Skocz do zawartości

TheVarus

Gold
 • Zawartość

  155
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

75 Świetny Gość!

O TheVarus

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 01.01.1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnie wizyty

2032 wyświetleń profilu
 1. Próbowałem się z nią dogadać i sama stwierdziła że woli skargę niż oddawać kasę tak więc skoro sprawa przeszła na forum to satysfakcjonuje mnie tylko zabranie prawa jazdy. Oskarżona miała szanse załatwić to polubownie ale sama wybrała drogę skargi tak więc niech poniesie tego konsekwencje.
 2. Zapłaciłaś 20 euro, a gdy wysłałem LOG z mechanika o naprawie wartości 500 euro to mnie wyśmiałaś wręcz no to napisałem że masz wybór albo pokrywasz koszta albo piszę skargę i wybrałas skargę
 3. To co istotne to jest widoczne, szkoda miejsca na renderowanie całego.
 4. Data i godzina zdarzenia: 12.03 około 16:00 Nick/pasek: Kodziras89 Nick/pasek oskarżonej osoby: xKarolina_ Mój serial: 0F51EF5D01C9C9ACAD6B3592A5E62233 Opis: Kiedy zjeżdżałem do mecha przeciwny pas był pusty ale gdy byłem na początku podjazdu dziwnym trafem premier na taxo zjechał z trasy i nawet nie zwalniajac uderzył we mnie i skręcił w stronę mecha. Gdy napisałem o odszkodowanie to oskarżony zażyczył sobie skargi a potem się jej jeszcze domagał tak więc jest i ona. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy😞 Zakaz prawa jazdy na tydzień bo naprawa wyniosła mnie 500 euro a oskarżony nawet nie przeprosił nie mówiąc o zwrocie gotówki. Gracz poinformowany o skardze.
 5. Przyjmuje przeprosiny, miłej niedzieli!
 6. Byłeś w pełni świadom tego co pisałeś i dobrze wiesz że jeśli byłoby tak jak pisałeś to bez problemu byś byl w stanie to udowodnić i mieć sprawę z głowy ale widać wolałeś iść w zaparte okłamując przy tym mnie i osobe rozpatrującą ten wątek.
 7. "Czego miałem robić screena? Wolne miejsce, to wjezdzam :')" to nie rozumiem czemu celowo skłamałeś w poprzedniej wypowiedzi.
 8. Grasz na serwerze nie od dziś i wiesz że jeżeli pierwsze miejsce rzeczywiście byłoby wolne to zaraz by się zleciało milion osób żeby je zająć. Według mnie to pusta próba tłumaczenia. Ale być może się mylę tak jak mówię, czekam na wypowiedź administratora/rcona.
 9. Ciekawe że akurat to auto Ci się nie załadowało, widać jak podjeżdżasz z 3 stron i próbujesz zbugować. Mogłeś zrobić screena jeśli rzeczywiście tego auta nie widziałeś żeby mieć na swoją obronę. Czekam na wypowiedź admina.
 10. Data i godzina zdarzenia: 9.03.2019 Nick/pasek: _Wonski Nick/pasek oskarżonej osoby: .SvierusS* Mój serial: 0F51EF5D01C9C9ACAD6B3592A5E62233 Opis: Co tutaj opisywać, na screenach widać ewidentnie że to jego pojazd i że to on używa bugów serwera aby uzyskać pierwsze miejsce na giełdzie. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: SCREENY: https://imgur.com/a/0OqZ9VN (widać co pierwsze stało na miejscu i jak gracz próbował bugować) FILM (żeby nie było że ssy są spreparowane to na filmie widać że gracz wysiada z pojazdu) : Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy Jako iż jest to korzystanie z bugów serwera, a nie przewinienie związane z wykroczeniem drogowym to oczekuje bana na 60 DNI aby gracz raz na zawsze nauczył się że SUROWO ZABRONIONE jest używanie bugów serwera a w dodatku próba czerpania z tego korzyści. Pozdrawiam >> .SvierusS*(414): . >> .SvierusS*(414): Informuje o skardze: Gracz poinformowany o skardze.
 11. Zazwyczaj nie dodaje filmików na forum ale myślę że ten może zaciekawić większą ilość użytkowników
 12. Nazwa: Poważnie? Ty tak na serio?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...