Jump to content

Konfucjusz

Administrator
 • Content Count

  864
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1206 Świetny Gość!

About Konfucjusz

 • Rank
  Lance Vance
 • Birthday 12/30/2000

Komunikatory

 • Numer GG
  55057572

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Układ Kepler-37
 • Zainteresowania
  ...

Game Account

 • Faction
  Policja
 • Faction rank
  Młodszy aspirant

Recent Profile Visitors

11613 profile views
 1. Osoba, która wyrzuciła ciebie z organizacji Eastern Horde to: kWh (PID: 42884) o godzinie 18:16 dnia 10 lipca.
 2. Zgadzam się z wypowiedzią P@UL*'a w 100%. Niestety ale jeżeli ten błąd występuje, to po prostu trzeba odświeżać stronę do skutku. U mnie ten błąd już od dawna przeminął. Jest też pewna nadzieja, że ten błąd został już zniwelowany. Ostatnio był także problem w jednej z największych serwerowni Cloudflare - nie ładowały się wtedy między innymi zdjęcia na mediach społecznościowych, forum miewało problemy z wczytywaniem, aktualności na forum były niedostępne. Jeżeli dalej błąd występuje proszę stworzyć wątek w dziale błędy z zrzutem ekranu błędu. Myślę, że wyjaśniono wszystko na ten moment, zamykam.
 3. Do 100 polubień ma się rangę "CJ". Po przekroczeniu tej poprzeczki posiada się "Świetny Gość!" i tak do nieskończoności. Więcej poziomów reputacji niestety nie ma na forum. Myślę, że wyjaśnione, zamykam.
 4. Jeżeli błąd dalej występuje, to opisuję sytuacje: Błąd informuje o tym, że twoje łącze internetowe nie pozwala na pobranie pliku o nazwie "parachuteopen.mp3". Jest to skompresowany dźwięk otwierania spadochronu w grze. Opóźnienie umożliwiło Ci pobranie pliku w czasie 10 sekund, jednak plik nie został pobrany, czyli coś może być na rzeczy. Spróbuj może wejść na serwer korzystając z innego internetu, chociażby nawet z hotspotu danych mobilnych z telefonu. Jeżeli nie pomoże inny internet, to skontaktuj się ze mną na PW, pomogę ci uzupełnić MTA o fabryczny plik, którego nie udaje się pobrać.
 5. Gracz w tym wątku Ci pomógł, problem wyjaśniony, więc zamykam.
 6. Została dodana na serwer możliwość przemontowania ogumienia na fabryczną szerokość, jednak każda taka zmiana kosztuje kolejne pieniądze. Więcej informacji znajdziesz u mechanika tunera. Problem nie ma prawa już występować, zamykam.
 7. 11. Tematy, które będą nieaktywne 2 dni po wypowiedzeniu się administracji będą automatycznie zamykane i przenoszone do archwium. Wątek przedawniony, jeśli problem dalej występuje, proszę o stworzenie nowego wątku. Temat zostaje zarchiwizowany.
 8. Błąd polega we własnym sprzęcie. Niektóre karty graficzne nie obsługują skryptu pracy Drona L2 oraz StreetView. Nic na to nie da rady, jak wymiana sprzętu. Polecamy również inne prace na serwerze do zarobków. Temat przedawniony oraz wyjaśniony. Archiwizuję go.
 9. 11. Tematy, które będą nieaktywne 2 dni po wypowiedzeniu się administracji będą automatycznie zamykane i przenoszone do archwium. Temat przedawniony i wyjaśniony, archiwizuję go.
 10. 12. Tematy, które będą nieaktywne powyżej 2 tygodni mogą zostać zamknięte i przeniesione do archiwum bez wypowiadania się członków administracji. (Wyjątek – tematy skierowane do administracji RCON) Temat przedawniony, jeśli błąd dalej występuje, proszę napisać nowy wątek.
 11. Zdarza się czasem tak, że nie zalicza godzin na służbie frakcji / pracy urzędowej, lub właśnie lataniu godzin. Jest to kwestia wysyłu informacji pomiędzy gracz - serwer. Jest znikoma szansa na to, że zostanie to poprawione, ponieważ występuje to bardzo rzadko i najczęściej w przypadku utraty połączenia danego gracza. Temat przedawniony, zamykam.
 12. W październiku 2018 roku dokonano poprawek na Comecie II i jego maksymalna prędkość na wszystkich MK wynosi do 215km/h. Temat przedawniony, a błąd poprawiony, zamykam.
 13. W październiku 2018 roku dokonano poprawek na Comecie II i jego maksymalna prędkość na wszystkich MK wynosi do 215km/h. Temat przedawniony, a błąd poprawiony, zamykam.
 14. Z moich obserwacji wynika, iż problem został rozwiązany. Błąd został poprawiony w grze, a wątek niepotrzebnie się tutaj tylko kurzy, zamykam.
 15. Autor tematu nie posiada już tego pojazdu od pół roku. Jeżeli błąd nadal występuje w innych pojazdach z nitrem, proszę stworzyć nowy wątek. Archiwizuje ten temat z powodu przedawnienia.
×
×
 • Create New...