Skocz do zawartości

Super_Sutener

Gracz
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58 Świetny Gość!

2 obserwujących

O Super_Sutener

 • Tytuł
  Frank Tenpenny
 • Urodziny 30.05.1996

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wroclove
 • Zainteresowania
  Jestem barmanem na tym densingu

Ostatnie wizyty

1031 wyświetleń profilu
 1. Licytacja-Fortuna id 52761

  12k
 2. Lil_Skinny Zbanowy prze noctropolis (sprawdzić 25 marca)

  Pieniądze zwrócone
 3. Skarga na Lil_Skinny (sprawdzić 3 marca)

  Gracz poinformowany, lecz jak pisałem przestał odwiedzać forum, oraz serwer.
 4. Data i godzina zdarzenia: Nie jestem do końca pewien, do miesiąca czasu. Nick/pasek http://panel.pylife.pl/gracz/16809 Nick/pasek oskarżonej osoby: http://panel.pylife.pl/gracz/294740#Lil-Skinny Mój serial:24E44E03213EB0D069F1A421523D1343 Opis: Klasyka: pożyczyłem graczowi Lil_Skinny 20k, miał oddać w ciągu tygodnia, minął z miesiąc, gracz przestał wbijać na serwer, nie odczytuje wiadomości na forum, więc zmuszony jestem napisać skargę. Niestety nie pamiętam dokładnej daty pożyczki, myślę, że minął jakiś miesiąc. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Brak Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Nabicie na pal, lub zwrot pieniędzy.
 5. Dla wszystkich posiadaczy ZR'ek fmk, którzy chcą podrifcić- Masa max, 5 biegów, szeroki kapeć 

  1. mireksbmaffija

   mireksbmaffija

   no nie wiem, zobaczę zaraz. Tylko ta masa max? xD

  2. Super_Sutener

   Super_Sutener

   O dziwo tak, sprawdź zresztą. Na początku dziwnie się jeździ, ale jak opanujesz to lepiej bokiem śmiga

  3. mireksbmaffija

   mireksbmaffija

   ta sprawdzałem,  ale już nie mam źr xD

 6. Skarga na |FakeTaxi||SM|Cyrex.RsZ

  W wielkim skrócie: Gracz Jakub sprzedał graczowi Cyrex kod premium na 30 dni za 5k. Gdy Cyrex dostał kod, odpowiedział Jakubowi, że jest on nieprawidłowy, po czym Kubuś wysłał mu drugi kod, myśląc, że to jego wina. Niestety myślenie nie jest mocną stroną Cyrexa i chwali się, że oszukał innego gracza na live.
 7. Licytacja Kilku pojazdów

  Sorry, nie zauważyłem
 8. Licytacja Kilku pojazdów

  Klocek- 3600 eu
 9. Rozpoczęcie ferii zimowych.

  Wreszcie coś ciekawego, czekam z zaciśniętymi kciukami
 10. Nick: Super_Sutener Staż: 4 lata| 1754h Serial: 24E44E03213EB0D069F1A421523D1343 Nick osoby zawieszającej: Matu Powód zawieszenia prawa jazdy: Celowy taran Opis sytuacji: Jechałem do mechanika dolnego LV, gdy jakiś gracz zaczął mnie taranować holownikiem, olałem to, bo co ja mogę? Ale potem zobaczyłem, że wsiada do Perreniala, więc oddałem mu z nawiązką, niestety nie zachowałem uwagi i zostało mi zabrane prawo jazdy. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) Coś od siebie: Nigdy nie piszę apelacji, gdy uważam, że byłem winny, wolę już odczekać te parę dni, lecz w tym wypadku zostałem przez gracza w Perrenialu podburzony. Nie żałuję, że to zrobiłem, należało mu się. Liczę tylko na zmniejszenie kary.
 11. Co chwilę wklejamy najważniejsze punkty regulaminu na czacie organizacji, należy się do nich stosować. Z tego co pamiętam kompletnie zniszczyłeś gangowy samochód i odstawiłeś niezatankowany do przecho.
 12. Nocna Jazda Las Venturas powraca!

  Akurat mam wolne w pracy, wbiję
 13. Skarga na Moczka

  Huku nie narobiłeś, co najwyżej pierdnięcie
 14. Skarga na D3SiGN3R(zmienił nick na PamiX%

  Nie jestem w żaden sposób związany ze skargą ale myślę, że skoro te wszystkie oskarżenia są prawdą należy gracza PamiX naciągnąć na pal, spalić na stosie, utopić we własnych wymiocinach lub zbanować na 45 dni.
×