Jump to content

Oniss

Premium
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 CJ

About Oniss

 • Rank
  CJ

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. Dobrze rozumiem. Przysięgam że już nigdy nie będę handlował kontami\walutami na serwerze .
 2. Nick: Oniss Serial:7E205367F787BB733CABDC8028FD4554 Staż na serwie: od 14 Październik 2014r , więc bardzo długo nie mal od początku serwera. Nick admina: noctropolis Powód zbanowania: Sprzedaż konta za prawdziwe pieniądze. Krótki opis sytuacji: Chciałem sprzedać konto ( nie wiem co sobie wtedy myślałem ) i osoba kupująca mnie złapała i wstawiała wszystko na forum i dostałem bana do 2030r. Dziwie się tylko że ja dostałem bana za moje czyny które były naprawde głupie i wiem że postąpiłem źle , oraz moja koleżanka o nicku xcvgd tez dostała (nie wiem na ile ) a dałem jej tylko 11k bo wiedziałem że za chwile zostane zbanowany. Dowody: Dowodem może byc to że możemy odbyć rozmowe na discordzie w celu potwierdzenia mojej wersji z xcvgd Coś od siebie: Naprawde jest mi głupio że tak wyszło , gram na waszym serwerze 5lat ! Fatalnie się zachowałem dla serwera bo zamiast rozwijac serwer to ja chciałem sprzedać konto w celach zarobkowych , lecz xcvgd dostała nie słusznego bana ( dostałem wpierdol od niej ) dałem jej po prostu pieniądze , a gdy potrzebowałem jakieś 1k to dawała mi w celu zakupu pojazdu! Wiem że administracja spotyka się z takimi przypadkami na co dzień lecz proszę o to aby odbanować mnie ( może być czyszczenie konta , lecz licencje itp fajnie jak by były) a xcvgd o odbanowanie również lecz zabraniu jej tej kwoty co jej przelałem , tyle ode mnie. Pozdrawiam Oniss.
 3. Witam. Mam na sprzedasz Tornado Tune: -Światła light Blue -Fele Ritte -Rh1 Propozycje na pw. Pozdrawiam Oniss
 4. Oniss

  @LOCK

  No to Pw Ziomuś .
 5. Witam. Nick: Oniss Staż : Ponad 200h Serial: 7E205367F787BB733CABDC8028FD4554 Nick osoby która zawiesiła moje prawo jazdy : Agata* Opis sytuacji : Zawieszenie na prawo jazdy dostałem za "Odwalanie" . Dowody: Niestety nie ma. Coś od siebie: Wiem że źle zrobiłem ale chciałem przez ten weekend pograć ponieważ, dostałem bana na prawo jazdy na 2dni.
 6. Sell stratuma 96% świateł Kolor-biały. Fele-Virtuale 26k do Uzgodnienia
 7. Hahaha wcześniej pylife był naprawde spk ale teraz to jest porażka nie nawidze na nim grać . Admini zrombaliście za przeproszeniem.
×
×
 • Create New...