Jump to content

|AOSP|HoTTT

Premium
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

About |AOSP|HoTTT

 • Rank
  Frank Tenpenny
 • Birthday 03/30/2004

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Las Venturas

Game Account

 • Faction
  Straż Miejska SF
 • Faction rank
  Urzędówka

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Wiek: 15 Staż na serwerze: 4lata Nick na serwerze: HoTTT Imię: Marcel Twój pasek ze strony pylife.panel.pl: Serial: 95B25255BCE24469741ED839B2C7E344 Za co byłeś u nas karany (kary,bany): 3razy zabrane było mi prawo jazdy i raz licencja lotnicza Ile czasu (dziennie) jesteś w stanie poświęcić na grę?: 2-5h Opisz krótko siebie i swój charakter: Nazywam się Marcel, mam 15lat i mieszkam w województwie Pomorskim dokładnie w Gdańsku. Uczę się obecnie w szkole podstawowej w 8 klasie. Interesuję się: historią , wos-em , fizyką , chemią i oczywiście informatyką. Uczę się programowania w języku C# oraz HTML i CSS, z C# dostałem nawet certyfikat za ukończenie kursu. Jestem człowiek raczej miłym (trudno samego siebie ocenić) pokornym i skromnym. Szybko buduję nowe relację i nie boję się rozmawiać z ludźmi. Bardzo szybko się uczę, i wolno zapominam . Staram się być kulturalny. Zawszę szanuję drugiego człowieka choćby nie wiadomo jaki by był. Nie mam problemu z podporządkowaniem się pod polecenia przełożonych. W ocenianiu czegokolwiek staram zawsze być obiektywnym i trzymać się wszelkich zasad i regulaminów. W przyszłości chciałbym zostać Dominikaninem. Czy miałeś kiedyś styczność z grupą o podobnym charakterze?: Nie Twój pomysł na akcje(Opisz): Chciałbym przeprowadzić atak bombowy na urząd LV. Weszli byśmy uzbrojeni do urzędu, podłożyli ładunki wybuchowe i wzięli kilku zakładników.Podczas gdy SAPD i grupa realizacyjna przejdzie już do swych działań rozpoczęła by się strzelanina. Ostrzelali byśmy oddziały policji z broni maszynowej. Nie wykluczone że jeden z policjantów mógłby zostać postrzelony. Gdy np. SAMC wysłało by lekarza by obejrzał naszych zakładników sam by się stał jednym z nich. Po jakimś czasie walki z policją byśmy zdetonowali ładunki. Urząd by się zapali. My natomiast spróbowali byśmy uciec w stronę FC by tam się skryć, jeżeli policja będzie "siedzieć na na ogonie" doszło by do kolejnej wymiany ognia. Jak już SAPD nas otoczy byśmy zdetonowali nasz ostatni ładunek w samochodzie. Wszyscy by zmarli. Zostały by z nas tylko rozczłonkowane zmieszanie i niezidentyfikowane ciała. Ale urząd przetrwałby na tyle by móc zostać jeszcze odbudowany. Dlaczego ty?: Powinienem zostać wybrany ponieważ moje RP jest według mnie na wysokim poziomie. Dawał bym z siebie wszystko by akcje z moim udziałem przebiegały w sposób nienaganny. Oceń swoje umiejętności odgrywania RP w skali 1/10: 9,5/10 W podaniu wspominam o SPAS 12!
 2. Dzięki problem rozwiązany.
 3. Witam, przychodzę dziś tutaj ponieważ napotkałem problem podczas próby zmiany hasła. Wyskakuje mi takie coś jak na załączonym obrazku. Proszę o szybką pomoc.
 4. Serwer padł ):

 5. #Udany dzień strażażaka a wy jak myślicie ?

 6. Wie ktoś czy można kupić premium\gold przelewem ?

  1. Frytek

   Frytek

   tylko paypal/sms

 7. Padły serwery czy tylko mnie wywaliło ?

  1. Zembal

   Zembal

   padły

    

  2. ShizeR*sza
  3. Kodway.RHS

   Kodway.RHS

   i tak nagle każdy na forum wbija xD

 8. Model samochodu: Mesa Przebieg: 70-90k Cena: 7-10k Felgi: Nie muszą być
 9. Witam mam problem z mumble podczas gdy próbuje wejść na serwer mumble wyskakuje mi że jest błędny certyfikat "Serwer posiada błędny certyfikat, który nie przeszedł weryfikacji". Czy mimo to chcesz zaakceptować ?. Klikam tak i to samo Co robić ?
 10. Model samochodu: Manana,Vincent , lub coś innego w takiej cenie Przebieg: 80-90k Cena: pd 1k do 6k Felgi: Nie muszą być
×
×
 • Create New...