Jump to content

SzymonQ*cvt

Moderator
 • Content Count

  1442
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

598 Świetny Gość!

About SzymonQ*cvt

 • Rank
  Trevor Philips
 • Birthday 09/30/2001

Komunikatory

 • Numer GG
  61947771

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Pruszków
 • Zainteresowania
  Informatyka, motoryzacja.

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Młodszy Lekarz Ogolny

Recent Profile Visitors

11572 profile views
 1. Twoja kara mija za 2 godziny, także ją odczekasz. Zamykam.
 2. No, no gratulacje! :-)

 3. Siema zielony 😎

 4. nie jesteś sam!

  1. a$ap.kemx

   a$ap.kemx

   jednak juz spidi jest sam XDDD

 5. Najlepszy junior a jednak tylko on się został 

 6. Patrząc na te skargi to zaniedługo moderator jedynie będzie mógł rapsy robić bo o wszystko się prują xD

 7. U mirin brah?

 8. Zacznę od tego, że były dwa raporty odnośnie tego, że ktoś robi kamikaze na giełdę LV. Tepnąłem się za pierwszym razem, lecza samolot wybuchł i go nie było widać, natomiast za drugim razem, gdy się tepnąłem na tego raporta samolot już był, a ostatnim kierowcom byłeś Ty. Zapytałem na chacie moderatorskim czy zgłaszałeś rozbicie i dostałem informację, że tego nie zrobiłeś. Dodatkowo po otrzymanej karze zacząłeś mnie wyzywać za co tego dostałeś mute, a później bana za CBK w raportach. Nie tolerujemy takich rzeczy na serwerze. Kara zostaje. Zamykam.
 9. Pieniądze w bankomacie uszykowane. Czekam na cofnięcie transakcji.
 10. Data i godzina zdarzenia: 2020-04-02 22:30:13 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: C6C19D872F7B64BDE0EF3A1D29A6B534 Opis: Sprzedałem graczowi motocykl marki Sanchez w cenie 30k + podatek, czyli dokładnie 32400 EURO. Dogadałem się z graczem tak, że sprzedam mu to w tej cenie i resztę pieniędzy czyli 52600 EURO doniesie do czwartku tj. 09-04-2020r. Gracz od momentu transakcji nie wchodzi na serwer także wiąże się to z tym, że nie ma pieniędzy, które miał oddać w wyznaczonym terminie. Proszę o ukaranie gracza oraz o cofnięcie transakcji. Dowody w postaci logów: https://imgur.com/a/rsVFQOX
 11. Zacznę może od opisania powodu zabrania Twojego prawa jazdy, ponieważ wczoraj było lekkie zamieszanie i chyba dokładnie Ci tego nie wyjaśniłem. Jadąc w stronę PC autostradą zauważyłem jak jedziesz z kolegą karetką, po chwili nawróciliście w połowie autostrady na wysokości PC i jechaliście w stronę wyskoczni na Montgomery. Zdziwiło mnie to, że nagle zawróciliście i postanowiłem sprawdzić mapę i śledzić wasz blip, bo pomyślałem, że chcecie wyskoczyć. Nie myliłem się, bo wasz blip przeciął autostradę i znaleźliście się na Montgomery. Zacząłem Cię specować i po dojechaniu do San Fierro nie jechałeś według KRD i kierowałeś się w stronę wyskoczni obok sklepu ,,z maścią". Wyskoczyłeś i wtedy już miałem konkretny dowód na to, że po prostu przysłowiowo odwalasz. Uważam, że jest to zachowanie niegodne członka frakcji. Karę odczekasz, mam nadzieję, że 7 dni przerwy od jazdy oraz zawieszenie we frakcji skłoni Cię do pewnych refleksji na temat Twojej jazdy. Zamykam.
×
×
 • Create New...