Jump to content

Canon*cvt

Player
 • Content Count

  382
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

242 Świetny Gość!

2 Followers

About Canon*cvt

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 11/29/2001

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

2610 profile views
 1. Model pojazdu:Buritto Przebieg:obojętnie Cena: do 100k Felgi: mogą być off-road
 2. Prawdopodobnie we wtorek z rana moglibyśmy przesłać
 3. Dobrze, pojazd po ub Zostanie zwrócony do mnie. Rozumiem że Doma21 również musi złożyć wniosek ? Szkoda, że na tym serwerze pomoc nowemu graczu w znalezieniu odpowiedniej pracy dla niej to jest karalne. Przykre Ale prawdziwe ehh
 4. Nick: Canon. Serial: 1880F6FE57037D054CE246CEB0E8B644 Staż na serwie: 5 lat Nick admina: |ASMSA|;M!ksS Powód zbanowania: Wyjaśnij coś na forum - rozdawanie majątku Krótki opis sytuacji: Szczerze? Jestem zdziwiony zachowaniem administracji, według mnie dążycie do utraty graczy, ale cóż. Nawiązując do tematu chciałbym przedstawić o co chodzi. Gram na serwerze od 5 lat, postanowiłem zaprosić moją dziewczynę na serwer i z nią miło pograć, dałem jej 60000 tyś euro na pojazd marki Buritto, przekazałem jej go aby mogła pracować w pracy Kuriera, ponieważ jej się to podoba. Nie grałem na serwerze od 2 tygodni, ja i moja dziewczyna z chęcią oraz radością chcemy wbić na serwer, a jesteśmy niewinnie zbanowani. Nie wiem gdzie w waszym regulaminie pisze, że nie można sobie dawać w "prezencie" pojazdów ale postanowienie, zbanowania dwóch kont, za nic to jest nie odpowiedni krok. Dowody: brak Link do poprzedniego podania: brak Coś od siebie: Może mi zależy na unbanie, ale najbardziej mi zależy na odpowiedź ze strony administracji, cała akcja zaczęła się, że moją dziewczynę staranował obecny administrator LastoAkaRudy, oraz bezczelnie zażądał od niej pieniędzy na naprawę pojazdu. Ta mu odmówiła, ponieważ to on, brawurowo staranował nowego gracza. Teraz, dnia dzisiejszego dostaliśmy oboje bana, za prawdopodobnie przekazanie pojazdu marki buritto, bo co? Bo dałem w prezencie? Czy to jest karalne? Myślę, że nie i również w realnym życiu nie jest to też. Nikt nie rozdaje majątku oraz nie przywłaszcza, tak jak to było opisane w powodu bana. Według mnie jest to nieodpowiednie zachowanie administracji serwera, jest samowolka, oraz brak dyscypliny, ekipa rozdaje kary za nic. Takie zachowanie nie prowadzi do zachęcania do gry, jestem uczciwym oraz aktywnym graczem z stażem, który zna serwer i nie łamie rzekomo znanego przeze mnie regulaminu. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich osób, a od osób które popełniły błąd, lub nieuczciwie ukarały nas, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Pozdrawiam, Canon.
 5. Twój pasek: Temat pracy: Znak graficzny(znak wodny) Co ma być na grafice: Do ustalenia na priv. Wymiary: Priv Typ grafiki (sygnatura/avatar/tapeta/inne): Inne Inne informacje: Poszukuję grafika który wykona estetyczni znak wodny na potrzeby osobiste(fotograf). Istnieje możliwość wynagrodzenia całkiem dobrą sumą w postaci pieniędzy z gry! W razie pytań pisać tu w temacie, bądź na Pv. Również mogę podać swoje GG oraz facebooka! Pozdrawiam, liczę na wasze chęci!
×
×
 • Create New...