Jump to content

Matrix57

Player
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Świetny Gość!

9 Followers

About Matrix57

 • Rank
  CJ
 • Birthday 07/14/2002

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Localization
  Piotrków Trybunalski

Recent Profile Visitors

1160 profile views
 1. ronde di andora pamiętamy

 2. gdzie jest ryszard

 3. Witam, już wyjaśniam. Logowanie to miało miejsce zimą 2019 roku i było ono jednorazowe. Emeryt mieszka w tym samym mieście co ja i jak był u mnie w domu, to wpadliśmy na pomysł żeby pobrać GTA żebym zalogował się na jego konto sprawdzić jaki ma majątek, bo miał kilkuletnią przerwę od gry. Uznaliśmy, że szybciej będzie żeby się zalogował u mnie niż pobierał GTA na swoim internecie z lat 90. Nigdy więcej nie zalogowałem się na jego konto. O to powiązanie byłem pytany przez moderatorów z zarządu SAPD po rekrutacji do Policji, bodajże w czerwcu 2019 i wtedy powiedziałem dokładnie to samo, bez żadnych konsekwencji.
 4. Niesamowite, samo mta ma więcej aktualizacji niż serwer

  1. /eryk;

   /eryk;

   mta musi nawalać aktualizacje bo spadek graczy mają niesamowity przez fri dżitiejfajf

 5. Nick: Matrix57 Serial: 9392E49B3BEF45606F1ADF80E947B4A3 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: M!ksS Powód zbanowania: Powiązane seriale ze zbanowanym graczem. Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: Chodzę sobie na spawnie sf a tu cyk banik Dowody: Link do poprzedniego podania: Coś od siebie: Witam, także chciałem sobie jeszcze tutaj pograć przed upadkiem serwera i zobaczyć opóźnione o 9 miesięcy KGP i nowe radiole. Oprócz tego mogę zawyżyć swoją obecnością liczbę graczy online o jakieś 30%. Mam nadzieję że apelacja będzie rozpatrzona przed zamknięciem serwera.
 6. ja chceć ananas

  1. Matrix57

   Matrix57

   uprzejmie donoszę że w AP w kawalerce znajduje się pół meksyku

 7. Ja może je 1-2 dni skupowałem? Chciałem zacząć sprzedawać jak będzie równe 50 żeby zobaczyć ile łącznie kasy mi wpadnie no i nawet nie zdążyłem dobić 50 a tu ban za powiązanie które wyjaśniliśmy już jakiś rok temu z Emerytem.
 8. Sprawę logowania na jego konto wyjaśniałem już w Maju zarządowi SAPD, wszystko zostało wyjaśnione i zostało powiedziane że nie mamy logować się na swoje konta i myślałem że jest po sprawie, kody które kupiłem chciałem sprzedawać drożej jak dojdę do 30 sztuk, jeśli jest zabronione posiadanie takiej ilości to mogę je bez problemu sprzedać bo wszystkie mam zapisane w notatniku. Ale nie sądziłem że jest coś złego w kupno i sprzedaży kodów bo wiele osób tak robi i nie widziałem żeby ktoś bana dostał, ale rozumiem Pana admina podejrzenia z tamtym kontem, no co mogłem to napisałem a co Pan zrobi to już od Pana zależy, licze na pozytywne rozpatrzenie apelacji
 9. Nick: Matrix57 Serial:9392E49B3BEF45606F1ADF80E947B4A3 Staż na serwie: 6 lat Nick admina: M!ksS Powód zbanowania: Powiązane seriale ze zbanowanym graczem. Wyjaśnij coś na forum Krótki opis sytuacji: gram a tu ban Dowody: brak Link do poprzedniego podania: Podajesz jeśli było odrzucone i chcesz spróbować ponownie. Coś od siebie: Jeśli chodzi o powiązanie to faktycznie kiedys sie logowalem u siebie na kompa kolegi bo chłop do kompa dostępu nie miał chciał zeby mu robote odhaczyć, no i faktycznie kilka razy u mnie sie tez zalogowal ale wtedy ja nie gralem, ale to jedyna sytuacja którą sobie przypominam zebym mial powiazania z jakims innym kontem, jak trzeba cos jeszcze wyjasnic to bez problemu A i skłamałem adminowi ze tego gracza nie znam bo wiem ze dostał bana a nie chcialem miec problemów
 10. Wiadomo o której godzinie ten quiz urodzinowy?

  1. ezoteriusz.bec

   ezoteriusz.bec

   jeden już był 

 11. Model pojazdu: Bullet Przebieg: 26kp Cena: licka Kolor: Fiolet Felgi:Grove Kolor Świateł: Odyn 27% Tuning: FMK RH1 Nitro ciągłe Zdjęcie Pojazdu: Jeśli cena mnie nie zadowoli - nie sprzedam.
 12. absolutyzm here

 13. Wielbłąd[2] (Camelus) – rodzaj dużych ssaków z rodziny wielbłądowatych[3][2]. Fizjologicznie przystosowane do życia w warunkach suchego i gorącego klimatu, są w wielu krajach wykorzystywane jako zwierzęta użytkowe. Wielbłądy wykorzystywane są jako wierzchowce, zwierzęta juczne, źródło mleka, wełny, mięsa i skóry, a także w celach rozrywkowych (cyrki, wyścigi wielbłądów). W przeszłości wykorzystywane były również do celów transportowych ze względu na to, że potrafiły przenosić ładunki o masie dochodzącej nawet do 500 kg.
 14. Ten co robi :0

×
×
 • Create New...