Skocz do zawartości

Multis

Gracz
 • Zawartość

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

215 Świetny Gość!

4 obserwujących

O Multis

 • Tytuł
  Ken Rosenberg
 • Urodziny 01.01.2000

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdzieś tam, o!
 • Zainteresowania
  Grafika, muzyka, motoryzacja, sport

Ostatnie wizyty

3108 wyświetleń profilu
 1. Nick: Multis Staż: 4 lata Serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Tak jak w poprzedniej apelacji, najechałem przy cofaniu przez przypadek na jakiegoś randomowego gracza co w oczach wielkiego pana wielkiego domelka było to celowo zamierzone. Dowody: Sam domelek widziałeś wiec dobrze wiesz jak było... Coś od siebie: "Dziwna sytuacja... Nikt nie chodził stałeś w miejscu nagle jak ktoś szedł zacząłeś cofać i jeszcze z pretensjami do mnie, że chciałeś wjechać pomiędzy dwa auta... Co do twojej osoby nic do niej nie mam bo Cię nie znam skoro jest na Ciebie raport to go wykonuję proste..." Stałem w miejscu? Prosze nie rozśmieszaj mnie, cały czas skakałem i jeździłem nawet sam mnie upomniałeś ostrzerzeniem abym nie skakał po autach na co ja cofnąłem i chciałem wjechać pomiędzy je. Kiedy najechałem przy tym na jakiegoś gracze ty zabrałeś mi prawko... I to nie brzmi jak specjalne nękanie mnie? Jakbym chciał go zabić to bym na nim siedział jak na niego już najechałem ale od razu z niego zjechałem. Pretensje miałem do ciebie że uderzyłem go wjechałem pomiędzy te auta i dostałem prawo jazdy to chyba logiczne, nikogo nie zabiłem ani nie zrobiłem tego celowo. Widzę że cały czas masz coś do mojej osoby tylko tego tutaj nie piszesz. To że teraz masz wyższą range nad mną nie upoważnia cię do karania mnie za byle drobnostki. Przed rangą cały czas miałeś do mnie jakieś wąty, jak ci się coś nie podoba to napisz to wprost, a o jakiś śmiesznych docinkach z twojej strony nie wspomnę... Wiec nawet nie pisz głupot że mnie nie znasz nawet na ts kiedyś coś się do mnie plułeś. Ja sobie nie pozowolę aby jakiś noname się do mnie spinał i karał mnie za to że ma za duże ego i może się w końcu na mnie wyżyć. Teraz powiedz, jeśli był raport to było to za DM pojazdem? Reporta napisał prawdopodobnie mój kolega z którym jeździłem w aucie, i na pewno nie miał on takiego przekazu. Tak jak pisałem w poprzedniej apelacji chcę odzyskać możliwość prowadzenia pojazdów ponieważ uczę gry dwóch nowych graczy.
 2. Nick: Multis Staż: 4 lata Serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Nick osoby zawieszającej: |SAPD|Domelek* Powód zawieszenia prawa jazdy: DM pojazdem Opis sytuacji: Najechałem przez przypadek na jakiegoś przypadkowego gracza kiedy cofałem. Po tym jak go przejechałem od razu odjechałem aby go nie zabić bo nawet nie miałem na celu taranować kogoś kogo kompletnie nie znam... co by mi to dało. Dowody: Nagrywanie miałem wyłączone (aktualizacja geforce experience) Coś od siebie: Nie wiem co ma do mojej osoby moderator zawieszający mnie, lecz jedynie co mi pozostaje to przeprosić za zaistniałą sytuacje. I mam nadzieje że w końcu zejdziesz ze mnie bo nic ci nie zrobiłem, a jeśli coś pomiędzy nami zgrzyta to napisz to na pw a nie że będziesz mnie specował i się nad mną znęcał na serwerze karząc mnie bo chyba też mam prawo pograć jak normalny gracz tego serwera który już swoje kary posiadał i ostatnimi czasami przez długo długo nie odwalał ani nie został karany... Zależy mi na odzyskaniu prawa jazdy ponieważ uczę dwóch nowych graczy jak zacząć dobrze gre na serwerze.
 3. Multis

  Wycena premiera 2k id

  80k
 4. Multis

  KUPIĘ AUTA Z DUŻYM PRZEBIEGIEM!

