Jump to content

Szakal_

Moderator
 • Content Count

  1570
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1661 Świetny Gość!

About Szakal_

 • Rank
  Claude Speed
 • Birthday 09/30/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Las

Game Account

 • Faction
  San Andreas Medical Center
 • Faction rank
  Ordynator

Recent Profile Visitors

7292 profile views
 1. Zastosuj prawidłową nazwe tematu według wzoru i napisz poprawnie apelacje, dzięki temu może szybciej zostać sprawdzona.
 2. Już kilka wyciszeń oraz banów za CBK miałeś, kare odczekasz w całości. W tym czasie przemyśl swoje zachowanie i staraj się nie prowokować innych graczy jak i nie ulegać prowokacjom tylko zignorować to.
 3. Skoro powinien dostać bana, to ty tym bardziej powieneś go otrzymać mając na koncie ponad 20 wyciszeń oraz kilka banów za CBK. Mute odczekasz, nie jest długie i przemyśl całą sytuacje jak się zachowujesz w stosunku do innych graczy.
 4. Przez dobre 15 minut widziałem co próbujecie zrobić z innymi graczami zjeżdżając im pod prąd. Najpierw chyba żółtego premiera, nie pamiętam już modelu auta ale zjechaliście mu pod prąd próbując go zepchnąć do wody ale zatrzymał się na krancu i udało mu się zostać na ziemi. Następnie gracz Coqe, który jechał mostem tzw. do wodowania zjechałeś mu pod prąd jakbyś chciał go nastraszyć czy coś, nie wiem co chciałes uczynić. No i wracając do sedna sprawy gdyby gracz z sabre się nie cofnął nie udałoby Ci się go zwodować bo widziałem jak go goniłeś. A wracając do sprawy z Tobiasza skoro mam poraszuać to mogę. Już wczoraj @Riddic upominał Ciebie oraz kickował abyś nie utrudniał mu gry, skoro go nie lubisz to po co za nim jeździsz i mu uprzykrzasz gre na serwerze wraz ze swoimi kolegami? Co do tego zwodowania Tobiasza, tutaj akurat mogę Ciebie przeprosić za to oskarżenie, ale obserwując zauważyłem jak Tobiasz wyjeżdża z PC akurat tam byliście i momentalie zawróciliście się i pościg za nim, może by Ci się udało ale przywaliłeś w znak. Kare odczekasz do końca, przemyśl swoje zachowanie.
 5. Nie wiem jaką sytuacje opisuje Wisnia, ale ja po podjęciu raporta widziałem Ciebie w autobusie jadącego z kilkoma osobami. Zacząłeś najpierw prowokować Trojana a potem kolejną osobę i otrzymałeś kare. Skoro od 2h dogryzaliście sobie to nie wiem czemu nie poszedłeś po rozum do głowy i nie odpuściłeś tylko jak sądze przez 2h albo ty albo on chodziliście za sobą i tak w kółko. Jesteś w stanie obiecać, że jeśli sytuacja się powtórzy to wyjdziesz na tego mądrzejszego i odpuścisz lub napiszesz po prostu skarge na gracza na forum?
 6. Nie pękła Ci żadna opona i nie zmyślaj bajek, kare odczekasz do końca.
 7. Napisz w końcu normalną apelcje, a nie spamujesz takim czymś.
 8. Zapoznaj się ze wzorem i napisz poprawnie apelacje.
 9. Zapoznaj się ze wzorem i napisz poprawnie apelacje.
 10. Niewłasciwa nazwa tematu, zapoznaj się ze wzorem i napisz poprawnie apelacje.
×
×
 • Create New...