Jump to content

Konfucjusz

Administrator
 • Content Count

  818
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1086 Świetny Gość!

About Konfucjusz

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 12/30/2000

Komunikatory

 • Numer GG
  55057572

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Układ Kepler-37
 • Zainteresowania
  ...

Recent Profile Visitors

10619 profile views
 1. Jeśli chodzi o kwestię, która jak zauważyłem Ciebie dosyć nurtuje, to udowodnienie otrzymałem od osoby z ekipy. Sam zastanawiałem się czemu dopiero dzisiaj o tym zostałem poinformowany, ale to nie zmienia faktu, że uzyskałem niezbite dowody na ten incydent. Zgodzę się, że to twój pierwszy taki wybryk. W takim razie, jeśli obiecujesz mi, że więcej nie powołasz się do wykonania jakiegokolwiek błędu na serwerze, to będę gotów Ciebie odbanować i dać Ci ostatnią szansę.
 2. Nie było po co się denerwować, gdy początki miałeś trudne na serwerze. Mogło być też tak, że w tym momencie akurat osoby zajmujące się dawaniem pomocy, były zajęte. Odbanowany, nie denerwuj się więcej.
 3. Drogi graczu, 'relog' to jest ucieczka. Czy to po incydencie z Twojej winy, czy też z kajdanek funkcjonariuszowi, więc nie przyjmuję do wiadomości takiego tłumaczenia. Tak, powinieneś napisać /raport. Uwierz, zawsze mogłoby to coś dać. Lepsze jest skorzystanie z tej komendy i zachowanie zimnej krwi, niż samemu się mścić. Trzymam Ciebie za słowo, że już więcej nie będziesz robił komuś na złość, ani taranował innych graczy. Odwieszam karę.
 4. A ta apelacja po co? Przecież poprzednia została rozpatrzona (i chyba nawet na twoją korzyść). Przejrzyj sobie: Tą apelację archiwizuję.
 5. Nie trawię tego typu podejścia: ,,bo są inni, którzy dostawali mniej surowe kary". Twoja kartoteka jest najważniejsza, jej się trzymaj. I myślę, że powinieneś wiedzieć to, że niezależnie od godziny, nie powinno się takich sformułowań kierować na czatach globalnych. Jeśli chodzi o ,,podziękowanie dla RCONów", to ja nie wyczułem tam żadnego żartu. Tak samo, jeśli chodzi o próbę uciszenia innego gracza na czacie GOLD, są na to inne, ładniejsze zamienniki słów, niż te wulgarne, jeśli już tak bardzo Cię denerwował. Każdy kto ma dostęp do czatu GOLD / PREMIUM ma prawo się tam wypowiadać zgodnie z regulaminem. Mimo tego, że analogicznie z Twoją kartoteką powinienem zostawić taką karę lub ją troszkę zmodyfikować, to otrzymasz ode mnie drugą szansę. Nie zmarnuj jej, bo następnym takim razem nie będę ugodowy. Zostajesz odbanowany.
 6. Przepraszam, że się wepchnę tutaj. Bezczelnie się odzywasz w apelacji, a o twoim podejściu już nie wspomnę. Dodatkowo omijasz bana na forum panie @|OSP|YT|SvierusS*. Konto zostaje zbanowane, żegnamy.
 7. Przez twoją dystrybucję tego linku kilka osób zdołało się o tym dowiedzieć i zgaduje, że nie kilka, bo mimo, że nie znalazłem w logach więcej tego typu rozsyłania, to obstawiam, że na innych komunikatorach to gdzieś poszło także. W końcu do mnie też to doszło. Nie zostaniesz odbanowany.
 8. Wyżej wyjaśniono. Innych postępowań nie da się w tej sprawie wykonać, niż wyżej wymienionych.
 9. Jest to twoja pierwsza kara tego typu, dostaniesz ode mnie drugą szansę, ale masz nigdy więcej nie korzystać z nagrywarek makro, aby omijać system Anty-AFK. Następnym razem nie będzie tak ulgowo, odbanowany.
 10. Nie ma sprawy, witaj na serwerze.
 11. Dzięki wielkie za pomoc ❤️ 

 12. Usunięto kilka błędów strony oraz odtwarzacza Poprawiono szerokość i wysokość listy przebojów Zablokowano tymczasowo możliwość pobierania zewnętrznego odtwarzacza na rzecz błędu występującego z nim Usprawniono synchronizacje oraz szybkość wykonywanych animacji przez odtwarzacz Dodano kilka nowych animacji w odtwarzaczu oraz zsynchronizowano je z resztą Ułatwiono czytelność napisów odtwarzacza
 13. W tym wątku zamieszczane będą aktualizacje serwera Radia K69 oraz witryny internetowej K69.pl.
 14. Chcesz słyszeć swoje ulubione hity na Radiu K69? System propozycji muzycznych uległ zmianie. Zapraszamy do nadsyłania swoich propozycji oraz oddania głosu w ankiecie! Link w komentarzu.

×
×
 • Create New...