  Banshee 81k przb, rimki Sprzedane
 5. Multis

  Skarga na Roza7

  Banshee trafiło na moje konto, więc jest wszystko okey.
 6. Multis

  Skarga na Multis

  Witam, Na wstępnie odpowiem ci tak samo jak odpowiedział by ci każdy administrator pisząc na mnie po prostu reporta że skoro siedzę na stanowisku jakim jest tuner, nie jestem mechanikiem. Wystarczyło napisać report aby ci to ktoś wyjaśnił. Kiedy ty jednak nie rozumiałeś mnie, prowokowałeś mnie do tego abym ci to tłumaczył do takiego stopnia że trzeba było pisać do ciebie jak do dziecka (dosłownie). Pisałem ci monotonnie jedno i to samo a ty nie rozumiałeś. To że napisałem że masz 20 IQ nie miało na celu ciebie urazić jeśli to ogólnie można nazwać formą wyzwiska, tylko napisałem to ponieważ stwierdziłem że mam do czynienia z taką właśnie osobą. Przytłaczające spamienie na chacie na jeden temat który ci cały czas tłumaczyłem nie jest dobrą oznaką na przejaw wysokiej inteligencji. Tego że utrudniałeś mi grę już nie napiszesz? Liczne jeżdżenie po stanowisku bez celu i bez pisania o co ci chodzi, zarazem blokowanie go przed innymi klientami oraz taranowanie mnie na stanowisku co mogło poskutkować zabiciem mnie i utratą pracy. Nie widzę tutaj swojej winy i nie poczuwam się do odpowiedzialności abym miał cię przepraszać. Nie napisałem do ciebie nic co mogło by cię urazić.
 7. Multis

  Skarga na AreoXeo

  Data i godzina zdarzenia: 01.04.2018 Nick/pasek: Multis Nick/pasek oskarżonej osoby: AreoXeo Mój serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Dowody Opis: Gracz jadąc pod prąd staranował mnie nie próbując nawet zjechać w bok... Prawdopodobnie staranował mnie z premedytacją ponieważ wcześniej wyzywał mnie od frajerów. Po wyrządzonej szkodzie gracz nie chciał udzielić rekompensaty pieniężnej. Oczekiwania: Utrata prawa jazdy na okres 7 dni.
 8. Multis

  Sprzedam Sadlera na Mk Cukiereczek

  cw
 9. Multis

  Licytacja całej mojej kolekcji... [DUŻO POJAZDÓW]

  Jeśli nic do tej pory nie kupię 450k cheetah.
 10. Multis

  Skarga na Komperda

  Data i godzina zdarzenia: 29.03.2018 godzina 16:12 Nick/pasek: Multis Nick/pasek oskarżonej osoby: Komperda Mój serial: 052F011045B5037F5D078531A42E5953 Dowody w postaci logów: Opis: Gracz Komperda staranował mnie pojazdem typu sweeper co skutkiem było zabicie mnie oraz udostępnienie swojemu koledze wolnego stanowiska. Gracz utrudnia gre/prace. Oczekiwania: Zbanowanie gracza na okres 14 dni. Poinformowany.
 11. Multis

