Jump to content

PlugaSzluga

Player
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetny Gość!

6 Followers

About PlugaSzluga

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Brak danych

Recent Profile Visitors

1937 profile views
 1. Tutaj jest potwierdzenie, że od razu napisałem do Bartosa. A zrobiłem to dlatego bo MAteusz i Bartos są razem w gangu, a Bartos bardzo często gra, więc szybciej by go zlapał niz ja.
 2. Witam, Chodzi mi o ten temat . Gracz chyba zrezygnował z MTA. Mozemy zdemontować coś z jestera? Żeby oddać mi kase? Lub coś w ten sposób zrobic? Według mnie tacy gracze powinni płacić coś w stylu odszkodowania.
 3. Człowieku, zapytaj gracza Bartos, napisałem do niego 10min po tranzakcji jak nie szybciej, żeby dał Ci znać, że chce cofać. Za każdym razem pisałem do niego czy jesteś. Gdybym wiedział, że będziesz takim (tutaj określenie zostawie dla siebie) to ta skarga by była od razu. Gdy tylko się dowiedziałem, że to podmianka od razu chciałem cofać. Zapytaj Bartos"a. Są logi, można sprawdzić ile po zakupie się do niego odezwałem..
 4. Przecież można sprawdzić, że Bartos mi to napisał, Drymariusz zresztą też. Czemu go nie chce? Mam ok 20 aut na id, ale żadne z nich nie jest podmianka. Dla mnie podmianka i respione to nigdy nie będzie to samo c oryginał.
 5. Nick: PlugaSzluga Serial: D4476345B20E6AEB83C3E91BB9BC1A Staż na serwie: Gracz od 6 lat. Nick admina: Nie wiem Powód zbanowania: Nie wiem Krótki opis sytuacji: Na czacie g napisałem ,,Najlepszy serwer MTA i podałem id pyla, od tamtego czasu nie moge wejsć na serwer, gdyby chce wejść wywala mi MTA. Dowody: Tutaj możesz zamieścić dowody jeżeli jakieś posiadasz (( Koledzy nie są dobrymi świadkami )) Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Chyba zaszła jakas pomyłka???
 6. Nie kupiłem go do handlu, może to potwierdzić Japan, Sizim, North pochwalilem im się... A co do tych Twoich 24h. Nie mam logów więc proszę administracje, żeby sama sprawdziłą. Jak tylko dowiedziałem, się, że to podmianka to napisałem do Barto$ max 2h po transakcji, żebys to zabierał. Nie pisałem na forum, bo nie chciałem publicznie z Ciebie cwaniaczka i oszusta robic.. Jeśli dostane dostęp do logów to obiecuje, że znajde inf o tym... Wiedzialeś, że to podmianka na 200%.. Barto$ sam mi napisał, że to podmianka chwile po zakupie, a jak wiemy, jesteście razem w gangu, Dry tak samo wiedział, a Ty jeden biedny nie widziałeś? Prosze Cie...
 7. I co z tego, że 24h minęło. Jak kupisz uszkodzony pojazd silnik zrobiony ,,na chwile" to roszczeń możesz dochodzić tylko 24h? Jest tzw rękojma.
 8. Od razu po akcji napisałem do Bartosa, żeby dał Ci znać, że chce Ci to oddać. I wiedziales doskonale jak cały Twój gang wiedział...
 9. Data i godzina zdarzenia: Nie pamietam dokładnie Nick/pasek: Pluga Nick/pasek oskarżonej osoby: Mateuszb18 Mój serial: D4476345B20E6AEB83C3E91BB9BC1A Opis: Kupiłem od Oskarżonego auto. Wszystko było spoko, gracz strasznie nalegał na czasie. Abym juz brał bo on ucieka. Jak teraz nie wezme to juz nigdy itd. Gdyby nie jego presja czasowa to bym wszystko dokładnie sprawdził... A niestety zaufałem mu. Jak się pozniej okazało auto to jest podmianką.. Tak wiem, nie napisałem skargi od razu.. Myślałem, że zwróce mu auto za kase.. Za każdym razem jak byłem na serwie pisałem Do gracza o nicku Barto$ czy jest MAteusz. Powiedziałem, żeby go poinformował o tym, że nie chce podmnienionego auta. Teraz dodam w mojej obronie.. Jeśli jeszcze raz usłysze od osób nie związanych z tematem ,,czemu nei pytałeś".. Proszę pomyśleć.. Odgrywamy RP.. Jak jedziecie kupywać auto to pytacie czy numery nie są przebite? Nie.. A jeśli sprzedający o takim fakcie nie informuje to ponosi pełną odpowiedzialność. Jest to zatajanie informacji i to PODSTAWOWYCH. PROSZĘ O NIEYPOWIADANIE SIĘ OSÓB NIE ZWIĄZANYCH ZE SKARGĄ! Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: Chodzi o primo id 119. Gracz poinformowany.
 10. Jak oddasz od razu to nie ma problemu. Na to sie zgadzam.
 11. Data: ‎10 ‎kwietnia ‎2019, ‏‎18:03:44 Nick: PlugaSzluga Nick: Lolek423 Mój serial: D4476345B20E6AEB83C3E91BB9BC1A Opis: Gracz kupił ode mnie cometa ii. Dał mi 110k i 140 miał donieść. Zobaczyłem, że ma bana więc pisze.. Edit: Zapomiałem o dowodach: http://pokazywarka.pl/lolek423/
×
×
 • Create New...