Jump to content

Gh0st.

Player
 • Content Count

  161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Świetny Gość!

1 Follower

About Gh0st.

 • Rank
  Ken Rosenberg

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Myslowice

Recent Profile Visitors

 1. Zanim przejdziesz do screenshotów oddaj swój głos: http://www.strawpoll.me/13576121 A teraz screenshoty http://imgur.com/a/BvltF Jest tych ssów więcej, tylko nie możemy ich odszukać :< A teraz kilka smaczków związanych z naszymi SAPD http://imgur.com/a/FaRuX
 2. Gh0st.

  Skarga na Admina

  Nie oszukuj sam siebie, każdy wie co to znaczy "JP"... 1. Skarga bez wzoru 2. Napisz to w dziale "Skargi na członków Ekipy". 3. Skarga i tak jest za nadaną karę, więc z góry będzie zamknięta. P.S Gdyby nie policja byś nie wyszedł z piwnicy, bo byś się bał... Pozdrawiam, proszę nie karać pkt.
 3. Intruder, 3 tysiące przebiegu, tune- importy, lampki przeciwmgielne prostokątne, spojler husar, licznik ufo. Co do ceny, to myślę, że się dogadamy w okolicach 50k może troszkę mniej. Jeśli oferta cię interesuje, to napisz do mnie.
 4. Najlepiej napisz to w tym dziale: http://pylife.pl/forum/306-skargi-za-kradzie%C5%BC-kontamaj%C4%85tku/ I nie zapomnij zastosowac sie do wzoru: http://pylife.pl/topic/190499-informacje-i-wz%C3%B3r/ Pozdrawiam
 5. Gh0st.

  Licytacja Tornado!

  No, coraz lepiej ale to ciągle śmieszna sumka. Ref
 6. Gh0st.

  Licytacja Tornado!

  Ref, bo słabo :/
 7. Model pojazdu: Tornado Przebieg: Aktualnie posiada 2100km, może wzrosnąć. Cena: Zacznijmy od 10 tysięcy Euro, minimalne przebicie 2 tysiące Euro, kup teraz brak. Kolor: Czarny Felgi: Fabryczne Kolor Świateł: Jakieś niebieskie Chińskie podróby Tuning: Myślę, że wygląd niczym Batmobil to nie tuning, więc brak. Zdjęcie Pojazdu:*wymagane*: *Jeśli nie masz pieniędzy to nie licytuj *Oferty wymian (mogę dopłacić) proszę składać w postach niżej \/ *Na wycofanie się masz regulaminowe 24 godziny.
 8. Uzasadnisz swoją wypowiedź?
×
×
 • Create New...