Jump to content

vaside

Player
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Świetny Gość!

1 Follower

About vaside

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/14/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Poznań

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. Przypuszczam, że winnym jest samo MTA, plik konfiguracyjny zawierający bindy jest po prostu umieszczony gdzieś w AppData z którego Steamowska wersja zaciąga bindy oraz Nonsteamowska. Najlepiej byłoby utworzyć osobne konta na komputerze* w Windowsie, jedno dla siebie, drugie dla brata. Wtedy utworzą się dwa osobne foldery dla każdego użytkownika. Ale zaznaczam, że jest to ostateczna opcja, a ja zaraz postaram się znaleźć jakieś info na internecie. Update: Tam gdzie macie zainstalowane MTA, u mnie jest to: C:\\Pliki programów(x86)\MTA San Andreas 1.5\MTA\config\ Edytujesz plik coreconfig.xml <bind key="p" state="down" command="say" arguments="Testowa wiadomość"></bind> Tak wygląda przykładowa komenda, nie mam teraz jak sprawdzić, przypuszczam, że powinna działać. Każdy z was musi sobie zrobić osobny plik konfiguracyjny, jeden pokroju coreconfig.xml drugi coreconfig2.xml Każdy z was musi też wrzucić swoje bindy do tych konfigów. Generalnie spróbuje coś jeszcze wykombinować, ale zawsze przed grą musicie swój config wrzucić do tego katalogu z nazwą coreconfig.xml Nie wiem tylko, dlaczego mając dwie wersje GTA i dwie wersje MTA w różnych katalogach, zaciąga wam jeden config, może oba GTA korzystają z tej tego samego klienta MTA? Spróbuje coś jeszcze wykombinować, a jak nie, to jest jeszcze opcja bardziej idiotoodporna, jest komenda w klienckim MTA "copygtacontrols", która kopiuje bindy z Singla GTA SA, jeden z was będzie miał po prostu swój config wgrany, a drugi przed grą, będzie ładował domyślne ustawienia z pliku. To by było na tyle z mojej pomocy dzisiaj, może coś mi się uda jeszcze jutro wykombinować.
 2. vaside

