Jump to content

Brenner

Gold
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

1 Follower

About Brenner

 • Rank
  CJ
 • Birthday 11/18/1998

Komunikatory

 • Numer GG
  52490211

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Białystok, Podlasie
 • Zainteresowania
  Moją pasją jest głównie muzyka (polski rap), SF (walki uliczne) i w wolnym czasie tworzenie szablonów phpbb.

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Tornado 7k przebieg cena 55k do nego
 2. Nick: Brenner Staż: 6 lat Serial: 98CDFAF0D4B52FC31D7681EC20815C42 Nick osoby zawieszającej: InToo Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda po zablokowanym terenie. Opis sytuacji: Jechałem FCRką z LS do SF. Przed tunelem ostatnim przy SF była zablokowana droga przez odgrywanie RP. Dowody: ------- Coś od siebie: Niestety troszkę mnie poniosła fantazja i miałem nadzieję, że przemknę po prostu. Przepraszam jeżeli coś Wam utrudniłem, więcej tak nie zrobię Wiem, że kara jest jeszcze tylko sześć godzin, ale weekend mamy Pany, dajcie pojeździć
 3. Model Samochodu: Burrito Przebieg: Lekko mniej niż 60k (patrz SS) Cena: Od 40k licytacja. MP: 1k. KT: 63K Kolor: Czarny Felgi: Mega Kolor Świateł: Drastic red 80% Tuning: Warianty, fele swiatła drastic red. SS: ( Jeżeli ktoś chce może wstawić ) http://www28.zippyshare.com/thumb/P1hLYWN9/file.html http://www28.zippyshare.com/v/GZ7onadN/file.html http://www28.zippyshare.com/v/XdLhDnWJ/file.html
 4. Model Samochodu: Burrito Przebieg: Lekko mniej niż 60k (patrz SS) Cena: Od 40k licytacja. MP: 1k. KT: 63K Kolor: Czarny Felgi: Mega Kolor Świateł: Drastic red 80% Tuning: Warianty, fele swiatła drastic red. SS: ( Jeżeli ktoś chce może wstawić ) http://www28.zippyshare.com/thumb/P1hLYWN9/file.html http://www28.zippyshare.com/v/GZ7onadN/file.html http://www28.zippyshare.com/v/XdLhDnWJ/file.html
 5. Model Samochodu: Burrito Przebieg: Lekko mniej niż 60k (patrz SS) Cena: Od 40k licytacja. MP: 1k. KT: 63K Kolor: Czarny Felgi: Mega Kolor Świateł: Drastic red 80% Tuning: Warianty, fele swiatła drastic red. SS: ( Jeżeli ktoś chce może wstawić ) http://www28.zippyshare.com/thumb/P1hLYWN9/file.html http://www28.zippyshare.com/v/GZ7onadN/file.html http://www28.zippyshare.com/v/XdLhDnWJ/file.html
 6. Po pierwsze czy masz zaktualizowane MTA do wersji 1.5? Jeżeli tak, to spróbuj więcej niż te 2-3 razy wbić na serwer - Zobacz, może po 10 razie wejdziesz.
 7. Lokalizacja: Las Venturas, Old Venturas Strip Link do panelu sprzedawanej nieruchomości: https://panel.pylife.pl/domy/ Cena za dobę: 150EUR za dobę. Cena za nieruchomość: Sprzedam za 1.5k, cena nie do nego. Nazwa nieruchomości: Nazwa domu: "Plebania" Opis: Idealny do zamieszkania, oraz dla nowej, ogarniętej organizacji. Zdjęcia nieruchomości:
 8. Dwie z dwudziestu kolego, i bez takich proszę!
 9. Zacznijmy od tego, że powinieneś zoreintować się co to jest za error "NSIS Error", i spróbować go wyeliminować. Możesz też spróbować odinstalować całe GTA oraz MTA, i na nowo poinstalować. Może spróbuj odpalić instalator z uprawnienia administratora?
 10. Może jestem nowy w organizacji i mam ragnę "Rekrut", ale pojazdy te są w gangu, sam je widziałem - W dniu dołączenia Cola poprosił mnie abym pojeździł z nim po auta gangowe, i je wszystkie zgarneliśmy.
 11. Brenner

  Premium

  Też tak miałem. Napisałem do AFX'a na maila, w ciągu kilku godzin otrzymałem od niego wiadomość. Cały "zabieg" trwał przez "3 wiadomości", wszystko zostało wyjaśnione. Proponuje więc żebyś napisał do niego na adres mailowy który masz podany w panelu "Kontakt: afx@pylife.pl."
 12. Rozumiesz że nie miałem jak odjechać? To po 1sze. Po 2gie nie przeszkadzało mu to w niczym, tylko chciał pokazać kim on jest, co on może i że mu nie podskoczysz. Wolałem tak odpisać bo chciałem skleić zdanie, ale nie dał mi nawet na to czasu. Poza tym nawet jakbym odjechał do przodu to i tak by robił problem i tak, bo przecież widowiska być nie może.
×
×
 • Create New...