Skocz do zawartości

Multis

Gracz
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

211 Świetny Gość!

4 obserwujących

O Multis

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 01.01.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzieś tam, o!
 • Zainteresowania
  Grafika, muzyka, motoryzacja, sport

Ostatnie wizyty

2728 wyświetleń profilu
 1. KUPIĘ AUTA Z DUŻYM PRZEBIEGIEM!

  Banshee 81k przb, rimki Sprzedane
 2. Skarga na Multis

  Witam, Na wstępnie odpowiem ci tak samo jak odpowiedział by ci każdy administrator pisząc na mnie po prostu reporta że skoro siedzę na stanowisku jakim jest tuner, nie jestem mechanikiem. Wystarczyło napisać report aby ci to ktoś wyjaśnił. Kiedy ty jednak nie rozumiałeś mnie, prowokowałeś mnie do tego abym ci to tłumaczył do takiego stopnia że trzeba było pisać do ciebie jak do dziecka (dosłownie). Pisałem ci monotonnie jedno i to samo a ty nie rozumiałeś. To że napisałem że masz 20 IQ nie miało na celu ciebie urazić jeśli to ogólnie można nazwać formą wyzwiska, tylko napisałem to ponieważ stwierdziłem że mam do czynienia z taką właśnie osobą. Przytłaczające spamienie na chacie na jeden temat który ci cały czas tłumaczyłem nie jest dobrą oznaką na przejaw wysokiej inteligencji. Tego że utrudniałeś mi grę już nie napiszesz? Liczne jeżdżenie po stanowisku bez celu i bez pisania o co ci chodzi, zarazem blokowanie go przed innymi klientami oraz taranowanie mnie na stanowisku co mogło poskutkować zabiciem mnie i utratą pracy. Nie widzę tutaj swojej winy i nie poczuwam się do odpowiedzialności abym miał cię przepraszać. Nie napisałem do ciebie nic co mogło by cię urazić.
 3. Skarga na AreoXeo

  Data i godzina zdarzenia: 01.04.2018 Nick/pasek: Multis Nick/pasek oskarżonej osoby: AreoXeo Mój serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Dowody Opis: Gracz jadąc pod prąd staranował mnie nie próbując nawet zjechać w bok... Prawdopodobnie staranował mnie z premedytacją ponieważ wcześniej wyzywał mnie od frajerów. Po wyrządzonej szkodzie gracz nie chciał udzielić rekompensaty pieniężnej. Oczekiwania: Utrata prawa jazdy na okres 7 dni.
 4. Sprzedam Sadlera na Mk Cukiereczek

  cw
 5. Licytacja całej mojej kolekcji... [DUŻO POJAZDÓW]

  Jeśli nic do tej pory nie kupię 450k cheetah.
 6. Skarga na Komperda

  Data i godzina zdarzenia: 29.03.2018 godzina 16:12 Nick/pasek: Multis Nick/pasek oskarżonej osoby: Komperda Mój serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Dowody w postaci logów: Opis: Gracz Komperda staranował mnie pojazdem typu sweeper co skutkiem było zabicie mnie oraz udostępnienie swojemu koledze wolnego stanowiska. Gracz utrudnia gre/prace. Oczekiwania: Zbanowanie gracza na okres 14 dni. Poinformowany.
 7. Skarga na Ryosuke_Takahashi*

  Cześć, Widzę że robi się tu nie zły młyn więc chciałbym coś wyjaśnić... Jako iż zostałem wymieniony pozwolę sobie na odpowiedź w tej skardze więc proszę o nie karanie punktami. Więc zaczynając od sedna sprawy jak i oskarżeń autora na oskarżonego Ryosuke, to nie łączą mnie z oskarżonym żadne bliższe relacje. Oferowana przeze mnie kwota około 400k była autentyczna. Czemu tyle oferowałem? Ponieważ w dniu kiedy to oferowałem wiedziałem w jakiej cenie poszedła taka sama sztuka od Zgona (około 600k). Auto uważam za unikatowe gdyż w tym wariancie są tylko cztery takie sztuki i nie wiadomo czy będą kolejne takie sztuki dostępne. Widząc rozwój licytacji owego auta gdzie oferta wyniosła chyba ponad 300k (nie potrafię podać dokładnej ceny z pamięci) oraz zważając na to że to był początek licytacji byłem wtedy w stanie dać sumę w okolicach mniej więcej 400k z naciskiem na mniej. Dodam jeszcze że jest ponoć pierwszy pojazd w tym wariancie biorąc pod uwagę ID pojazdu. Nie napisałem że ktoś mi spłaca 400k... Mam dwie sytuacje gdzie oczekuje zwrotu gotówki. Jedna z nich jest na forum i jest związana z oszustwem i nadal czekam aż się rozwiąże. Druga zaś jest związana z sprzedażą auta gdzie gracz zadeklarował się że do dnia 2 kwietnia odda całość umówionej przez nasz kwoty pieniężnej spłacają tym samym dług u mnie. Mam nadzieje że teraz się wszystko wyjaśni i gracz Ryosuke nie będzie fałszywie oskarżany jako iż on by był oszustem.
 8. Krótkie przygody Jamesa Bonda

