Jump to content

Mertez

Player
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Mertez

 • Rank
  CJ
 1. Masz jakikolwiek na to dowod?Nie,no cóz.Jestem niewinny do puki nie ma na to dowodów.Poza tym to jest skarga na ciebie za podawanie się za policjanta.
 2. Nie masz dowodu na to ze jechalem pod prad bo nie jechalem.Taranowales,podawales sie za policjanta wiec powinienes poniesc konsekwencje.
 3. Masz jakis dowod?Nie?Szkoda.Poza tym co z tego mam prawo jechać czym chce.
 4. Data i godzina zdarzenia:Około 23:10 Nick/pasek: |TDK|Mertez Nick/pasek oskarżonej osoby:Drink. Mój serial:D07A83E7906106AB9167B703ED6F4C44 Opis:Gracz o nicku Drink podawał się za policjanta i taranował mnie chcąc żeby zjechał na pobocze. Dowody w postaci screenshotów: http://imgur.com/lSJo6iM Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy):Najlepiej jakiś ban na 4 dni lub mute na 7 lub zwolnienie ze stanowiska SM.
 5. Oczywiście i przepraszam za problem.
 6. Nie,nie zabił po prostu nie lubię kiedy ktoś sądzi że ma absolutną władzę i może decydować co się stanie ze mną.Tak btw ta paskudna Mesa należy do mnie.Dziękuje za lekturę zabieram się za czytanie.
 7. Oczywiście że trzeba ale pisanie że próbuje zapłacić za nie pisanie skargi jest jak dla mnie uwłaczające. Sam uważam że należy mi się kara.Ale iż to był mój pierwszy dzień nie można by dać mi jakiegoś ostrzeżenia + kary finansowej? Dodam jeszcze brak kultury gracza piszącego skargę. Link:http://imgur.com/JAvZl0f
 8. Nie zgadzam się z opisem,nie próbowałem "płacić za nie pisanie skargi" tylko chciałem oddać pieniądze za poczynione szkody na tle materialnym.Przepraszam gracza za ten wypadek i obiecuję że to się nie powtórzy jak i również przyznaj się do winy. EDIT:Jak i również przyznaje się do nieprzeczytania regulaminu.
 9. Lokalizacjia:Bayside,na małej wyspie niedaleko kutrów! Id:640 Cena za dobę:200e Cena za nieruchomość:lic. od 400e Rodzaj nieruchomości:Dom Opis:Ogromny,2 piętrowy dom(prawie jak willa) obok najlepszej pracy dorywczej czyli kutrów. Zdjęcia:brak(jak ktoś ma ochotę to pokaże)
×
×
 • Create New...