Jump to content

TheVarusCOMEBACK

Player
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Świetny Gość!

About TheVarusCOMEBACK

 • Rank
  Ken Rosenberg
 • Birthday 01/01/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Polska

Recent Profile Visitors

5610 profile views
 1. Dawaj odc haha xD

  1. Garazinho

   Garazinho

   co sie stalo, unbana dostal czy co

  2. Kielan
 2. I dziwią się że z 600 osób zrobiło się 200 xdd

  1. Show previous comments  3 more
  2. Szkorpio*

   Szkorpio*

   family friendly

  3. |LwG|Erid

   |LwG|Erid

   #mniesmieszy

  4. gagateeeek

   gagateeeek

   No w sumie nic dziwnego z tym licznikiem xD moze jak bedize po 20 osob to cos zrobią dobrego w tym kierunku xD

 3. ale ci odpowiedzieli xDD

  1. Szlesiu

   Szlesiu

   coraz większe chamstwo ze strony serwera przemawia  

  2. gagateeeek

   gagateeeek

   #pylife XD moze wkoncu jakis wlasciciel zajmie sie tym co sie dzieje na serwerze ze strony Administracji narazie zostalo nam patrzenie na no wiadomo na co XD

 4. Masz podobną sytuacje ja rok temu napisałam post o włamaniu miałam 0-we konto,teraz już mam uzbieraną konkretną sumkę,a odpowiedzi do apelacji do tej pory nie widzę.
  #łączmysięwbólu.

 5. @BloodLine_ z całym szacunkiem do Pani ale to co się dzieje już wybiega za wszelkie granice tolerancji, minęło ponad 20 dni czyli 3 tygodnie od Pani ostatniej odpowiedzi na wiadomość prywatną, sama mówiła Pani o tym żebyśmy "szanowali swój czas" a zwłoka w postaci 20 dni jest chyba wyraźnym brakiem szacunku dla mojego czasu, po przedstawieniu niepodważalnych dowodów o mojej niewinności nie otrzymałem ani jednej odpowiedzi, mocno wierzyłem w sprawiedliwość i to że każdy gracz jest traktowany równo ale pomimo dostarczenia wszelkich wyjaśnień mija już drugi miesiąc bana którego powodu nadal nie jestem w stanie zrozumieć. Liczę że chociaż tutaj Pani odpowie i zakończymy sprawę, nie chcę posądzać tutaj o celowe ignorowanie mojej apelacji ale 20 dni oczekiwania na odpowiedź podczas gdy zazwyczaj w sprawach z Panią odpowiedź otrzymywałem po jednym dniu daje do myślenia. EDIT: Mija już 30 dni od ostatniej odpowiedzi ws tej apelacji.
 6. Varus zawsze z tobą 😁 ja chociaż mam pamiątkę po tobie kupiłem od ciebie bulleta takiego złotego zdążyłeś go postawić na domek dałem ci za ng 400 k +cluba na MK2 i jakieś tam wisu czerwony taki. Przepłaciłem ale miałeś go w łapkach więc  mam go nadal i śmigam sb. Liczę że dostaniesz UB bo nie wyobrażam sobie gry bez takiego Mirka i odc na kanale o pyłku 

  1. TheVarusCOMEBACK

   TheVarusCOMEBACK

   Dzięki stary za te miłe słowa ❤

  2. lukasz_pl

   lukasz_pl

   widz zawsze stanie murem :D

 7. masny banik

  1. Show previous comments  5 more
  2. Domis_

   Domis_

   Z Varuskiem to zawsze dobry kontakt był i będzie więc no moja kariera na pylu również się skończyła pozdrawiam serdecznie calą administracje.

  3. agarabi

   agarabi

   No, moja tez sie moze skonczy, benc

  4. gagateeeek
 8. Varus podszywają się pod Ciebie ;c https://pylife.pl/profile/34980-thevarusyt/

  1. Show previous comments  1 more
  2. |WB|BePower

   |WB|BePower

   No w sumie racja. A i jeszcze jedno, masz dostać ub jak nie dostaniesz unsub XD

  3. TheVarusCOMEBACK

   TheVarusCOMEBACK

   To nie ode mnie zależy, ale wysłałem wiadomość w niedziele i oczekuje na odpowiedź, mam nadzieje że chociaż dowiem się o co chodzi bo nadal nie znam powodu 😕 

  4. Azymix

   Azymix

   XD ustawiłem dla beki żebyście pomyśleli że Varus już odchodzi z serwa

   To ja Azymix XD

 9. Zgadza się, proszę sprawdzić logi ponieważ od każdego z tych graczy kupowałem kody gold. Sama może Pani to sprawdzić w logach oraz każdy z ww graczy również może to potwierdzić.
 10. Murem za Varusem.

 11. No powiedz mi kiedy!!!!

  1. TheVarusCOMEBACK

   TheVarusCOMEBACK

   Kiedy Pani BloodLine rzuci okiem :( 

  2. Domis_

   Domis_

   No i koniec

 12. Nick: |YT|Krakersik_ Serial:0F51EF5D01C9C9ACAD6B3592A5E62233 Staż na serwie: prawie 5 lat Nick admina: Pani BloodLine Powód zbanowania: przelewy do wyjaśnienia Krótki opis sytuacji: Nie mam pojęcia o co chodzi, prosiłbym o wyjaśnienie, być może jest to związane z tym że poprzedniego dnia kupiłem sporą liczbę kodów gold w których lokuje swój majątek z racji iż kody gold nie tanieją a jest to bezpieczna forma lokaty, gracz miał ich dość dużo i wszystkie były sprawdzone przez AFXa dlatego też zdecydowałem się zakupić ich tyle ile mogłem. Dowody: - Link do poprzedniego podania: - Coś od siebie: Prosiłbym o wyjaśnienie o co chodzi, chciałbym wyjaśnić sprawę w miarę szybko ponieważ zależy mi na uczestnictwie dzisiaj w licytacji RCON, Pozdrawiam i dziękuję za rozpatrzenie apelacji.
×
×
 • Create New...