  Kupię Jestera

  Model pojazdu: Jester Przebieg: Obojętny Cena: do 75k Felgi: -
 3. To poproszę listę co najmniej 3 z nich. Kojarzę jedynie Szrotototo które po krótkim czasie upadło.
 4. Cześć, tworzę obecnie platformę, która będzie służyła jako OTOMOTO. Potrzebuję tunerów, którzy udzielą mi wszystkich OBECNYCH modeli poszczególnych części Koła Światła Zderzaki i progi Paintjoby Warianty Wloty na masce Spojlery Sideskirty Wydechy Część udało mi się zebrać, ale przypuszczam, że jest nieaktualna.
 5. Nick: vaside Staż: 6 lat Serial: A454B252A91E5EA13FCE9666108BDE54 Nick osoby zawieszającej: |IWAN|FapaSmerf Powód zawieszenia prawa jazdy: Taranowanie Opis sytuacji: Była plama oleju na respie SF, wjechałem w nią (albo przynajmniej mi się wydawało) i wleciałem z całym impetem w samochód do sprzątania ulic. Dowody: Chętnie bym udostępnił screena, gdyby nie fakt, że albo moderator, albo służby porządkowe (ale raczej to pierwsze) po prostu usunęły tą plamę na drodze. Coś od siebie: Prawda zawsze leży po środku, z jednej strony było to zamierzone z drugiej nie, tą plamę na drodze zobaczyłem w ostatniej chwili, natomiast fakt, zamiast przyhamować i odbić w drugą, to ciągle gaz trzymałem i wjechałem w niego. Z mojej strony wymagana byłaby większa koncentracja na drodze, a dla Pana moderatora bardziej obiektywne podejście do spraw, bo to, że ktoś wjeżdża w innego typa nie oznacza z góry, że ma zamiar taranować.
 6. Cześć, zachodzę tylko w głowę, ponieważ chcę zakupić którąś z opcji na https://kody.pylife.pl/zakup Pytanie techniczne, czy w ostatniej opcji za 17 zł ukośnik robi za koniunkcję czy za alternatywę? Mam na myśli, czy jest to Premium 45d I Gold na 10 dni czy Premium 45d LUB Gold na 10 dni?
 7. Nick: vaside Serial: FF4236D8F208D21FDB97E0A2E452A943 (stary) A454B252A91E5EA13FCE9666108BDE54 (obecny) Staż na serwie: 6 lat z przerwami Nick admina: @BloodLine_ Powód zbanowania: Przez malkontenctwo z ofert pisałem, że sprzedam taniej samochód. Krótki opis sytuacji: Otrzymywałem za samochód ciągle zaniżone oferty, więc w końcu się zdenerwowałem i ironicznie napisałem, że sprzedam samochód za 10k ( prawdziwa wartość 50k ). Dostałem zgłoszenie na forum i wyrwałem bana. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Zapewne wszyscy cytują tą sama formułkę, "nie będę", nie chcę iść z modą, więc dodam tylko, że mam trochę inne nastawienie niż kilka miesięcy wstecz i chciałbym wrócić na serwer, bo jednak brakuje mi tego klimatu.
 8. Pozwolę sobie jeszcze przytoczyć regulamin Już nawet pomijając netykietę internetową, pozwolę przytoczyć Art. 66. KC (oferta w rozumieniu prawa) Tylko prosiłbym o nieusuwanie tych cytatów, bo służą jako dowód w sprawie, żeby zaraz sytuacji nie było, że "Przestań błaznować z jakimiś tandetnymi filmikami (który zresztą usunęłam)." (W tym przypadku cytatami). Miłej lektury Pani Administrator
 9. Z tego co wiem, administrator powinien obiektywnie podejść do sprawy i rozpatrzyć ją zarówno z korzyścią dla jednej strony jak i dla drugiej, a nie od razu wieszać psy na kimś. Rozumiem, że usuwanie "tandetnych" filmów ma służyć cenzurze, albo temu, że Tobie się po prostu film nie podoba? Słabe z Twojej strony, bo świadczy to tylko o wykorzystaniu władzy - nie podoba mi się to usunę, dosłownie jak z obecnymi rządzącymi. Niestety nie potrafię Jak wspomniałem wyżej, dla mnie ta sytuacja to jest kompletna abstrakcyjna, pozwolę sobie zacytować "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" - niech ludzie nie oczekują podejścia do sprawy na poważnie, skoro sami składają coś co w programowaniu nazywane jest poziomem abstrakcji. Abstrahując nawet od tego, że kto przy zdrowych zmysłach sprzedawał by pojazd za taką cenę. Jak dla mnie ta dyskusja nie ma racji bytu, ze względu na poziom jaki dane strony reprezentują na szali. To co powiem, będzie trochę ordynarne, ale niestety żyjemy w tak chorych czasach, że ja - postując ten wpis zostanę ukarany za głoszenie prawdy (z racją na moje), a typ co zakładał tą skargę, poklepany po plecach, bo miał rację. Niestety żadna ze stron w tym sporze nie ma racji, fakt, z jednej strony nie powinienem pisać, że się zgadzam, z drugiej zaś strony, chłop już nie na logikę, ale na chłopski rozum, powinien składać coś bardziej rzeczowego, co będzie miało pokrycie...
 10. Dla mnie ta cała skarga to jedna wielka abstrakcja. Powtórzę ostatni raz, jeżeli oczekujecie poważnego podejścia do sprawy, to składajcie poważne oferty. Składać ofertę 1/4 ceny za pojazd, to powiedz mi, jak w tym momencie mam podejść do sprawy? Jak mam ją odebrać? Gdybyś był choć trochę rozgarnięty to wyczułbyś odrobinę ironii w mojej wypowiedzi. Nie bawię się w OLX, aby wszystko za pół darmo rozdawać. //edit To może mam Ci jeszcze podstawić ten samochód pod chatę?
 11. Data i godzina zdarzenia: 06 luty 2019 - 17:40 +- Nick/pasek: VasiDe Nick/pasek oskarżonej osoby: Dekoderek Mój serial: FF4236D8F208D21FDB97E0A2E452A943 Opis: Tak więc cała sytuacja wygląda następująco, że umówiłem się z tym oto Panem na sprzedaż Clovera z jakimiś bajerami za 25k. Mówił, że nie ma gotówki, więc wyszedłem z inicjatywą, że 20k zapłaci na miejscu, a 5k dopłaci do soboty do 20:00. Zgodził się i poszliśmy na taki deal, skoro umowa dżentelmeńska to nie ma problemu, natomiast jest godzina 21 z hakiem, a osobnik nie raczył się pojawić. Wczoraj zwróciłem się z zapytaniem, czy może ma gotówkę wcześniej, żeby zamknąć temat, na co odpowiedział mi, że ma ponad 40k ale i tak nie zamierza mi oddać, bo ma czas do soboty. Jego sprawa nie wnikam, natomiast jak się umawia to się dotrzymuje słowa. Jeżeli ten Pan to czyta, to ja jestem w pełni świadom, że może być nagłe zdarzenie, musi wyjść, czy będzie nieobecny, jak najbardziej rozumiem, sam często muszę przełożyć rozgrywkę na życie prywatne , ale przed tym informuje o zaistniałej sytuacji. Wystarczy napisać czy to w grze, czy na forum, że zaistniała taka sytuacja i czy możemy przełożyć raty, nie ma problemu, jestem człowiekiem otwartym na propozycje, żyjemy w dobie komputeryzacji, że wystarczą 3 kliknięcia myszką, aby coś załatwić. Jak ten osobnik raczy się pojawić i dać chociaż jakikolwiek znak życia to temat zamkniemy, jak na razie do zwrotu jest zaległe 5k. Pozdrawiam Bartek vel. VasiDe Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów:
 12. Fajny evencik a jak jechałem obok ciebie to się z ciebie śmiałem że szkoda że tego nie nagrywasz
 13. Witam! Nie otrzymałem SMS po wysłaniu na numer 91455 z kwotą 17.22 Hajs z telefonu mi zeżarło - może mi ktoś powiedzieć co mam pokazać i komu by zwrócono mi albo kod albo pieniądze?
×
×
 • Create New...