem dokładnie o co chodzi, wstałem rano, chce zagrać a tu mam bana Dowody: T- Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Chcialbym sie dowiedziec o co u chodzi i jezeli jest potrzeba to jak najbardziej wyjasnic
 7. EneK

  Kupię BULLETA

  Bullet FMK, RH1, Felgi Mega, 39k przeb, 39% lampki, 90k id.
 8. Nick: EneK Staż: 5lat Serial: 0A9DF5FB4A08F547C2F794B0B7307793 Nick osoby zawieszającej: FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taran Opis sytuacji: Kolega chciał wepchnąć pojazd do wody, zjawił się właściciel, wsiadł do auta tuż przy wodzie, postanowiłem go wepchnąć a tu pojawia się fapasmerf. I bum, nie ma prawka Dowody: Ja się przyznaję Coś od siebie: Przepraszam, obiecuje poprawie i proszę o rozgrzeszenie, zrozumiałem swój błąd i tego nie powtórzę. Ja bez prawka jak bez ręki panie.
 9. Wstawiam tutaj screena za kolegę ponieważ otrzymał blokadę na forum ☺️
 10. Nie rób z siebie ofiary. „Oszuści” to po co jeszcze grasz ?
×
×
 • Create New...