Jump to content

FLORAS

Player
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetny Gość!

About FLORAS

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

345 profile views
 1. Rozumiem że mam odczekać niesłuszną karę do końca? XDD
 2. Nick: FLORAS Staż: 5 lat w tym 683h Serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Nick osoby zawieszającej: Michau* Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe taranowanie graczy Opis sytuacji: Jeździliśmy z kolegą o nicku |Komis|Esquire i przepychaliśmy się wzajemnie nikomu nie przeszkadzając. Dowody: - Coś od siebie: Proszę o zdjęcie kary ponieważ była to zabawa w której nikomu nie przeszkadzaliśmy. Rozumiem że było to dziecinne i nie będziemy już tak robić.
 3. Nick: FLORAS Staż: 5 lat w tym 683h Serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Nick osoby zawieszającej: Klocek. Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie, jazda pod prąd, blokowanie Opis sytuacji: A więc zaczynając od początku, inny gracz taranował mnie kilka razy, pisałem reporty niestety nikt nie reagował, więc zablokowałem ów graczowi drogę żeby poczuł się do odpowiedzialności i zapłacił. Niestety zignorował więc jeździłem za nim czekając na zapłatę za poniesione straty, przyznaję się do blokowania lecz nie jeździłem pod prąd i nie taranowałem (Możliwe że dostałem taki powód dlatego że ta druga osoba pierwsza taki dostała) Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym przeprosić Klocka za to że musiał interweniować, w szczególności za sytuacje po karze, poniosło mnie z uwagi na to że już kilka razy mimo że byłem poszkodowanym zostałem karany. Obiecuję że żaden nie będę już blokował ani w żaden inny sposób łamał regulamin. Prosiłbym o rozpatrzenie mojej apelacji, jestem skłonny ponieść karę pieniężną za ten czyn. Jeszcze raz przepraszam Klocka, całą administracje oraz graczy którzy byli przy całej sytuacji.
 4. Nick: FLORAS Staż: 5 lat w tym 666h Serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Nick osoby zawieszającej: AgressivE* Powód zawieszenia prawa jazdy: Jazda pod prąd Opis sytuacji: Fakt, jechałem pod prąd w celu rozpoczęcia pościgu (Nikomu nie zagrażając) i nagle zostało zabrane mi prawko. Dowody: - Coś od siebie: Nie rozumiem dlaczego za chęć rozegrania RP zostałem ukarany zabraniem prawka na aż 3 dni. Wystarczyłoby ostrzeżenie że nie mam jeździć bo pościgu nie będzie, jak już wspomniałem wyżej nikomu nie zagrażałem. Zdaje sobie sprawę ze złamania KRD za co przepraszam, natomiast nie rozumiem dlaczego zostałem bardziej ukarany za jazdę na pustej drodze pod prąd niż gracz który celowo wpychał innych do wody.
 5. Usunąłeś fragmenty gdzie mnie wyzywałeś żeby samemu nie zostać ukarany. Sam stwierdziłeś że byłem pierwszy gdy Szakal_ przyszedł przy drugim zgłoszeniu, a twoje zachowanie gdy chciałem Ci oddać stano było nie na miejscu. A do kary, jeżeli apelacja zostanie odrzucona to oczywiście się dostosuje, mimo że nie jestem winny w tej sytuacji.
 6. Dodam tylko że jeżeli ja dostałem karę za coś takiego to tutaj: Powinniście dać zakaz pracy na co najmniej miesiąc a jak widać olaliście sprawę. 😕
