Jump to content

|SMSA|Meny

Player
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetny Gość!

4 Followers

About |SMSA|Meny

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 08/05/2003

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  |-----------|

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska LS
 • Faction rank
  Strażnik

Recent Profile Visitors

1017 profile views
 1. Serwer rip ?

   

 2. Siema ❤️ 

   

  1. montana*
  2. NapewnoNieGaraz

   NapewnoNieGaraz

   Elo przyszły ASMSA

  3. Hipcio*

   Hipcio*

   Czołem! :D 

    

 3. Najlepszego kobitki ❤️ 

 4. Nareszcie ❤️ Najlepszy serwer na świecie ❤️
 5. Urodzinki urodzinki pylife się zbliżają ciekawe czy nas zaskoczą :D

 6. A ja tam byłem przeciw tej aktualizacji wsm nadal jestem...
 7. No kurde fajnie :D 

  i nici z premi ...

 8. Nick: Tutaj wpisz twój nick Meny Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze 6lat Serial: Tutaj wpisz swój serial 5D67B08EFED85C66877DF5F71F7761A2 Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zawiesiła twoje prawo jazdy Twardy. Powód zawieszenia prawa jazdy: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojego prawa jazdy Odwalanie + taranowanie Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś : Jechalem sobie na street view w strone fc i za mna jechaly sluzby na sygnalach. Po tym jak jedno auto mnie wyprzedzilo postanowilem zjechac na pobocze aby im nie przeszkadzac. po chwili karetka chyba tez chciala mnie wyminac i we mnie wjechala gdy zjezdzalem na pobocze a ja dostalem zakaz prowadzenia pojazdow ... Nie rozumiem jakie odwalanie i jaki taran ... Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) ----- Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie: Uważam, że Twardy. wyolbrzymił kare i nie słusznie ją dostałem... Nie odwalałem i nie taranowałem tylko grzecznie zjechałem na pobocze a to ze karetka we mnie wjechala to nie moja wina bo ja w tym czasie zjeżdżałem na pobocze ....
 9. Data i godzina zdarzenia: 18.12.2018 17:8 Nick/pasek: Meny Nick/pasek oskarżonej osoby: SadzaK Mój serial: 5D67B08EFED85C66877DF5F71F7761A2 Opis:Gracz niekulturalnie zachowuję się na chacie org. Jak zobaczył,że jadę gangowym bulletem nazwał mnie frajerem i potem wyzywał. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/4HWlqln
 10. Data i godzina zdarzenia: 15.12.2018 godzina może jakoś 17:25 Nick/pasek: [url=https://panel.pylife.pl/gracz/585#ASMSA-Meny][img=https://panel.pylife.pl/i/585.pasek1.png][/url] Nick/pasek oskarżonej osoby:[url=https://panel.pylife.pl/gracz/387883#wojtektoziomal][img=https://panel.pylife.pl/i/387883.pasek1.png][/url] Mój serial: 5D67B08EFED85C66877DF5F71F7761A2 Opis: Zauważyłem na chacie, że wojtektoziomal pisze o jakimś aucie do sprzedania.Zainteresowałem sie tym i dopytałem oco chodzi. Chodziło o perka przeb 94k id 176153 z rzekomym taxo. Chciał 1300 dogadaliśmy się na 1000. Zdziwiło mnie to lecz jak zapewniał wojtektoziomal miał taxo wiec zakupiłem go za kwotę 1000 w celach zarobkowych. Po zalogowaniu się do SMSA sprawdziłem ten pojazd z bazie pojazdów i jak się okazało tego taxo nie było JEDNEGO SS Z BAZY POJAZDÓW NIE MOGĘ WSTAWIĆ GDYŻ NIE OTRZYMAŁEM POZWOLENIA OD ZARZĄDU. Co do taxo to chcę by gracz zapłacił mi pieniądze za montaż taxo. Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: 1.https://imgur.com/a/KeeJy7b @wojtektoziomal masz coś do powiedzenia ?
 11. Nick: Tutaj wpisz twój nick |ASMSA|Meny Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze 6 lat Serial: Tutaj wpisz swój serial 5D67B08EFED85C66877DF5F71F7761A2 Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zawiesiła twoje prawo jazdy Lechu. Powód zawieszenia prawa jazdy: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojego prawa jazdy ,,Celowy taran" Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś: Podczas wyjeżdżania z giełdy zauważyłem, że 2 huntley zaczęły gonić 1 bulleta. Pomyślałem sobie, że bullet pewnie ich staranował i dlatego zaczęli gogonić. Jako, że sam jechałem bulletem gangowym pomyślałem, że huntley-e mogą sobie nie dać rady z dogonieniem bulleta więc postanowiłem im pomóc w zatrzymaniu go. Nie chciałem nikomu zaszkodzić tylko pomóc w złapaniu huntely-a. Bullet ewidentnie zaczął uciekać a huntley-e zaczęły go gonić. Gdy Udało mi się zatrzymać bulleta dostałem zakaz prowadzenia pojazdów... Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) --- Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji bo nie miałem w tym żadnego złego zamiaru tylko pomoc innym graczom.
 12. Nick: Tutaj wpisz twój nick |ASMSA|Meny Staż: Tutaj wpisz ile grasz na serwerze 6 lat Serial: Tutaj wpisz swój serial 5D67B08EFED85C66877DF5F71F7761A2 Nick osoby zawieszającej: Tutaj wpisz nick osoby która zawiesiła twoje prawo jazdy Lechu. Powód zawieszenia prawa jazdy: Tutaj wpisz powód zawieszenia twojego prawa jazdy ,,Celowy taran" Opis sytuacji: Tutaj opisz co zrobiłeś: Podczas wyjeżdżania z giełdy zauważyłem, że 2 huntley zaczęły gonić 1 bulleta. Pomyślałem sobie, że bullet pewnie ich staranował i dlatego zaczęli go gonić. Jako, że sam jechałem bulletem gangowym pomyślałem, że huntley-e mogą sobie nie dać rady z dogonieniem bulleta więc postanowiłem im pomóc w zatrzymaniu go. Nie chciałem nikomu zaszkodzić tylko pomóc w złapaniu huntely-a. Bullet ewidentnie zaczął uciekać a huntley-e zaczęły go gonić. Gdy Udało mi się zatrzymać bulleta dostałem zakaz prowadzenia pojazdów... Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( koledzy nie wchodzą w grę )) --- Coś od siebie: Tutaj możesz napisać coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji bo nie miałem w tym żadnego złego zamiaru tylko pomoc innym graczom.
 13. Na prawo od nawiasu musisz najechać i ci się wyświetli
×
×
 • Create New...