  Nuta Need For Speed Undercover ! Szacunek!
 9. Skarga na $Koks$

  Źle stałem bo tuż przed chwilą stukneli się przed mną dwie osoby i czekałem aż jak najszybciej odjadą... To w takim bądź razie może też ich powinienem pociągnąć do odpowiedzialności za to co się stało?
 10. Skarga na $Koks$

  Wy tak serio czy udajecie! Nie wiem ile macie lat i czy macie już prawo jazdy ale nie macie zielonego pojęcia o czymkolwiek... Ja już ci brało wytlumaczylem i cały czas swoje tępe myślenie. Nie musiałem się WGL cofać w tej sytuacji, a jakiej racji miałem se cofać ja się pytam ? NIE MUSIAŁEM SIĘ COFAĆ, równie dobrze i to do niego należało aby się zatrzymał. Ja już nie wiem czy tak dla beki to robisz czy szukasz atencji ale jesteś śmieszny i próbujesz zrobić z siebie błazna za wszelką cenę...Po jakiego chu** się wtrącasz do tematu skoro nie masz zielonego pojęcia o niczym. Widzisz że stałem tylko przez chwilę na tym skrzyżowaniu bo był wypadek oraz pisałem reporta i nie miałem co zrobić tym bardziej nie należało do mnie cofnięcie się skoro byłem bezpieczny poniewaz osoba nadnezdzajaca z innej strony powinna się ZATRZYMAĆ. Co w tej sytuacji nie nastąpiło. Uważasz że starankwanie kogoś z premedytacją jest w pełni okey i można tak robić na serwerze... powodzenia obym cię kiedyś spotkał w takiej sytuacji. A tak narazie pokazujesz że chcesz ratować swojego kolegę cały czas... Śmieszne dzieci jak zwykle szukają atencji aby się pośmiać się w temacie... Brawo Ty dostałeś już swoją atecje dzieciaku po przez moje zacytowanie Twojego postu... starczy ci i nie płacz.
 11. Skarga na $Koks$

  Po mojej stronie leży wina? Proszę cie... Nie miałem co zrobić, to po jego stronie należało zatrzymanie się jak widzi wypadek, a nie specjalnie na vmaxie z premedytacją staranować mnie... Uważasz że to że ja nikogo nie taranowałem tylko czekałem aż się rozjadą bo nie miałem czego zrobić gdy chciałem jechać prosto... Tak trudno ci to sobie wyobrazić? Że tu nie leży po mojej stronie wina bo kiedy gość widzi że jest wypadek to jego zadaniem jest zachowanie szczególnej ostrożności i to nie tylko dlatego że jest wypadek ale choćby dlatego że wjeżdżał na skrzyżowanie, nawet już się nie czepiam tego że powinien się zatrzymać przed skrzyżowaniem. Teraz pokazujesz że to twoje myślenie nie jest najmocniejszą stroną. Proszę tym razem o punkty za bezsensowne wypowiedzi.
 12. Skarga na $Koks$

  Po pierwsze, przeczytaj swój pierwszy punkt i jak możesz to rozszyfruj mi to, bo jest to napisane nie poprawnie napisane i nie zrozumiale. Po drugie, możliwe że tak było co nie zmiana faktu że i tak zachowałeś się chamsko. Ale tak przepraszam może to i była moja pomyłka jeśli mnie przeprosiłeś... Po trzecie, zabronisz mi pisać skargi? Nie sądze... Po czwarte, a co ja jestem jakimś pisarzem i pisze książki że pisarz przewraca w grobie. ? ??? To nie była moja wina że nie było przejazdu. To teraz zróbmy innaczej... @$KokS$ mógłbyś się zatrzymać i zahamować a nie specjalnie nie zwalniając taranować mnie to wypadku by nie było. To samo? To samo. Tyle że w moim to że stałem było nie zależne od mnie. Więc @Bralo* twoja wypowiedź jest na siłę skierowana typowo po to aby w jakiś sposób uratować/uniewinnić swojego kolegę. Proszę nie karać kolegi wyżej punktami.
 13. Jak oceniacie, dobrze wyszło? :D

 14. Witam, w dzisiejszym materiale chciałem zaprezentować moją perełeczkę! Turka mam od chyba ponad roku i nigdy się go nie pozbędę 7364 na zawsze <3
×