Jump to content

SmakoszPierogowRuskich

Player
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Świetny Gość!

1 Follower

About SmakoszPierogowRuskich

 • Rank
  Luis Lopez
 • Birthday 01/23/1999

Informacje ogólne

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2238 profile views
 1. 1. Najlepszy moderator serwera: Brak. 2. Najlepszy junior moderator serwera: Brak. 3. Najlepszy administrator serwera: @Felus98 4. Najlepszy eventowiec miesiąca: Brak. 5. Najbardziej pomocna osoba: Brak. 6. Najbardziej zapracowana osoba: Nie ma tutaj takich. 7. Najzabawniejsza osoba forum/serwera: @Sowcia 8. Najlepszy użytkownik komunikatora głosowego TeamSpeak3/Mumble: 9. Największy No-Life miesiąca: @RamboPL. 10. Najlepsza organizacja: TheCovenant 11. Najlepsza nieruchomość na serwerze: Brak. 12. Najlepsza obsługa klienta u mechanika: Same złotówy na tym mechu... 13. Najlepiej działająca frakcja: Brak. 14. Najlepszy pracownik frakcji: @.:|SMSA|OLCIU|:. - osoba idealna na posadę lidera frakcji SMSA, takich ludzi nam trzeba! kappa 15. Najlepsza grupa miesiąca: Osiedlowa Straż Pożarna 16. Najlepszy redaktor miesiąca: Max Kolonko 17. Artykuł miesiąca K69N: Nie czytam. 18. Najlepszy prezenter K69 miesiąca: Brak. 19. Najlepsza aktualizacja: "Moderatorzy sHHaCo i Tibuya obejmują uprawnienia do zarządzania serwerem TS3. W ciągu najbliższych 24h nastąpi tam reorganizacja rang i uprawnień." 20. Najgorsza aktualizacja: "Wygląd markerów został zaktualizowany." 21. Co byś chciał ujrzeć w kolejnej gazetce K69N? Nie wiem. 22. Najlepsza praca na serwerze: Tiry 23. Największy wariat drogowy na serwerze: Chyba musiałbym oznaczyć pół serwera więc pomijam.
 2. /// Wstawiam za znajomego ponieważ prawdopodobnie ma bana na forum. Nick: Xaspil Serial: D94A1A22BDB2F5D2EC601379233267A3 Staż na serwie: Gracz od 5 lat.Łączny czas gry: 1187h 44m Nick admina: Noctropolis Powód zbanowania: https://pylife.pl/forums/topic/272580-benz-zbanowany-przez-noctropolis/ Krótki opis sytuacji: wszystko jest opisane w linku wyżej Dowody: Niestety Brak. Link do poprzedniego podania: Nie pisałem Coś od siebie: Więc tak, sam już dokładnie nie pamiętam jak doszło do tej sytuacji, było to dość dawno temu. Przyznam się, że sprzedałem majątek za psc ale nie dostałem za to bana, również nie otrzymałem PSC od tej osoby która dostała ode mnie majątek ponieważ mnie oscamowała. Nicku tej osoby również nie pamiętam. Wiem,że miałem dużo kar przez moją karierę na tym serwerze. Lecz przez ten czas zmieniłem się, jestem już pełnoletni oraz mądrzejszy. Apelację piszę ponieważ chcę wrócić na serwer i zacząć normalnie grać gdyż na scenie MTA nie ma godnego serwera tylko jakieś pseudole. Prosiłbym o danie mi ostatniej szansy, skończyłem z takimi wyskokami i chcę zacząć grę od nowa na tym serwerze. Naprawdę, zmieniłem się i proszę o danie mi szansy na nowy lepszy start. Pozdrawiam Xaspil.
 3. Kto pierwszy ten lepszy: 2PY3Z-DY8KB-5TLC2

 4. Wyraźnie napisane co chcę... proszę następnym razem czytać to co jest zawarte w temacie a nie sam tytuł... ;x
 5. Model pojazdu: Yosemite, Solair, Blade, Stretch, Sultan wszystko na 10/11k ID Przebieg: --- Cena: Do uzgodnienia na PW w grze. Felgi: ---
 6. Naprawdę fajne, pozostaje tylko pytanie czy rancher będzie w salonie jako zwykły (bez wariantów - o ile będzie) po czym będziemy mogli zmienić wariant w warsztacie?
 7. Jestera już kupiłem, dodałem nowe autka!
 8. Model pojazdu: Sultan na fmk, rh1, Huntleya na fmk, rh1, Admiral na fmk, rh1, Burrito na fmk, rh1 Przebieg: Najlepiej nówki Cena: Dogadamy się Felgi: Sultan - mile widziane grovy, megi, wiresy, Huntley - mile widziane importy , Admiral - mile widziane importy, Burrito - mile widziane wiresy.
 9. Infernus, przebieg ~40k, fmk, rh1, atrapa nos
 10. Już lepiej, może kupie za to waciki... 😣
 11. Model pojazdu: Infernus ID 57321 Przebieg: 39k Cena: Licytacja Kolor: KOROROWY Felgi: Ahab Kolor Świateł: Przepalone - najlepsze, prawie jak nieskończone. Tuning: MK1/2/3, RH1, Atrapa, Felgi, Rejka - "ONLY PSC" Zdjęcie Pojazdu: https://imgur.com/a/Zg6nv5M **Krótka piłka, cena mnie nie zadowoli - nie sprzedam**
 12. Data i godzina zdarzenia: 13 Maja 2018, godzina ~13:30 Nick/pasek: Nick/pasek oskarżonej osoby: Mój serial: F4434DD15E6AEFCA24725623EB550691 Opis: Dowody w postaci logów: http://pylife.pl/topic/141517- lub screenshotów: https://imgur.com/a/oR1HSRH Oczekiwania (zostaną wzięte, pod uwagę przy rozpatrzeniu. Możliwe opcje to: mute na x dni, ban na x dni, zwrot pieniędzy): Osobiście uważam, iż kara 7 dni bana lub 14 dni mute jest dobrym rozwiązaniem. Małe streszczenie sytuacji: A więc stało się to dnia dzisiejszego, znalazłem auto owego gracza na giełdzie po czym napisałem do niego na PW z zapytaniem o cenę. Gracz na początku był miły lecz z czasem wyszła z niego cała toksyna. A z resztą co ja będę opisywał, po prostu gracz był niemiły do tego jeszcze wczoraj wróciłem na serwer, a na wyżej przedstawionym screenie gracz wyrobił na mnie presje wyjścia z serwera. Aż mi się smutno zrobiło gdy napisał do mnie "wyjdź lepiej", sądziłem że na serwerze grają bardziej ogarnięci ludzie. Oczywiście na sam koniec go pozdrowiłem i poinformowałem, że jest bardzo toksyczny (https://imgur.com/a/T14RxcK). Liczę na sprawiedliwe ukaranie gracza. Pozdrawiam, Gutek z infernusa.
×
×
 • Create New...