 7. Nick: FLORAS Staż: 625h Serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Nick osoby zawieszającej: BloodLine_ Powód nałożenia kary: Opis sytuacji: Podjechałem na mecha i poprzedni tuner zwolnił stano a że razem z Wuziokiem wbiliśmy na stano to Wuziok dostał jakiegoś ataku złości sugerując tym że "On ma to stano bo tamten mu tak powiedział". Wezwał Szakala_ który słusznie kicknął nas obydwu. Niestety na moje "Nieszczęście" po kicku na mecha dotarłem pierwszy zajmując Tune, gracza to tak zabolało że zaczął mnie wyzywać czego fragmenty z logów wyciął. Gdy następnie dotarł Wuziok po kicku wbił mi się na stano, więc napisałem reporta i Szakal_ po raz kolejny musiał interweniować, Wuziok wiedząc że jedynym rozwiązaniem takiej sytuacji jest kick dla obydwu odpuścił. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Moim zdaniem wydanie wyroku tak szybko, jest absurdalne zważając na to że Oskarżyciel wysłał okrojony fragment logów gdzie ustawia go w dobrym świetle. Prosiłbym o zdjęcie zakazu pracy ponieważ czuję się poszkodowany gdyż oboje mamy tutaj winę a ukarany zostałem tylko ja. Link do poprzedniej apelacji: Tutaj wklejasz link do poprzednich apelacji(o ile pisałeś/aś)
 8. Nie rozumiem po co ta skarga, przyszedł Szakal_ i rozwiązał sprawę, osoba zwalniająca stanowisko nie ma nic do gadania kto je zajmie, w tym przypadku wystąpiła niejasność którą Szakal_ rozwiązał. Tak Cię to zabolało że po kicku dotarłem pierwszy? Nawiązując do całej sytuacji, jeżeli wklejasz logi to wklejaj całe a nie tylko fragmenty które Ci odpowiadają i ustawiają Ciebie w dobrym świetle.
 9. Napisałem reporty, niestety nikt nie zareagował. Twoja rekompensata jest śmieszna biorąc pod uwagę że nie był to jeden taran a 15 minut przeszkadzania w rozgrywce. Proszę aby to administracja wymierzyła karę, najlepiej żeby był to zakaz prowadzenia pojazdów ponieważ nie potrzebujemy na serwerze odwalaczy.
 10. Data i godzina zdarzenia: 12.10.2019 22:51 Nick/pasek: FLORAS Nick/pasek oskarżonej osoby: InvioS* Mój serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Opis: Gracz ten przez dobre 15 minut taranował mnie po naprawie samochodu, jedna z sytuacji została tutaj nagrana. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Utrata prawka na okres 7dni
 11. Byłem przy całej sytuacji, jako mechanik może naliczyć sobie dolę jaką uważa za słuszną, to że Tobie wydaje się że za dużo to w każdej chwili możesz pojechać do innego mechanika. Co do opon to mechanik również może policzyć za nie dole, nie jest obowiązkiem dawanie opon, tak jak wyżej wspomniałem jeżeli cena Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić mechanika. W całej tej sytuacji na karę najbardziej zasługujesz Ty, twoje zachowanie było karygodne, wymuszałeś opony a w momencie gdy napisaliśmy Ci że musisz zapłacić zacząłeś wyzywać cytuje "łeb Cię chyba świerzbi", nie wspomnę już o blokowaniu stanowiska i utrudnianie pracy mechanikowi. Prosiłbym również o zachowanie kultury wypowiedzi która dotyczy tak samo serwera jak i forum, wyzwiska od "dzieci" są w tej sytuacji nie na miejscu.
 12. Nick: FLORAS Staż: 5 lat w tym 371h Serial: AF10B7D06B84988E37C525DF45C57022 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|DragonV7 Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowe zastawianie na ręcznym wjazdu do bazy gangu Opis sytuacji: Fakt, przyznaje się że zastawiłem wjazd, wiem że to żadne wytłumaczenie ale nie wiedziałem że w tym miejscu jest baza gangu. Nie miałem zamiaru utrudniać komuś rozgrywki Dowody: - Coś od siebie: Chciałbym bardzo przeprosić za swoje zachowanie, w szczególności gang którego bazę zastawiłem i Dragona że musiał interweniować w takiej sytuacji, obiecuję że więcej się to nie powtórzy.
 13. Model pojazdu:Jester Przebieg:6686 Cena:min.60k Kolor:Zielony PJ Felgi:Virtuale Kolor Świateł: Standard Tuning:RH1 Virtuale Zdjęcie Pojazdu:*wymagane*
 14. Jester 6k przebieg RH1 PJ Felgi Virtuale cena 62k lekko do nego
×
×
 • Create New...