  Skarga na Ryosuke_Takahashi*

  Cześć, Widzę że robi się tu nie zły młyn więc chciałbym coś wyjaśnić... Jako iż zostałem wymieniony pozwolę sobie na odpowiedź w tej skardze więc proszę o nie karanie punktami. Więc zaczynając od sedna sprawy jak i oskarżeń autora na oskarżonego Ryosuke, to nie łączą mnie z oskarżonym żadne bliższe relacje. Oferowana przeze mnie kwota około 400k była autentyczna. Czemu tyle oferowałem? Ponieważ w dniu kiedy to oferowałem wiedziałem w jakiej cenie poszedła taka sama sztuka od Zgona (około 600k). Auto uważam za unikatowe gdyż w tym wariancie są tylko cztery takie sztuki i nie wiadomo czy będą kolejne takie sztuki dostępne. Widząc rozwój licytacji owego auta gdzie oferta wyniosła chyba ponad 300k (nie potrafię podać dokładnej ceny z pamięci) oraz zważając na to że to był początek licytacji byłem wtedy w stanie dać sumę w okolicach mniej więcej 400k z naciskiem na mniej. Dodam jeszcze że jest ponoć pierwszy pojazd w tym wariancie biorąc pod uwagę ID pojazdu. Nie napisałem że ktoś mi spłaca 400k... Mam dwie sytuacje gdzie oczekuje zwrotu gotówki. Jedna z nich jest na forum i jest związana z oszustwem i nadal czekam aż się rozwiąże. Druga zaś jest związana z sprzedażą auta gdzie gracz zadeklarował się że do dnia 2 kwietnia odda całość umówionej przez nasz kwoty pieniężnej spłacają tym samym dług u mnie. Mam nadzieje że teraz się wszystko wyjaśni i gracz Ryosuke nie będzie fałszywie oskarżany jako iż on by był oszustem.
 12. Multis

  Krótkie przygody Jamesa Bonda

  Nuta Need For Speed Undercover ! Szacunek!
 13. Multis

  Skarga na $Koks$

  Źle stałem bo tuż przed chwilą stukneli się przed mną dwie osoby i czekałem aż jak najszybciej odjadą... To w takim bądź razie może też ich powinienem pociągnąć do odpowiedzialności za to co się stało?
 14. Multis

  Skarga na $Koks$

  Wy tak serio czy udajecie! Nie wiem ile macie lat i czy macie już prawo jazdy ale nie macie zielonego pojęcia o czymkolwiek... Ja już ci brało wytlumaczylem i cały czas swoje tępe myślenie. Nie musiałem się WGL cofać w tej sytuacji, a jakiej racji miałem se cofać ja się pytam ? NIE MUSIAŁEM SIĘ COFAĆ, równie dobrze i to do niego należało aby się zatrzymał. Ja już nie wiem czy tak dla beki to robisz czy szukasz atencji ale jesteś śmieszny i próbujesz zrobić z siebie błazna za wszelką cenę...Po jakiego chu** się wtrącasz do tematu skoro nie masz zielonego pojęcia o niczym. Widzisz że stałem tylko przez chwilę na tym skrzyżowaniu bo był wypadek oraz pisałem reporta i nie miałem co zrobić tym bardziej nie należało do mnie cofnięcie się skoro byłem bezpieczny poniewaz osoba nadnezdzajaca z innej strony powinna się ZATRZYMAĆ. Co w tej sytuacji nie nastąpiło. Uważasz że starankwanie kogoś z premedytacją jest w pełni okey i można tak robić na serwerze... powodzenia obym cię kiedyś spotkał w takiej sytuacji. A tak narazie pokazujesz że chcesz ratować swojego kolegę cały czas... Śmieszne dzieci jak zwykle szukają atencji aby się pośmiać się w temacie... Brawo Ty dostałeś już swoją atecje dzieciaku po przez moje zacytowanie Twojego postu... starczy ci i nie płacz.
 15. Multis

  Skarga na $Koks$

  Po mojej stronie leży wina? Proszę cie... Nie miałem co zrobić, to po jego stronie należało zatrzymanie się jak widzi wypadek, a nie specjalnie na vmaxie z premedytacją staranować mnie... Uważasz że to że ja nikogo nie taranowałem tylko czekałem aż się rozjadą bo nie miałem czego zrobić gdy chciałem jechać prosto... Tak trudno ci to sobie wyobrazić? Że tu nie leży po mojej stronie wina bo kiedy gość widzi że jest wypadek to jego zadaniem jest zachowanie szczególnej ostrożności i to nie tylko dlatego że jest wypadek ale choćby dlatego że wjeżdżał na skrzyżowanie, nawet już się nie czepiam tego że powinien się zatrzymać przed skrzyżowaniem. Teraz pokazujesz że to twoje myślenie nie jest najmocniejszą stroną. Proszę tym razem o punkty za bezsensowne wypowiedzi.
×