Jump to content

BigBlacK....

Player
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Świetny Gość!

3 Followers

About BigBlacK....

 • Rank
  CJ
 • Birthday 10/10/1997

Komunikatory

 • Skype
  xxfajka1234xx

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Nie dodawać na skype poniżej 16 lat ^^

Recent Profile Visitors

2675 profile views
 1. f5 za tyle to bd u mnie kwitnąć
 2. Model pojazdu: Infernus id 56366 Przebieg: 380 km Cena: Cw:x Mp:10k Kt:x Kolor: Fioletowy Felgi: Mega Kolor Świateł: Nosek rudolfa Tuning: FKM RH1 Mega (Nitro Impulsowe) Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/XUDL5sh Model pojazdu: Infernus id 56367 Przebieg: 22k km Cena: Cw:x Mp:10k Kt:x Kolor: Fioletowy Felgi: Mega Kolor Świateł: Nosek Rudolfa Tuning: FMK RH1 Mega bak(92L) (Nitro Impulsowe) Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/XUDL5sh Cena mnie nie zadowoli pojazdy zostają u mnie !!!
 3. Model pojazdu: Infernus id 56366 Przebieg: 380 km Cena: Cw:x Mp:10k Kt:x Kolor: Fioletowy Felgi: Mega Kolor Świateł: Nosek rudolfa Tuning: FKM RH1 Mega (Nitro Impulsowe) Zdjęcie Pojazdu: dodam jak odzyskam prawko :) Model pojazdu: Infernus id 56367 Przebieg: 22k km Cena: Cw:x Mp:10k Kt:x Kolor: Fioletowy Felgi: Mega Kolor Świateł: Nosek Rudolfa Tuning: FMK RH1 Mega bak(92L) (Nitro Impulsowe) Zdjęcie Pojazdu: dodam jak odzyskam prawko :) Cena mnie nie zadowoli pojazdy zostają u mnie !!!
 4. BigBlacK....

  Zmiany w kursach taxi

  widzę że taxo też umiera powoli
 5. tak znów przyznaje się bez bicia po prostu pomyliłem czaty zamiast na org dałem na zwykły więc nie miało to iść do cb ale wyszło jak wyszło i mogłeś to źle odebrać więc z góry przepraszam jeżeli to źle odebrałeś no ale czasami tak bywa .
 6. przyznaje się bez bicia przejechałem parę aut na giełdzie bo nie wyrobiłem się na zakręcie ( zawrotka koniec giełdy) rozumiem też że giełda to nie tor wyścigowy no ale co zrobię było minęło . Dodam coś od siebie na usprawiedliwienie : Dawno nie jeździłem sandem przez co nie wyczułem auta i dałem za dużo gazu a przez swoje gabaryty i ustawienie aut ( na giełdzie ) to mogłem wybrać 2 opcje 1. Przejechać gracza # i ryzykować dostanie kicka za zabijanie przez console 2. Przejechać po autach nie robiąc krzywdy nikomu i jakoś się prześliznąć przy czym jednocześnie wyhamować Niestety wybrałem opcje wspomnianą Nr 2 ponieważ nie jestem fanem dostawania kicka , przez co mogłem stracić premie , która płynie z golda i premium a przejechanie aut których i tak się nie da rozwalić jak są zaparkowane to wydało mi się lepszą opcją przy czym nie robiłem krzywdy nikomu a to najważniejsze . Poza tym gracz wspomniany wyżej lekko przesadza bo go nie taranowałem celowo tylko lekko drasnąłem a wcale na niego nie polowałem czy coś w tym stylu nawet go nie znam wiec nic do niego nie miałem widać zresztą na filmiku że gracz ma pełne zdrowie a dodam że żadnego medyka tam nie było . Uważam że kolega chciał po prostu zabłysnąć na forum dlatego obrał mnie na cel no niestety dałem się złapać w sidła i teraz muszę się tłumaczyć całym tym zajściem wiem że też nie jestem bez winy poturbowałem kilka aut co stały ale nic złego się nie stało . Przepraszam jeśli cię obraziłem chce ci tylko powiedzieć że nic do cb nie mam bo cię nawet nie znam . Proszę również administrację o niekaranie prawem jazdy bo jest mi bardzo ono potrzebne jak i przydatne chciałbym dalej kontynuować swoją pracę taksówkarza i zarabiać pieniądze . Pozdrawiam BigBlacK... .
 7. sprzedana w grze mozna zamknac
 8. Model pojazdu: Feltzer id 24257 Przebieg: 4kkm + Cena: Cw:x Mp:10k Kt:x Kolor: biały Felgi: import Kolor Świateł: Heaven Tuning: RH1 importy Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/ROcy5WW
 9. jakie ma to id że takie kwoty tu padają
×
×
 • Create New...