Jump to content

vaside

Premium
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Świetny Gość!

1 Follower

About vaside

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/14/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Przypuszczam, że winnym jest samo MTA, plik konfiguracyjny zawierający bindy jest po prostu umieszczony gdzieś w AppData z którego Steamowska wersja zaciąga bindy oraz Nonsteamowska. Najlepiej byłoby utworzyć osobne konta na komputerze* w Windowsie, jedno dla siebie, drugie dla brata. Wtedy utworzą się dwa osobne foldery dla każdego użytkownika. Ale zaznaczam, że jest to ostateczna opcja, a ja zaraz postaram się znaleźć jakieś info na internecie. Update: Tam gdzie macie zainstalowane MTA, u mnie jest to: C:\\Pliki programów(x86)\MTA San Andreas 1.5\MTA\config\ Edytujesz plik coreconfig.xml <bind key="p" state="down" command="say" arguments="Testowa wiadomość"></bind> Tak wygląda przykładowa komenda, nie mam teraz jak sprawdzić, przypuszczam, że powinna działać. Każdy z was musi sobie zrobić osobny plik konfiguracyjny, jeden pokroju coreconfig.xml drugi coreconfig2.xml Każdy z was musi też wrzucić swoje bindy do tych konfigów. Generalnie spróbuje coś jeszcze wykombinować, ale zawsze przed grą musicie swój config wrzucić do tego katalogu z nazwą coreconfig.xml Nie wiem tylko, dlaczego mając dwie wersje GTA i dwie wersje MTA w różnych katalogach, zaciąga wam jeden config, może oba GTA korzystają z tej tego samego klienta MTA? Spróbuje coś jeszcze wykombinować, a jak nie, to jest jeszcze opcja bardziej idiotoodporna, jest komenda w klienckim MTA "copygtacontrols", która kopiuje bindy z Singla GTA SA, jeden z was będzie miał po prostu swój config wgrany, a drugi przed grą, będzie ładował domyślne ustawienia z pliku. To by było na tyle z mojej pomocy dzisiaj, może coś mi się uda jeszcze jutro wykombinować.
 2. Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem systemu logowania (jednak), oraz przepisaniu niektórych komponentów na Bootstrapa. Pytanie teraz do was, mam ogromny problem z jedną rzeczą i chciałbym zasięgnąć waszej opinii, chodzi o przechowywanie nicków. Czy miałby być to system oparty na nickach z serwera, zaciąga on nick jaki masz obecnie na serwerze z panelu Pylife, tylko problem jest, co jaki czas miałyby być takie dane sprawdzane, ponieważ przedział kont jest 0-200k~ oraz 400k-510k~ co daje łącznie około 300 tys. pozycji do przejrzenia przez skrypt. Co może sprawiać problem z serwerem. Druga opcja to samo ID wyświetlane z panelu. Ktoś ma ID 210000, to w ogłoszeniu będzie ID 210000 i odnośnik do panelu. Trzecia opcja to customowe nicki, w sensie osoba będzie chciała się nazwa np. "Mistrz00", ale nie będzie to w ogóle powiązane z kontem Pylife. Na serwerze zmieni nick na |SAPD|Mistrz00, a na stronie dalej będzie wyświetlana opcja Mistrz00.
 3. Przeczytaj chłopie kto stworzył post, a kogo cytujesz, bo chyba Ci się autorzy pomylili :v
 4. Odświeżam, chciałbym poznać opinie jeszcze innych osób.
 5. vaside

