Jump to content

Konfucjusz

Administrator
 • Content Count

  1230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1696 Świetny Gość!

About Konfucjusz

 • Rank
  Trevor Philips
 • Birthday 12/30/2000

Komunikatory

 • Numer GG
  55057572

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Układ Kepler-37
 • Zainteresowania
  ...

Recent Profile Visitors

13357 profile views
 1. Wykaz historii kar konta |SAMC|Emciok za dzień 22.09.2019: Tymczasowe/permanentne blokady konta (bany) - x1 Wyciszenie na czatach lokalnych/globalnych oraz czynności pisemnych (mute) - x1 Konto uzyskało ostatnio karę dnia: 10.07.2017r. Jeżeli autor życzy sobie podanie dokładnych powodów kar, to proszę zgłosić się w prywatnej wiadomości na forum do osoby, która sprawdziła tą prośbę.
 2. Wykaz historii kar serialu D4186BA394473AE52F03B8788A754684 za dzień 22.09.2019: Tymczasowe/permanentne blokady konta (bany) - x3 Zakaz prowadzenia pojazdów naziemnych - x12 Zakaz prowadzenia pojazdów lotniczych - x3 Wyciszenie na czatach lokalnych/globalnych oraz czynności pisemnych (mute) - x8 Zakaz zatrudnień oraz wykonywania prac stałych - x3 Jeżeli autor życzy sobie podanie dokładnych powodów kar, to proszę zgłosić się w prywatnej wiadomości na forum do osoby, która sprawdziła tą prośbę.
 3. Punkty wygasają same po czasie. Nie posiadasz aktualnie żadnych ograniczeń na forum, więc nic Ci nie utrudnia przeglądania i działania na forum. Nie usuwamy żadnych punktów z ewidencji, nawet jeśli zostały dodane notki dla administracji o wyjaśnieniu takowych. Dodatkowo stwierdzam, że jest to zły dział.
 4. Podane konto nie posiada w ewidencji żadnych kar.
 5. Damian: - jest to jedyne konto przypisane do podanego serialu.
 6. Konfucjusz

  Sprawdzenie kar

  Wykaz historii kar konta Kzedo za dzień 22.09.2019: Tymczasowe/permanentne blokady konta (bany) - x3 Zakaz prowadzenia pojazdów naziemnych - x15 Wyciszenie na czatach lokalnych/globalnych oraz czynności pisemnych (mute) - x7 Jeżeli autor życzy sobie podanie dokładnych powodów kar, to proszę zgłosić się w prywatnej wiadomości na forum do osoby, która sprawdziła tą prośbę.
 7. Jeżeli zakupisz konto Premium, bądź Gold, to odblokujesz możliwość konfiguracji tła na profilu. Dopóki tego nie zrobisz, ta funkcja będzie zablokowana. Nie możemy usunąć Tobie tła.
 8. Jeżeli zalogowałeś się na forum, to analogicznie powiązane konto z nim w grze, czyli Fkiler posiada identyczne hasło takie jak na forum. Proszę spróbować w ten sposób, jeśli nie zadziała proszę przywrócić sobie hasło: http://sso.pylife.pl/zmiana-hasla.
 9. Jeżeli konto nie posiada przypisanego maila, a Ty nie pamiętasz hasła, to konto przepadło.
 10. Osoba wyżej podała link. Dodam, że osoba ta posiada bana w grze oraz na forum.
 11. Skoro pamiętasz swój mail i masz do niego dostęp, to proszę skorzystaj z funkcji resetowania hasła z podanego adresu: http://sso.pylife.pl/zmiana-hasla. Postępuj zgodnie z widniejącymi informacjami i instrukcjami na ekranie, aby przywrócić hasło. Zamykam.
 12. Czy problem dalej występuje?
 13. Niestety nie znaleźliśmy niczego w naszych logach w sprawie zmian koloru. Jeżeli zrobił to mechanik, to niestety, ale nie zidentyfikujemy tego. Zamykam.
 14. Nie rozpatrujemy raczej takich próśb w dziale Pomoc. Możesz spróbować w dziale GOLD, lub też jeżeli uważasz to za błąd lub utrudnienie w grze na serwerze, to wyślij to do działu Błędy.
 15. Prosiłbym na przyszłość zważać na prędkość oraz na zabezpieczenia, a także oświetlenia w postaci trójkątów. Kara odwieszona.
×
×
 • Create New...