  Kupię Jestera

  Model pojazdu: Jester Przebieg: Obojętny Cena: do 75k Felgi: -
 6. Ja akurat widzę sens, patrząc na to, jak ten dział jest prowadzony, gdzie posty po tygodniu lądują do śmietnika, a 50% postów jest nie na temat. A jednak ludzki mózg analizuje dane wzrokowo i łatwiej będzie kliknąć na stronie model samochodu i cenę ze zdjęciem i opisem, niż wchodzić na każdy post osobno, marnować czas na czytanie opisu, który można rozbić o kant stołu, mylące tematy pokroju "LOCK", "Sprzedam samochód" itd. które są w żaden sposób niejasne, a do tego dochodzi jeszcze fakt, że u mnie na stronie wprowadzona jest schematyka i jakiś ład, którego brakuje jednak na forum. Tu Ci mignie Perennial, tu Ci coś mignie o Burrito, tu znowu Perennial, tu jakiś z MK1. Ma być jednak krótko, zwięźle i na temat, bo niestety mózgu nie oszukasz
 7. Jak wspomniałem wyżej, jestem otwarty na krytykę, ale to co piszesz, to kompletna herezja, wygląd strony był kompletnie inny, a samo logo zapożyczone z OTOMOTO. Niestety w tym aspekcie Twoja ocena nie ma żadnego sensu.
 8. @Bartoszz*nev Jakieś bardziej szczegółowe refleksje? Trudno, żeby portal z ogłoszeniami nie miał możliwości dodania ogłoszenia
 9. Cześć, przychodzę do was z efektem mojej trzydniowej pracy. Jestem świadom tego, że podobne serwisy tego typu były już wcześniej, natomiast prędzej czy później one padały. Chciałbym z tego projektu zrobić coś, co rzeczywiście będzie miało ręce i nogi, dlatego wychodzę z inicjatywą giełdy internetowej. Posiada ona podstawowe funkcje dodawania / aktualizacji / usuwania ogłoszenia. Giełda ta, w odróżnieniu od poprzednich, nie wymaga rejestracji. Podczas dodawania nowego ogłoszenia zostaje wysłany adres email z wszystkimi danymi, w tym sekretny klucz do aktualizacji danych, administrator musi takie ogłoszenie zaakceptować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaimplementować system kont, natomiast chcę wpierw zobaczyć, czy taki pomysł na dłuższą metę się przyjmie. Obecnie jest on dostępny u mnie lokalnie, ale nie będzie najmniejszego problemu udostępnić go w świat jak uda mi się ogarnąć serwer oraz domenę. Szukając inspiracji w poprzednich projektach, widziałem, że niestety administracja nie była przychylna do takich projektów nastawiona, ale może jednak tym razem się uda. Super, gdyby udało się zrobić reklamę tego portalu w stylu tej dla Kasy, oraz wydzierżawić miejsce dla pierwszej wirtualnej serwerowni kiedykolwiek w San Andreas, na której "stałaby" strona Giełdy. Jestem otwarty na sugestie, krytykę przyjmuję na klatę oraz oczekuję otwartej dyskusji na temat projektu. Gdyby był ktoś zainteresowany ewentualną pomocą, zawsze stoi otworem, programujesz, robisz grafikę? Napisz na PW, zawsze się coś znajdzie. Pozdrawiam
 10. To poproszę listę co najmniej 3 z nich. Kojarzę jedynie Szrotototo które po krótkim czasie upadło.
 11. Cześć, tworzę obecnie platformę, która będzie służyła jako OTOMOTO. Potrzebuję tunerów, którzy udzielą mi wszystkich OBECNYCH modeli poszczególnych części Koła Światła Zderzaki i progi Paintjoby Warianty Wloty na masce Spojlery Sideskirty Wydechy Część udało mi się zebrać, ale przypuszczam, że jest nieaktualna.
 12. Nick: vaside Staż: 6 lat Serial: A454B252A91E5EA13FCE9666108BDE54 Nick osoby zawieszającej: |IWAN|FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Była plama oleju na respie SF, wjechałem w nią (albo przynajmniej mi się wydawało) i wleciałem z całym impetem w samochód do sprzątania ulic. Dowody: Chętnie bym udostępnił screena, gdyby nie fakt, że albo moderator, albo służby porządkowe (ale raczej to pierwsze) po prostu usunęły tą plamę na drodze. Coś od siebie: Prawda zawsze leży po środku, z jednej strony było to zamierzone z drugiej nie, tą plamę na drodze zobaczyłem w ostatniej chwili, natomiast fakt, zamiast przyhamować i odbić w drugą, to ciągle gaz trzymałem i wjechałem w niego. Z mojej strony wymagana byłaby większa koncentracja na drodze, a dla Pana moderatora bardziej obiektywne podejście do spraw, bo to, że ktoś wjeżdża w innego typa nie oznacza z góry, że ma zamiar taranować.
 13. Cześć, zachodzę tylko w głowę, ponieważ chcę zakupić którąś z opcji na https://kody.pylife.pl/zakup Pytanie techniczne, czy w ostatniej opcji za 17 zł ukośnik robi za koniunkcję czy za alternatywę? Mam na myśli, czy jest to Premium 45d I Gold na 10 dni czy Premium 45d LUB Gold na 10 dni?
 14. Nick: vaside Serial: FF4236D8F208D21FDB97E0A2E452A943 (stary) A454B252A91E5EA13FCE9666108BDE54 (obecny) Staż na serwie: 6 lat z przerwami Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Przez malkontenctwo z ofert pisałem, że sprzedam taniej samochód. Krótki opis sytuacji: Otrzymywałem za samochód ciągle zaniżone oferty, więc w końcu się zdenerwowałem i ironicznie napisałem, że sprzedam samochód za 10k ( prawdziwa wartość 50k ). Dostałem zgłoszenie na forum i wyrwałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Zapewne wszyscy cytują tą sama formułkę, "nie będę", nie chcę iść z modą, więc dodam tylko, że mam trochę inne nastawienie niż kilka miesięcy wstecz i chciałbym wrócić na serwer, bo jednak brakuje mi tego klimatu.
 15. Pozwolę sobie jeszcze przytoczyć regulamin Już nawet pomijając netykietę internetową, pozwolę przytoczyć Art. 66. KC (oferta w rozumieniu prawa) Tylko prosiłbym o nieusuwanie tych cytatów, bo służą jako dowód w sprawie, żeby zaraz sytuacji nie było, że "Przestań błaznować z jakimiś tandetnymi filmikami (który zresztą usunęłam)." (W tym przypadku cytatami). Miłej lektury Pani Administrator
×
×
 • Create New...